Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming


kubanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

NIestety ostatnie screeny coraz bardziej mnie rozczarowują, naprawde poważny jest problem nie umiejętnego władania grafą przez Japońskich wydawców, chociaz teraz SH5 nie będzie robiony w Japonii to i tak prezentuje się lipnie jeżeli chodzi o ten aspekt, MGS4, Siren, DMC4 a teraz Silent nie prezentują czegos na miarę opadu szczęki

Odnośnik do komentarza
ale wesker co ty porównujesz- w porównaniu z tymi screenami nowy mgs wygląda jak gra 2 generacje w przód.

 

wogóle popatrzcie na to - które to ps3?

 

 

porownanieph7.th.jpg

Kurde, to porownanie juz calkiem mnie wyzbylo z nadziei, ze jednak pamiec plata mi figle i Silenty z PS2 wcale nie wygladaja lepiej. Wygladaja i to duzo lepiej. No to nie do wiary. Nie, to byc nie moze :)

Odnośnik do komentarza
Niestety sa to screeny z wersji PS3/X360. Innej zreszta nie bedzie.

Niby tak, ale to jest nie do uwierzenia. Nikt nie robi już takich szpetnych gier na PS360. Może chcą ludzi nastraszyć dodatkowo w ten sposób...

 

Zresztą wystarczy sobie porównać z tym http://www.gametrailers.com/player/31273.html lub tym http://uk.youtube.com/watch?v=WHc_IUKMSOw żeby zobaczyć, że to po prostu muszą być dwie różne wersje.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie no bez przesady można skrytykować raz czy dwa ,ale dajcie na luz. Osądzicie gdy wyjdzie ,a nie z pary screenshotów z alphy.

ps: te obrazki co podał Tomish pokazują że SHzmierza w dobrym kierunku.

Ps2 : na IGN jest nowy gameplay więc oblukajcie http://ps3.ign.com/dor/objects/777941/sile...ugs_051508.html

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

eh... no moment moment. Ja rozumiem narzekanie co do grafikiw HAZE bo tam to jest fatalna... Seria SH to weteran, pamietam grafike na PSX pierwszej czescie, kolejne juz i PS2 i PC i ta seria nigdy nie "zabijala grafika". Kazdy maniak tej serii wie, ze gre buduje klimat + sciezka dzwiekowa +fabula. Wiadomo, ze w erze next-genow' kazdy oczekuje na cos naprawde zaskakujacego, ale jestem przekonany, ze seria to bedzie to czego tak brakowalo od czesci 2, czyli powrot do korzeni. Moim zdaniem juz czesc 3 i 4 zyja troche innym swiatem, dopiero w wersji na PSP, SH:Origins powracamy do miasta i grafika (jak na PSP swietna) nie jest niczym przelomowym do klimat moim zdaniem jest lepszy niz w SH3 i SH4. Nie zawsze wszystkie pomysly sie sprawdzaja... np. perspektywa pierwszej osoby w pokoju w SH4 i odstraszanie demonow... Dla mnie nawet obiecywany rozbudowany system walki moglby nie istniec, niech tylko nie udziwniaja swiata oraz calego zamyslu rozgrywki, czyli Ty i miasto w dwoch swiatach.

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem narzekanie jest na miejscu bo coś jest jednak nie tak...

z tego co pamietam, pierwsze screeny sh2 nie wyglądały jak sh1 na psx i cala seria zbierała wysokie noty za grafikę.

miedzy sh1 a sh2 byly tylko 2 lata odstepu w czasie, a roznica w jakosci byla ogromna, od sh2 minelo juz prawie 7 lat...

oglądam te nowe filmy i widze podobna grafike, ten sam gameplay i stare, wielokrotnie używane pomysły.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
eh... no moment moment. Ja rozumiem narzekanie co do grafikiw HAZE bo tam to jest fatalna... Seria SH to weteran, pamietam grafike na PSX pierwszej czescie, kolejne juz i PS2 i PC i ta seria nigdy nie "zabijala grafika". Kazdy maniak tej serii wie, ze gre buduje klimat + sciezka dzwiekowa +fabula. Wiadomo, ze w erze next-genow' kazdy oczekuje na cos naprawde zaskakujacego, ale jestem przekonany, ze seria to bedzie to czego tak brakowalo od czesci 2, czyli powrot do korzeni. Moim zdaniem juz czesc 3 i 4 zyja troche innym swiatem, dopiero w wersji na PSP, SH:Origins powracamy do miasta i grafika (jak na PSP swietna) nie jest niczym przelomowym do klimat moim zdaniem jest lepszy niz w SH3 i SH4. Nie zawsze wszystkie pomysly sie sprawdzaja... np. perspektywa pierwszej osoby w pokoju w SH4 i odstraszanie demonow... Dla mnie nawet obiecywany rozbudowany system walki moglby nie istniec, niech tylko nie udziwniaja swiata oraz calego zamyslu rozgrywki, czyli Ty i miasto w dwoch swiatach.

I ile lat bedziesz chcial grac w to samo? Ile razy? 5? 6? 10? Daj spokoj - ta seria tkwi w miejscu od 1999 roku. Nie chodzi o grafike, ale o gameplay. Jeydnie SH4 troszke sie wybijal, ale origins sprowadzilo serie z powrotem na swoje tory. A SH4 bylo ladniejsze niz 3. Nie widac tego przez brak mroku. Mozna znalezc roznice zwiedzajac wagony metra w SH3 i 4 - w The Room powalaja.

Odnośnik do komentarza
Geniusz tej gry polega głównie na klimacie.

Do tej pory byłam jedynie obserwatorem i nigdy nie odważyłam się zagrać w SH. Momentami było naprawdę strasznie...

Po obejrzeniu kilku zapowiedzi jestem przekonana,że będzie się znowu czego bać :waah:

 

Grafika tez buduje klimat,a jedyne co moze mnie wystraszyc w nowym sh to grafika ktora teraz prezentuje ^_^ .

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisalem, rzeczywiscie, gra nie powala, z tego co slyszalem na SH5 nie pracuje to samo studio co wczesniej, rozumiem tez to, ze kazda seria pod wzgledem graficznym byla lepsza od poprzedniczki, ale sadze, ze jeszcze jest za wczesniej aby stresowac sie na temat grafiki... do premiery niedlugo, ale mysle, ze jeszcze nas zaskocza.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...