Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda grałem z pół roku temu albo i jeszcze lepiej ale na 99% trzeba czymś rzucić (tarcza, miecz etc.) i w coś i się otworzy :P Sorry za super dokładny opis :P

 

UP: I tak nie mam co robić (TV w serwisie) zaraz Ci sprawdzę

 

UP2: Chapterów jest 6

 

UP3: W jednej z cel masz skrzynie z tarczami - łapiesz i rzucasz na drugą stronę w to błyszczące na ścianie (środek) i potem w to koło dźwigni (prawa).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
oki znalazlem i przeszedlem te wziezienie i wyskoczylo ze zdobylem jeden medal z trzech.

na czym polega zdobywanie tych medali ?

 

Gra ocenia czy jesteś dobry czy leszcz - coś jak system ocen w Devil May Cry (za medale dodatki Ci się odblokowują, arty i inne takie.) Prawdopodobnie to miało by być zintegrowane z systemem Trophies ale Sony nigdy nie wypuściło patcha :(

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Trzeba wymiatać, nie dać się trafić, pokonywać przeciwników różnymi kombinacjami w efektywny i efektowny sposób + rozwalać dzbanki które nabijają pasek (taki złoty na dole) a które są w levelach (sorry ale naprawdę dawno temu grałem) Może ktoś inny lepiej to opisze :). Ja nie mam zamiaru sobie przypominać bez mojego LCD (CRT mi oczy wypala) :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ogólnie idzie o combosy i dzbanki no i nie tracenie energii, niektóre levele można zrobić na 3 gwiazdki na wyższych poziomach trudności, bo na tych przeciwnicy mają więcej energii, więc zrobimy więcej kombosów :) = lepsza ocena.

 

EDIT: ta, co ja bym dał za @#@ trophies do HS, miałbym pretekst, żeby znowu przejść grę w 5h xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

musisz robić combo, nie zostając trafionym. Nabija Ci się do paska od 5 ciosu, potem co piąty cios(w combo, nie możesz być trafiony[czyli 10 cios 15 cios itd.]) dostajesz punkty i pasek Ci się zapełnia. Masz tam takie trzy znaczki. Im więcej zapełnisz tym więcej dostaniesz za koniec misji (czyli jak pasek będzie sięgał za drugi znaczek to dostaniesz dwa znaczki w ocenie końcowej). Te znaczki to tzw. punkty glifowe

Odnośnik do komentarza

czyli zalozmy walczac z kilkoma przeciwnikami, wystarczy jedna walka aby trafic tylu gosci bez oberwania az dojdzie do 3 znaczka.. i potem przy kolejnych przeciwnikach na arenie gdy bede trafiany to mimo wszystko itak dostane 3 znaczki?

 

i wlasnie doszedlem w 2 chapterze do momentu ze stoje na jakims murze i strzelam z kuszy, a ten starszy czlowiek ucieka.. i rozwalam dwoch koelsi co z przeciwka we mnie strzelaja i potem na dole biegnac zaczynaja przeciwny jeden po drugim i dobiebaja do starca i go zabijaja.. celuje w nich, ale za cholere nie wiem jak ich zabic... nie idzie trafic z tej kuszy.. moze jakos inaczej to trzeba zrobic? z gory dziekuje za odp. :)

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo kojarzę...ale jeżeli chodzi o miejsce, w którym Nariko uwalnia ojca, a Kai go ochrania, to musisz po prostu zabijać wszystkich jak leci. Trochę to potrwa, ale w końcu

ojciec (nie pamiętam imienia;) dojdzie do końca i level zostanie zaliczony.

 

 

 

PS.Ajajaj...Grześku, poprawione;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
czyli zalozmy walczac z kilkoma przeciwnikami, wystarczy jedna walka aby trafic tylu gosci bez oberwania az dojdzie do 3 znaczka.. i potem przy kolejnych przeciwnikach na arenie gdy bede trafiany to mimo wszystko itak dostane 3 znaczki?

tak jak juz nabijesz trzeci znaczek dalej juz nie potrzebujesz miec combo moga Cie trafiac. a pasek sie nigdy nie zmniejsza zalezy od Ciebie czy bedzie stal w miejscu czy bedzie sie zapelnial, nie moze sie zmniejszyc.

Odnośnik do komentarza

Pisząc "Combo" Kaczor ma na myśli ciągłe tłuczenie przeciwników bez trafiania Ciebie bo inaczej "Combo" się resetuje i pupka blada z nabijania paska.

 

A tak w ogóle to się zajmij grą a nie nabijaniem pasków, pucharków i innych pierdół - to zawsze możesz zrobić później - domyślam się że to Twoje pierwsze przejście gry więc się nią narazie ciesz i czerp z tego przyjemność. Masterować możesz potem. No chyba że tak lubisz :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

tak, to moje pierwsze przejscie gry, jedna z moich pierwszych gier jaka kupilem kupujac niedawno ps3 i przyznam ze jest niesamowita....

nie mysle o masterowaniu gry, tylko o czerpaniu przyjemnosci z przejscia jej, ale gdy pojawiaja sie jakies watpilowasci pisze tutaj do was pytanka... wkoncu kto pyta to nie bladzi...hehe :D

Odnośnik do komentarza

combo w uogólnieniu jest to kombinacja(akurat w tej grze ciosów). Aby nabić combo, musisz nawalać przeciwników i nie zostać trafionym, tak jak napisał Old_Kyo bo inaczej się resetuje. I nie możesz zbyt długo stać bez ruchu bo również się zresetuje. Masz na dole ile wprowadziłeś ciosów, tak jak mówiłem, co piąty dodaje znacząco do paska.

Najlepiej grać w takie gry, na początku dla przyjemności, poznać grę, cieszyć się smaczkami, a dopiero za drugim razem próbować ją masterować.

Pytaj pytaj, od tego jest forum, żebyśmy sobie pomagali i zadawali pytania, tylko pamiętaj że zawsze lepiej popatrzeć kilka stron wstecz, i dopiero zadać pytanie, bo możesz wyłapać ostrą z***kę od nas ;)

Odnośnik do komentarza

Z obecnych informacji wynika, że jeżeli w ogóle powstanie druga część HS, to tylko może to zrobić Sony ^_^ Jak wiadomo, NT nie posiada praw do tej serii, a sami twierdzą, że sequela na pewno nie zrobią, więc wszystko pozostaje w rękach Sony. Ale tu znowu nadchodzi kolejny zgrzyt, bo Sony nie jest zainteresowane sequelem, ponieważ jedynka się słabo sprzedała. Marketingowców mało obchodzi, że jedynka miała świetną fabułę, klimat i kontynuacja jest wręcz wymagana. <_< Dla nich ważne są zyski, a te z jedynki były strasznie małe (o ile mi wiadomo, jedynka nie sprzedała nawet miliona egzemplarzy).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...