Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming


kubanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja postawiłem na tej grze krzyżyk od momentu, w którym dowiedziałem się, że za grę odpowiadają Amerykanie (Yamaoke tylko do muzyki dopuścili). Dla mnie ta seria zakończyła się na części drugiej. Następne to już tylko powielanie, bądź brak pomysłów (patrz SH4, który został rozpisany chyba tylko do połowy, po później to mamy żmudne powtarzanie tych samych lokacji).

 

Na chwile obecną widzę tylko taki sobie scenariusz, słabą grafikę, przeciwników. Dwa miechy obsuwy i tak nic nie pomogą, więc powoli możemy szykować się na przeciętniaka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

I jeden z komentarzy do tego filmiku - "pleas answer is that on playstation2 or 3" :D

 

Grafika bardzo przypomina poprzednie części wydane na PS2. W sumie to przeboleje... oby tylko klimat pozostał dobry i ciesze sie, że gameplay nie przeszedł jakiś niepotrzebnych rewolucyjnych zmian. Klasyczny survival horror też powoli wymiera. Jesli Silent Hill będzie miał stary klimat i gameplay, który jak już widać jest taki sam jak dawniej to wybacze twórcom słabą grafikę.

 

Fajnie by było też ujrzeć trofea np. przejść gre na Hardzie bez zapisania stanu gry w takim i takim czasie...

Odnośnik do komentarza

Gamespy:

 

Pros

Intensely atmospheric visuals; excellent plot with trademark surprises; multiple endings.

 

Cons

Flawed, sludgy combat system; boring and trite during the first few hours; easy early puzzles.

 

I tu piszą, że fabuła jest świetna. No nic, trzeba będzie się zastanowić jeszcze raz nad zakupem;).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja już gram w Silent Hill Homecoming i powiem wam że nie uważam tej gry za gniota ponieważ pozostało to co najbardziej lubiłem czyli muzyka i klimat.Jest trochę chodzenia zbierania i kombinowania ale historia w grze dopiero się rozkręca więc nic więcej nie mogę napisać. Moim zdaniem dla fana to pozycja obowiązkowa.

 

 

Ps. OST z gry

 

http://www.psxextreme.info/Silent-Hill-Hom...OST-t70601.html

Edytowane przez lesheq
Odnośnik do komentarza

również mam swoje zdanie w tym temacie. sugerowanie sie innymi opiniami nie zawsze jest trafne, bowiem każdy lubi co innego.

the room_a o ile dobrze pamiętam, to tez wszyscy z krytykowali negatywnie, a mnie przypadl calkiem do gustu :)

jestem "za" :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość mevek

właśnie odebrałem przesyłkę pocztowa z zawartym b"silnt hill-em"

miodzio :) po za tym, iz gram chwilke to nie bardzo jestem w stanie wywnioskowac, cos wiecej niz tylko zdanie.

sterowanie calkiem przyzwoite, grafa bardzo ladna, mniej przerywnikow i klimat zachwany ten sam. zabieram sie do grania, bo noc cala przede mna :D

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

według mnie jest ponad przeciętny, choć tak jak ująłeś nie jest to 'star dobry silent hill ' ale wciąż DOBRY.

na razie do gustu przypadł mi system walk... kilka ataków i uniki zapewniają świetną zabawę z pielęgniarkami :D

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie i proszę o pomoc , zaciołem się na scarlet( boss) okładam jej nogi tak długo aż klęknie potem wale jej gdzie popadnie głowa itp aż w końcu jest QTE na początku jest kwadrat - wciskam i wkłada jej zelastwo do pleców a potem jest "X" wciskam i nic się nie dzieje grzebie jej tam ale ona cały czas wstaje , i tak 5 razy potem mi sie już energy drinki kącza i kappa , prosze o podpowiedz co robie zle i jak ją rozpracować , z góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...