Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Obie sztuki to straszny szrot.

 

Jak mają być z mikrofonem to bierz HyperX Cloudy

Jak nie trzeba mica to weź jakieś Sennheisery w takim przedziale cenowym na jaki cię stać.

Ogólnie gamingowe słuchawki to (pipi), oprócz kilku wyjątków (Cloudy, Sennheiser Game, Astro).

 

Witam na zadanie mam kupić chrześniakowi słuchawki do PC. Mam na oku dwie sztuki:

 

Trust GTX 363

Logitech G430

 

Które z tych podanych bardziej polecacie. Proszę o argumenty, chyba że macie inne modele które możecie polecić ?

Edytowane przez methodment
Odnośnik do komentarza

Obie sztuki to straszny szrot.

 

Jak mają być z mikrofonem to bierz HyperX Cloudy

Jak nie trzeba mica to weź jakieś Sennheisery w takim przedziale cenowym na jaki cię stać.

Ogólnie gamingowe słuchawki to (pipi), oprócz kilku wyjątków (Cloudy, Sennheiser Game, Astro).

 

Witam na zadanie mam kupić chrześniakowi słuchawki do PC. Mam na oku dwie sztuki:

 

Trust GTX 363

Logitech G430

 

Które z tych podanych bardziej polecacie. Proszę o argumenty, chyba że macie inne modele które możecie polecić ?

Zaliczając do wyjątków Astro udowadniasz, ze nie wiesz o czym piszesz.
Odnośnik do komentarza

Czy może zeinwestować więcej i kupić Turtle Beach 400 ??

Kup mu któreś Superluxy lub HyperX Cloud jeśli mają być z mikrofonem .Na PC Superluxy hd681 za 80 PLN zagrają lepiej jak TB400p. Chyba, ze jest tam integra to wtedy bez różnicy co kupisz :) wtedy co wolisz kabel (cloudy)czy bezprzewodowo(Tb)... Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

The Stealth 400 and Stealth 500P were designed for PS3 and PS4 consoles only. We are unable to guarantee universal PC compatibility as not all PCs have the necessary hardware to fully support the Stealth 400/500P.
It is possible to use these headsets on a PC if your PC has an optical S/PDIF digital output for stereo audio playback. Please note that surround sound will not be active when using the Stealth 500P on a PC.
Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś polecić słuchawki bezprzewodowe, które podepne do tv Samsung KS7000, do filmów, Ps4, XOne i Wii U. Jedne do 500pln i do 1000pln. Dzięki

 

 

Jak zawsze, minimum co jest sens kupować to chyba Sennheisery RS 165 (albo RS 160, jak gdzieś znajdziesz). Nie słyszałem o tańszych bezprzewodowych, które brzmią dobrze. Ale może się jakieś pojawiły.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://allegro.pl/wireless-stereo-headset-2-0-sony-ps4-ps3-vita-7-1-i6715715033.html

Czy te słuchawki się nadają? Zależy mi tylko na słuchawkach do PS4 i sporadycznego imprezowania. Ewentualnie jakie inne moglibyście polecić w podobnej cenie?

 

edit. do usunięcia, znalazłem odpowiedni dział na PS4, sorki, używałem szukajki

Edytowane przez Popi
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Słuchawki gamingowe do pc

 

to ma sens?

 

Zawsze byłem fanem Sennheisera, ale nie widziałem, żeby mieli coś z mikrofonem bez kabla. A ja czasem potrzebuję czegoś do wideokonferencji z klientami itp.

 

LOGITECH G733 wydały mi się całkiem ładne. Może odrobinę festyn, ale oświetlenie da się wyłączyć. Może razer? I tyle wiem. Do muzyki to wiem co wybierać, ale tu jestem zielony.

 

Ma być bezprzewodowo, z mikrofonem i najlepiej białe<3

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...