Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

PANASONIC RP-HT360E - świetne słuchawki. Kapitalne podbicie basów nie zakłucające czystości dźwięków z wyższego zakresu. Używane do grania i oglądania filmów na laptopie. Nie odkształcają się pomimo codziennego zasypiania na boku z słuchawkami na uszach (choć w takiej pozycji nieco niewygodne). Pojedynczy przewód (3m) dodaje funkcjonalności. Używane pół roku nie noszą śladów zużycia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Planuję kupic sluchawki nauszne głownie do oglądania filmów na laptopie, ale szukam czegoś z dobrym dźwiękiem DTS (5.1 lub 7.1)

Cena tak do 600zł +przesyłka.

Jakieś sugestie?

 

Po co wydawać 600zł na słuchawki do gównianego źródła jak zagra to tak samo(albo i gorzej) jak nauszniki za 100zł

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce kupić przenośne uniwersalne słuchawki z bardzo dobrym basem, które zagrają praktycznie z byle czego to polecam zapi,erdalać do empiku po Soundmagic P30. Jest promocja -60% i stoją równo 100zł. Normalnie nie idzie ich wyrwać taniej niż 240 a były polecane nawet jak kosztowały 300!

U mnie w empiku była ostatnia sztuka

Niewygrzane, prosto z pudełka, z EQ dopasowanym do dokanałowych słuchawek sony z przenośnego odtwarzacza grają lepiej niz 6-7 modeli za prawie 1000zl które wczoraj testowałem z salonie RMS

Odnośnik do komentarza

Lepiej niz sluchawki za 1000zl? Na czym ty ich sluchales? Jak na komie / playerze to moze po prostu twoje zrodlo mialo za mala moc zeby wykorzystac ich potencjal?

 

P30 sa dobre, ale juz nie przesadzajmy.

 

100zl za te sluchawki to mega cena - jakbym mial Empik po prodze to bym sie nie zastanawial i kupil (mam juz P30, ale mi sie polamaly a za taka cene chetnie przygarnalbym nowa pare bo sa za(pipi)iste).

 

A ty nitro nie minusuj kada bo ma racje - zintegrowana karta dzwiekowa z lapka nie wyciagnie z nich potencjalu, musialbys dokupic nowa karte dzwiekowa (no chyba ze akurat masz jakas dobra w tym lapku).

 

@olschmitz

Beyerdynamic DT235 - stoja okolo 130zl a sa naprawde za(pipi)iste, mialem przyjemnosc ich sluchac. Wygladem nie porazaja ale nie ma co sie tym sugerowac bo graja naprawde zacnie (nie spodziewalem sie ze sluchawki za taka kwote moga TAK grac - ale nie klopocz sie z szukaniem ich po Saturnach, bo kosztuja tam 200zl).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchałem na dosyć mocnym playerze Samsung P3(SQ porownywalne do toucha 4g czy innych topowych grajków) mocy było tylko za mało do Ultrasone HFI 240 bo dojechałem do końca skali ale i tak grało to pieknie. Spokojnie wysterowałem Shure 840 czy Sennheiser HD 25-1-II ale w metalu P30 je rozjezdzaja walcem. Ja lubię takie granie ciemne i basowanie nastawione na czerpanie przyjemności z muzyki a nie analityczne wgłębianie się w szczegóły i niuanse a na Grado SR 125i w/w senkach, shurach czy na Beyerdynamic za 900zl(nie pamiętam modelu) ciężka muza była zbyt ,,ostra,, dająca po głowie wysokimi tonami. Jedynie Audio-Technica ATH-PRO700MK2 tworzyło świetną synergię z moim odtwarzaczem i w takim porównaniu łeb w łeb byłyby z pewnościa lepsze niż soundmagici ale czy dla takiej różnicy w graniu byłoby warto dopłacać 730zł(różnica w cenie)? Na pewno nie

Edytowane przez kad2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szukam słuchawek nausznych do lapotopa (muzyka i filmy). Znalazłem kilka produktów i nie wiem, który wybrać. Cena ok 150-180 pln

Sony MDR-ZX600 , Philips Bend SHO4200R , Philips SHL8800 .

Nie musi być jakiś super dźwięk, głównie chodzi o to by sąsiedzi nie buntowali się przez głośną muzykę

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Poszukuje słuchawkek do mojej Nokii E72. Myślałem o takich dedykowanych do Noki, co by móc zmieniać piosenki pilotem (bez odblokowywania klawiatury) i odbierać rozmowy i rozmawiać bez ich zdejmowania.

Problem w tym, że na allegro pełno ofert takich egzemplarzy, ale ceny zaczynają się już od 2 zł :P Możecie mi podesłać jakieś linki do aukcji z oryginalnymi słuchawkami albo na co zwracać uwagę podczas wyboru żeby się nie naciąć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witajcie :)
 

Poszukuje słuchawek na prezent dla taty. Ma być to prezent dodatkowy więc budżet oscyluje w granicach jedynie 40-50 zł. wiem, że to nie dużo ale ojciec żadnym audofilem nie jest więc ważne, żeby jako tako grały na przyzwoitym poziomie. Słuchawki oczywiście nauszne, do kompa.

 

Kupiłem w biedronce słuchawki phillipsa, ale grają bardzo cicho. I to w sumie jedyna założenie nowego nabytku- muszą być głośne. Ojciec już słuch nie ten ma, poza tym lubi rozkręcić muze więc MUSZĄ głośno grać.

 

Jakieś pomysły :) ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu kupiłem słuchawki SMS Audio i chciałbym podzielić się z Wami wrażeniami na ich temat. Kupiłem sync by 50 on-ear wireless black. Według mnie jakość plastiku jak i nauszników jest dobra, uszy mnie nie bolą, więc to duzy plus bo słucham dużo muzyki, więc potrzebowałem słuchawek, które dadzą dobry bas i ogólnie dobrą jakość dźwięku. Wcześniej miałem taki model Senncheiser’a za 200 zł i jego wadą było to ze miał mocny scisk przez co bolały mnie uszy po 2 godzinach słuchania. Tutaj w SMS Audio tego nie ma. Ogolnie jestem bardzo zadowolony, wiadomo to nie JBL, ale cena jest adekwatna do jakości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...