January 3, 200818 yr strasznie się boję że dostaniemy więcej tego samego co było tylko w lepszej grafie... nie czarujmy się - jak ktoś (np ja) przeszedł : silent hill 1 silent hill 2 silent hill 3 silent hill the room silent hill origins to jak przyjdzie mi latać kolejny raz z radiem po podobnych lokacjach (a nie daj boże po miasteczku silent hill, z mgłą...ble) to mi się to nie spodoba. zamiast się bać to podejdę to gry jak do kolejnego tytułu. A nie chcę !
January 3, 200818 yr to przedstaw nam swoją wizję nowego silent hilla. Wg mnie jest ok, nieudany eksperyment i zmiany w wersji the room, po narzekaniach graczy dały do myslenia twórcom, ze jednak wolą oni starego sh i sprawdzone patenty. The room miał parę fajnych motywów ale nie zasługiwał on na miano jakże wielkiego i zasłuzonego tytułu najlepszego survival horroru. A nowa grafika daje nowe możliwości, większy realizm, mozna pozmieniać dużo w kwestii animacji, oświetlenia, już widać nma jednym filmiku zmianę w alternatywny swiat realtime - możę być ciekawie a przede wszsytkim - straszniej. Nie grałem tylko w origins, ale mi takie patenty pasują. Troszkę się przejadł szpital, troszkę się przejadł motel/hotel/apartamenty, ale jednak to znak rozpoznawczy serii, który szkoda byłoby wywalić (bekające pielęgniarki w sh4 - buahahah) Edited January 3, 200818 yr by ArkejD
January 3, 200818 yr Najwazniejsze zmiany nalezy wprowadzic w sposobie walki i eksploracji oraz metodach straszenia. Collective obiecuje to wszystko. Oby sie wywiazali. Nie ma sie co wszak oszukiwac - walka w SH to totalna porazka. Stajesz naprzecie bestii i naciskasz button az nie przestanie sie ruszac. Jakze zajmujace. I ten sposob zwiedzania. Te drzwi otwarte, te zamkniete, klucz znajde w lazience, lazienke otworze lomem, lom lezy w studni, studnia jest zakopana na cmentarzu alopate do odkopania znajde w klozecie. Bzdura. Przeciez bohater moze zwyczajnie pociagnac z buta w te zamkniete drzwi. Kto w realnym swiecie latalby za kluczykiem 2 h po 100 lokacjach. Jasne - "to tylko gra", niemniej taka umownosc jest juz nieswieza od kilku lat. Kto nie idzie do przodu ten sie cofa.
January 3, 200818 yr Najwazniejsze zmiany nalezy wprowadzic w sposobie walki i eksploracji oraz metodach straszenia. Collective obiecuje to wszystko. Oby sie wywiazali. Nie ma sie co wszak oszukiwac - walka w SH to totalna porazka. Stajesz naprzecie bestii i naciskasz button az nie przestanie sie ruszac. Jakze zajmujace. I ten sposob zwiedzania. Te drzwi otwarte, te zamkniete, klucz znajde w lazience, lazienke otworze lomem, lom lezy w studni, studnia jest zakopana na cmentarzu alopate do odkopania znajde w klozecie. Bzdura. Przeciez bohater moze zwyczajnie pociagnac z buta w te zamkniete drzwi. Kto w realnym swiecie latalby za kluczykiem 2 h po 100 lokacjach. Jasne - "to tylko gra", niemniej taka umownosc jest juz nieswieza od kilku lat. Kto nie idzie do przodu ten sie cofa. hmm - jakbym słyszał moją drugą połówkę (czytaj narzeczoną ). wielka fanka całej serii Silent Hill, i zawsze (i to od pierwszej części) zastanawiała się jak to możliwe, że dorosły chłop mając w łapie łom nie może otworzyć kłódki... ale moi drodzy - nie czarujmy się - nie ma takich gier (może trochhę uncharted coś tam niby). tak naprawdę posiadając shotguna powienno się mieć w każdej grze dostęp do każdej lokacji. gdzie tak jest pytam się? wątpię SH przyniósł tu powiew świeżości. Mam nadzieję, że będzie zmieniony system walki (w końcu weteran to weteran coś tam pamięta). Mam nadzieję, że nie bedzie dużo szpitala z pielęgniarkami (znak serii znakiem serii ale ile można 0 jak mozna się ich bać albo stresować jak się je zna na pamięć?) mam duże wyamagania przede wszytskim dlatego, że znam poprzednie serie i wiem, że nie jest to pierwsze dzieło spod znaku SH. Stąd uważam, że trzeba troszkę odświeżyć tytuł - zbyt dużo ludzi go zna by pozostawić go takim, jakim jest.
February 5, 200818 yr Trochę grafik i trailer z Silent Hill 5... Mam nadzieję, że nie widziały jeszcze światła tego forum http://silenthill5.net/2007/12/27/silent-h...ent-hill-v.html
February 5, 200818 yr Trochę grafik i trailer z Silent Hill 5... Mam nadzieję, że nie widziały jeszcze światła tego forum http://silenthill5.net/2007/12/27/silent-h...ent-hill-v.html PS3 oferuje reklamy lub dema nowych gier na bieżąco.Ja już widziałam wcześniej i przyznam,że czekam już z utęsknieniem na ten tytuł. Sama pewnie nie odważę się w to zagrać ale popatrzeć pewnie będę miała okazję. Na samą myśl już mnie ciary przechodzą.
February 15, 200818 yr Dla zainteresowanych, wywiad do poczytania http://racooncitytimes.blogspot.com/2008/0...ody-one-of.html
February 15, 200818 yr Już nie mogę się doczekać tej gry. Chętnie powróciłbym do znanych miejsc np. Midwitch Elementary School z SH1 :slinotok: .
February 15, 200818 yr Kilka nowych screenów z nowego SH- wg mnie średnio- kijowe. Co jest do diabła? Poprzednie cześci były przesliczne i pokazywały moc konsol poprzewdniej generacji a teraz wygląda to jak jakaś kpina:O Wiem że klimat liczy się w tej serii najbardziej, wraz z udźwiękowieniem ale panowie.. toż to czasem ps2 przypomina. http://babelfish.altavista.com/babelfish/u...ll-5-image.html
February 15, 200818 yr Screeny bardzo mi się podobają i nastroiły mnie na tą grę, a że jestem fanem SH to już zbieram na tą pozycję pieniążki
February 15, 200818 yr Kilka nowych screenów z nowego SH- wg mnie średnio- kijowe. Co jest do diabła? Poprzednie cześci były przesliczne i pokazywały moc konsol poprzewdniej generacji a teraz wygląda to jak jakaś kpina:O Wiem że klimat liczy się w tej serii najbardziej, wraz z udźwiękowieniem ale panowie.. toż to czasem ps2 przypomina. http://babelfish.altavista.com/babelfish/u...ll-5-image.html http://www.jeux-france.com/Webmasters/Imag...02425_6_big.jpg ten screen wygląda jakby był z PS2 ;/ mam nadzieję, że to z jakiejś alphy
February 16, 200818 yr ten screen wygląda jakby był z PS2 ;/ mam nadzieję, że to z jakiejś alphy Mam lepsze... i nadzieję, że się nie powtarzam http://www.jeux-france.com/news24461_silen...ll-5-image.html
February 16, 200818 yr To są te same screeny słonko;] Specjalnie pokazałem ten najbrzydszy screen aby lepiej podkreślić ton mojej wypowiedzi.
February 16, 200818 yr To są te same screeny słonko;] Specjalnie pokazałem ten najbrzydszy screen aby lepiej podkreślić ton mojej wypowiedzi. No tak, wybacz... co nie zmienia faktu, że wybrałeś akurat ten najgorszy
February 16, 200818 yr Przecież Jakim przypatrz się na tą doskonałą fakturę materiału kurtki głównego bohatera i tą doskonałą mgłę gdzie 5 rdzeni Cella liczy fizykę kropel wody . Edited February 17, 200818 yr by Ficuś
February 16, 200818 yr Przecież Jakim przypatrz się na tą doskonałą fakturę materiału kurtki głównego bohatera i tą doskonałą mgłę gdzie 5 rdzeni Cella liczy fizykę kropel wody. dodatkowo real-time'owa mgła Sorry, ale grafika nie jest ładna, nie zwracam na nią uwagi często, ale bez przesady.
February 17, 200818 yr No sie zgadzam bo grafika na tym zdjeciu to porazka. Jak ta mgle liczy 5 rdzeni to niech devteam poczyta ksiazki o podstawach C++ xD
February 17, 200818 yr Screeny są ochydne, Silent Hill 3 na PS2 wygląda o niebo lepiej. Potwory to marny zlepek tych z poprzednich części. Nie starają się amerykańce. Edited February 17, 200818 yr by Czappi
February 17, 200818 yr No sie zgadzam bo grafika na tym zdjeciu to porazka. Jak ta mgle liczy 5 rdzeni to niech devteam poczyta ksiazki o podstawach C++ xD Oczywiście moja wzmianka o wykorzystaniu 5 rdzeni do obliczenia tej kupy co ma być mgłą to była forma żartu niech nikt tego broń boże nie czyta na poważnie(tak samo jak plama zamiast kurtki to niby piękna faktura materiału)
February 18, 200818 yr jest kiepsko, ale jeszcze nie tragicznie. np tutaj nawet jest głębia ostrości uuuuuuu a tak na serio to jak te screeny reprezentuję finalny produkt to żenua.
February 18, 200818 yr Na screenach wygląda jak gra z PS2. Mimo to mam nadzieje, ze w ruchu SH5 zaprezentuje przynajmniej dobry poziom. Edited February 18, 200818 yr by YETI
February 28, 200818 yr Nowinek kilka ^_^ http://www.jeux-france.com/news24842_silen...-fait-peur.html http://www.jeux-france.com/news24848_silen...si-sur-360.html porównanie xbox360 z ps3 http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=183598
February 29, 200818 yr Te porównanie to ściema jakaś. Dali identyczne screeny (z jednej platformy) i napisali, że jedne z PS3 a drugie z X360 ^_^
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.