Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming


kubanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie się boję że dostaniemy więcej tego samego co było tylko w lepszej grafie...

nie czarujmy się - jak ktoś (np ja) przeszedł :

silent hill 1

 

silent hill 2

 

silent hill 3

 

silent hill the room

 

silent hill origins

 

to jak przyjdzie mi latać kolejny raz z radiem po podobnych lokacjach (a nie daj boże po miasteczku silent hill, z mgłą...ble) to mi się to nie spodoba. zamiast się bać to podejdę to gry jak do kolejnego tytułu. A nie chcę !

Odnośnik do komentarza

to przedstaw nam swoją wizję nowego silent hilla. Wg mnie jest ok, nieudany eksperyment i zmiany w wersji the room, po narzekaniach graczy dały do myslenia twórcom, ze jednak wolą oni starego sh i sprawdzone patenty. The room miał parę fajnych motywów ale nie zasługiwał on na miano jakże wielkiego i zasłuzonego tytułu najlepszego survival horroru. A nowa grafika daje nowe możliwości, większy realizm, mozna pozmieniać dużo w kwestii animacji, oświetlenia, już widać nma jednym filmiku zmianę w alternatywny swiat realtime - możę być ciekawie a przede wszsytkim - straszniej.

Nie grałem tylko w origins, ale mi takie patenty pasują. Troszkę się przejadł szpital, troszkę się przejadł motel/hotel/apartamenty, ale jednak to znak rozpoznawczy serii, który szkoda byłoby wywalić (bekające pielęgniarki w sh4 - buahahah)

Edytowane przez ArkejD
Odnośnik do komentarza

Najwazniejsze zmiany nalezy wprowadzic w sposobie walki i eksploracji oraz metodach straszenia. Collective obiecuje to wszystko. Oby sie wywiazali. Nie ma sie co wszak oszukiwac - walka w SH to totalna porazka. Stajesz naprzecie bestii i naciskasz button az nie przestanie sie ruszac. Jakze zajmujace. I ten sposob zwiedzania. Te drzwi otwarte, te zamkniete, klucz znajde w lazience, lazienke otworze lomem, lom lezy w studni, studnia jest zakopana na cmentarzu alopate do odkopania znajde w klozecie. Bzdura. Przeciez bohater moze zwyczajnie pociagnac z buta w te zamkniete drzwi. Kto w realnym swiecie latalby za kluczykiem 2 h po 100 lokacjach. Jasne - "to tylko gra", niemniej taka umownosc jest juz nieswieza od kilku lat. Kto nie idzie do przodu ten sie cofa.

Odnośnik do komentarza
Najwazniejsze zmiany nalezy wprowadzic w sposobie walki i eksploracji oraz metodach straszenia. Collective obiecuje to wszystko. Oby sie wywiazali. Nie ma sie co wszak oszukiwac - walka w SH to totalna porazka. Stajesz naprzecie bestii i naciskasz button az nie przestanie sie ruszac. Jakze zajmujace. I ten sposob zwiedzania. Te drzwi otwarte, te zamkniete, klucz znajde w lazience, lazienke otworze lomem, lom lezy w studni, studnia jest zakopana na cmentarzu alopate do odkopania znajde w klozecie. Bzdura. Przeciez bohater moze zwyczajnie pociagnac z buta w te zamkniete drzwi. Kto w realnym swiecie latalby za kluczykiem 2 h po 100 lokacjach. Jasne - "to tylko gra", niemniej taka umownosc jest juz nieswieza od kilku lat. Kto nie idzie do przodu ten sie cofa.

 

hmm - jakbym słyszał moją drugą połówkę (czytaj narzeczoną :( ). wielka fanka całej serii Silent Hill, i zawsze (i to od pierwszej części) zastanawiała się jak to możliwe, że dorosły chłop mając w łapie łom nie może otworzyć kłódki...

ale moi drodzy - nie czarujmy się - nie ma takich gier (może trochhę uncharted coś tam niby). tak naprawdę posiadając shotguna powienno się mieć w każdej grze dostęp do każdej lokacji. gdzie tak jest pytam się?

 

 

wątpię SH przyniósł tu powiew świeżości. Mam nadzieję, że będzie zmieniony system walki (w końcu weteran to weteran coś tam pamięta). Mam nadzieję, że nie bedzie dużo szpitala z pielęgniarkami (znak serii znakiem serii ale ile można 0 jak mozna się ich bać albo stresować jak się je zna na pamięć?)

 

mam duże wyamagania przede wszytskim dlatego, że znam poprzednie serie i wiem, że nie jest to pierwsze dzieło spod znaku SH. Stąd uważam, że trzeba troszkę odświeżyć tytuł - zbyt dużo ludzi go zna by pozostawić go takim, jakim jest.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Trochę grafik i trailer z Silent Hill 5... Mam nadzieję, że nie widziały jeszcze światła tego forum ;)

 

http://silenthill5.net/2007/12/27/silent-h...ent-hill-v.html

 

PS3 oferuje reklamy lub dema nowych gier na bieżąco.Ja już widziałam wcześniej i przyznam,że czekam już z utęsknieniem na ten tytuł.

Sama pewnie nie odważę się w to zagrać ale popatrzeć pewnie będę miała okazję.

Na samą myśl już mnie ciary przechodzą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka nowych screenów z nowego SH- wg mnie średnio- kijowe. Co jest do diabła? Poprzednie cześci były przesliczne i pokazywały moc konsol poprzewdniej generacji a teraz wygląda to jak jakaś kpina:O Wiem że klimat liczy się w tej serii najbardziej, wraz z udźwiękowieniem ale panowie.. toż to czasem ps2 przypomina.

 

http://babelfish.altavista.com/babelfish/u...ll-5-image.html

 

5987620080215_202425_6_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Kilka nowych screenów z nowego SH- wg mnie średnio- kijowe. Co jest do diabła? Poprzednie cześci były przesliczne i pokazywały moc konsol poprzewdniej generacji a teraz wygląda to jak jakaś kpina:O Wiem że klimat liczy się w tej serii najbardziej, wraz z udźwiękowieniem ale panowie.. toż to czasem ps2 przypomina.

 

http://babelfish.altavista.com/babelfish/u...ll-5-image.html

 

http://www.jeux-france.com/Webmasters/Imag...02425_6_big.jpg

ten screen wygląda jakby był z PS2 ;/ mam nadzieję, że to z jakiejś alphy

Odnośnik do komentarza
No sie zgadzam bo grafika na tym zdjeciu to porazka. Jak ta mgle liczy 5 rdzeni to niech devteam poczyta ksiazki o podstawach C++ xD

 

Oczywiście moja wzmianka o wykorzystaniu 5 rdzeni do obliczenia tej kupy co ma być mgłą to była forma żartu :( niech nikt tego broń boże nie czyta na poważnie(tak samo jak plama zamiast kurtki to niby piękna faktura materiału) :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...