Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczalem gre na Veteranie, jedyna trudnosc to debilne AI i ginaca Sheva. Graficznie ladnie, ale fizyka to dno, sznur z praniem stanowi bariere nie do przejscia, same czarnuch albo odlatuja jak szmaty po strzale shotguna, albo maja chwilowego stuna po strzalach z innych broni, ktorych mocy wogole nie czuc. Fabularnie zapewne dno, bo dialogi jakich do tej pory uswiadczylem sa zalosne, no ale to RE. Mam nadzieje, ze gameplay chociaz stoi wysoko, ale po Dead Space RE5 jak na razie jawi mi sie zdeka mialko, o taka gra na 8+.

Odnośnik do komentarza

Jak grasz na coop'ie (choćby na split'cie) to gra nabiera zupełnie nowych barw.Nie ma się co przyczepiać do fizyki, dialogów etc...Skończyłem ją z bracholem na wszystkich poziomach trudności, ze wszystkimi znajdźkami i brońmi na FULL, a niewiele gier mnie na tyle przyciągnęło.Resident'a uważam za jedną z najlepszych gier na X360.

Edytowane przez haloogen
Odnośnik do komentarza

ta nieskonczone ammo i dobry partner na livie to podstawa do skonczenia prof. ale walka z jiil to katorga nie moge jej przejsc ktos ma ochote sie pomenczyc ??????

 

Juz sobie poradzilem PRO skonczony.

Eee tam...skończyłem Professional bez co-opa i jakoś nie było większych zgrzytów. Pierwsza walka z Weskerem i Jill dała mi do wiwatu, ale poza tym było przyjemnie. Nieskończone ammo ułatwia sprawę nieziemsko.
Odnośnik do komentarza

Ja przeszedlem PRO w drugiej kolejnosci , zaraz po przejsciu Veteran ,bez infinity ammo i CPU shevy i wcale jakos ciezko nie bylo .Fakt , jeden cios i masz dead'a ,starcie z

z lickerami przed walką z Weskerem i Jill

mocno popsulo mi psychike, glupia partnerka i ciągłe przeszkadzanie podczas walki troche utrudnialy rozgrywke ,ale nie mozna jakos tego trybu nazwac wysoce wykoksanym i nie do przejscia.

Odnośnik do komentarza

Też macie wrażenie że gdyby główni bohaterowie mieli inaczej na imie i zamiast roślinek były by zwykłe apteczki to byśmy grali w mega dobrą strzelankę ale nie miała by Ona nic wspólnego z Residentem???

 

Tak tak i jeszcze raz tak. Zresztą nie raz było tu to wspominane.

 

Podobno RE6 ma być powrotem do korzeni i ukłonem w stronę fanów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...