Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

No jak sluchasz podróbek to pewnie Cie zalewa.

te sluchawki byly guwnem w dniu premiery kiedy rynek dokanalowek byl nieporownywalnie mniejszy, polecac je w 2015r kiedy philipsy se3590 za niecale 3 dyszki zjadaja je dupom to jakies kuriozum

 

 

najtanszy przyzwoity model shure to se215-ponad 300zl za nówki, do tego bardzo specyficzna sygnatura dzwiekowa(malo wysokich tonów) takze sredni wybor dla laika.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie - jaki headset do PC?

 

Sennheiser PC 363D vs Steelseries Siberia Elite Prism

 

Sennheiser ma dużo dobrych opinii ale jest koszmarnie brzydki. Steelseries też ma dużo dobrych opinii i jest ładniejszy. Pytanie, czy będę w stanie dostrzec różnicę w dźwięku pomiędzy tymi modelami.

Odnośnik do komentarza

Różnica na pewno jakaś będzie. Mój brat ma Syberię v2 i jest bardzo fajna, jest z niej zadowolony. Ja z kolei mam Sennheisera U320 i sluchaweczki są za(pipi)iste. Niestety nie miałem styczności z tymi napisanymi przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jezeli to maja byc dokanalowki to polecam Shure i dodatkowo przewod z mikrofonem. Mam Shure ES315 i mogę polecić.

Napisz cos wiecej o nich. Do jakiej muzy tego uzywasz? Z phona?

 

Szukam dokanałówek, bo chce wymienić swoje BOSE QC15, jednak w podrozy nie chce mi sie ich targac, za wielkie.

W tej kategorii cenowej jest cos lepszego?

Odnośnik do komentarza

Slucham z fona ale uzywam bez kabla z mikrofonem bo od tego mam mala sluchawke plantronicsa. Prawdopodobnie kupie kabel z mikrofonem aby uzywac ich podczas biegania.

Ze sluchawek jestem bardzo zadowolony bo jakosc izolacji i dzwiek z driverow Shure w tym niskim segmencie, bo SE315/215 to raczej nizszy troche segment jest swietnych. Odlfield na nich swietnie mi gra na gitarkach, do tego jakas muzyka intrumentalna, orkiestra brzmi fajnie. Oprócz tego lekka elektronika, chill out. 

 

Wszystko zalezy od tego jak sluchasz, generalnie sa ludzie ktorzy sluchaja sluchawek referencyjnie, zwlaszcza bardzo wysokich modeli ktore same w sobie juz tak sa skonstruowane aby wytworzyc konkretny zakres low/mid/hi, ktory powinien odznaczac dane sluchawki od innych. SE315 ma fabrycznie lekko podbite niskie czestotliwosci, albo one sa po prostu lepiej dla wiekszosci uzytkownikow slyszalne bo nie ma w nich 4 osobnych driverow. Tak czy siak, fabryczny dzwiek jest naprawde fajny jesli ktos sluchal lepszych jakosciowo dokanalowek niz jakies creatiwy arvany i tym podobne.

 

Przecietny user jednak potrzebuje i tak equalizera aby sobie ustawic po swojemu aby mu dj fagot trzaskal basem aby "pompowal" albo podkreslic bit w utworach firmych gdy jada po policjantach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakie wcześniej miałeś słuchawki na kablu? słuchawki jak rozumiem do domowego użytku. Imo w tej cenie trzymaj się kablowych. Ja mam sennheiser 598, mikrofonu brak ale to nie problem :)

 

 

Fajnie, że na pytania odpowiadasz :) każde słuchawki na kablu w tej cenie będą lepsze od bezprzewodowych w tym samym zakresie. Think about it, brah.

 

Nie zauwazylem pytania. Mialem sluchawki Sony, Bose (Habib popsul), Creative (urwal sie kabel), Plantronics (urwal sie kabel), Steelseries (urwal sie kabel), Teraz mam jakies Sony sluchawki znow, sa niezniszczalne, ale kabel dalej irytuje, wiec chetnie bym zamienil na jakies bezprzewodowe.

 

e:

 

Myslalem o tych dwoch:

 

http://www.amazon.co.uk/Sony-DR-BTN200M-Bluetooth-Wireless-Connectivity/dp/B00C3SN8TM/ref=sr_1_102?s=electronics&ie=UTF8&qid=1446975602&sr=1-102&keywords=wireless+headphones

 

http://www.amazon.co.uk/dp/B012NN7MNO/ref=sr_1_104?s=electronics&ie=UTF8&qid=1446975602&sr=1-104&keywords=wireless+headphones

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...