Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcemy remasterka na komórki, ale reedycja GTA IV-VI w 2050 na PS9 pewnie będzie xD.

 

Godzinę temu, Szajka napisał:

Powiem wam, że przygarnął bym GTA lV lekko zremasterowane - Podciągniętą rozdzielczość, podmienione tekstury, 60 fps, mechaniki uwspółcześnione. W tle sobie leci yt a tam zagrajnik mowi o GTA lV, stąd taka refleksja. I nie , nie chce na kompie w to grać w warunkach jakie wyżej opisuję, zagrałbym w to na ps5. Nawet AI mogło by ten remaster zrobić, ale nie tak jak GTA Trilogy, jednak dobrze by nad projektem czuwał jakiś kumaty hamburger albo dwóch. 

 

A co do tematu remastera na konsole domowe. Jakiś czas temu (chyba ze 2 latka będzie) zdjęli tą wersję zmodowaną Definitive z PC, wtedy były przesłanki w tym samym czasie, że robią prawdziwego, oficjalnego remastera, ale na razie nie słychać, zobaczymy, ja już swojego remastera pograłem, ale GTA IV nigdy nie za wiele :). 

 

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak wyszło że z chwilowego grania zacząłem przechodzić gre no i co, nostalgia jebła z bejsbola i to tak ostro. Narazie się nie będę rozpisywał bo na to przyjdzie pora jak skończe w odpowiednim temacie, ale dobrze jest znowu pochodzić jako Nico robiący cosplay mojego ojca z lat 90'

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście jestem wręcz zaskoczony, że to jest tak bardzo omijana część przez Rockstar. GTA 3/VC/SA wyszło praktycznie na wszystko, GTA V pompowane i utrzymywane od wielu wielu lat, nawet pierwszy RDR dostał remake, a w temacie GTA IV cisza…i to dodatkowo część z dwoma ciekawymi DLC :/ 

 

Do tej odsłony mam największy sentyment - po tylu latach nadal wygląda zgrabnie, w singlu gramy klasycznie jedną postacią, a nie jakieś kombinacje i wymuszanie gry kilkoma jednocześnie. Surowy klimat, unikalna na tle innych części gra. Co prawda posiadam oryginał na 360tkę i mogę sobie odpalić w każdej chwili, ale nie ukrywam, że odświeżoną wersję łyknąłbym bez zastanowienia :) 

 

No chyba, że ta gra ma tak skopany kod, że ciężko to przenieść na współczesne sprzętu, ciężko stwierdzić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...