Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę

Nie wiem nawet o co chodzi w tym momencie i co do mnie piszesz :) Jakie czary??? Czy ja o czymś nie wiem a mogłoby mi się przydać???

 

 

Dzbanki z energią, są porozmieszczana zazwyczaj w wrogach plansz, rozbicie takiego dzbanku równa się maksymalna energia.

Odnośnik do komentarza
Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę

Nie wiem nawet o co chodzi w tym momencie i co do mnie piszesz ;) Jakie czary??? Czy ja o czymś nie wiem a mogłoby mi się przydać???

 

 

Dzbanki z energią, są porozmieszczana zazwyczaj w wrogach plansz, rozbicie takiego dzbanku równa się maksymalna energia.

To akurat wiedziałam ale myślałam,że chodzi faktycznie o jakieś czary :)

W każdym razie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword zaliczone ;) Trochę za szybko, mam nadzieję, że ukaże się druga część.

 

Kilka luźnych spostrzeżeń:

Pokonanie Fox'a sprawiło mi znacznie więcej problemu walka finałowa. Od przeklinania zaschło mi w gardle, ale w końcu po ponad godzinie Latający Lisek nadawał się już tylko do cyrku Monthy Python'a ;)

 

Może się narażę, ale MOIM zdaniem Kai jest postacią znacznie ciekawszą [wygląd, charakter (pominąwszy fakt, że żadna z postaci HS nie jest specjalnie rozbudowana w tej materii)] niż główna bohaterka.

 

Dobrze, że fabula nie nawiązuje do żadnego z faktycznie istniejących państw bo mimo japońsko brzmiących imion postacie mówią pięknym angielskim (to nie sarkazm, naprawdę uważam, że glosy zostały dobrane idealnie).

 

Całość ciut przypomina God Of War. Oczywiście grafika, animacje itp. są na dużo wyższym poziomie, ale sam system gry podobny (wiem, wiem... nie ja pierwszy o tym piszę). Mimo wszystko dla mnie jest to rewelacyjna gra i będą ą rekomendował każdemu potencjalnemu nabywcy PS3 :)

Odnośnik do komentarza
Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę

Nie wiem nawet o co chodzi w tym momencie i co do mnie piszesz ;) Jakie czary??? Czy ja o czymś nie wiem a mogłoby mi się przydać???

 

 

Dzbanki z energią, są porozmieszczana zazwyczaj w wrogach plansz, rozbicie takiego dzbanku równa się maksymalna energia.

To akurat wiedziałam ale myślałam,że chodzi faktycznie o jakieś czary :)

W każdym razie dzięki za pomoc.

Mialem na mysli slowo "czara" w liczbie mnogiej. Wyszlo jak wyszlo... :biggrin: .

Powalilas juz bitche czy nie? Staraj sie mocno bo cienko Cie widze przy ostatnim starciu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę

Nie wiem nawet o co chodzi w tym momencie i co do mnie piszesz ;) Jakie czary??? Czy ja o czymś nie wiem a mogłoby mi się przydać???

 

 

Dzbanki z energią, są porozmieszczana zazwyczaj w wrogach plansz, rozbicie takiego dzbanku równa się maksymalna energia.

To akurat wiedziałam ale myślałam,że chodzi faktycznie o jakieś czary :)

W każdym razie dzięki za pomoc.

Mialem na mysli slowo "czara" w liczbie mnogiej. Wyszlo jak wyszlo... :biggrin: .

Powalilas juz bitche czy nie? Staraj sie mocno bo cienko Cie widze przy ostatnim starciu :wink: .

 

Na razie nie mam czasu na dłuższe siedzenie przy konsoli.Chwilowa pauza.

Suczy jeszcze nie powaliłam,bo nie grałam w HS.

Zresztą o czym ja z Tobą rozmawiam jak przechodzisz gry na najwyższych poziomach ;)

Ja już jestem na to za stara ;) W każdym razie obiecuję,że poćwiczę i postaram się ukończyć ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Przestań...ja też nie jestem pierwszej młodości. W tym roku 31 na karku. Dasz radę. Tylko się nie zniechęcaj, rób uniki przed tymi falami a'la 'morze sie rozstępuje i Mojrzesz prowadzi swój lud po dnie' i Speed Snancem rozbijaj 'tsunami'. Później HS w łapę i lej ją aż padnie. I tyle. Pozdrawki.

Odnośnik do komentarza
Przestań...ja też nie jestem pierwszej młodości. W tym roku 31 na karku. Dasz radę. Tylko się nie zniechęcaj, rób uniki przed tymi falami a'la 'morze sie rozstępuje i Mojrzesz prowadzi swój lud po dnie' i Speed Snancem rozbijaj 'tsunami'. Później HS w łapę i lej ją aż padnie. I tyle. Pozdrawki.

 

Przydatne te Twoje uwagi ;)

Miałam największy problem właśnie z falami.

Reszta wydawała mi się prosta. W sobotę dalej będę próbowała.

Odnośnik do komentarza
Przestań...ja też nie jestem pierwszej młodości. W tym roku 31 na karku. Dasz radę. Tylko się nie zniechęcaj, rób uniki przed tymi falami a'la 'morze sie rozstępuje i Mojrzesz prowadzi swój lud po dnie' i Speed Snancem rozbijaj 'tsunami'. Później HS w łapę i lej ją aż padnie. I tyle. Pozdrawki.

 

Przydatne te Twoje uwagi :P

Miałam największy problem właśnie z falami.

Reszta wydawała mi się prosta. W sobotę dalej będę próbowała.

Fale mozesz rozcinac mieczami. Nie pamietam tylko ktore ktorym stylem. Zreszta jest to niezbedne jak chcesz zdobyc 3 runy w tej planszy. ;) Powodzenia

Odnośnik do komentarza

A napiszcie mi jeszcze tak dokładnie o co chodzi z maksymalną ilością runów.

Czasami udaje mi się zdobyć 3 sztuki ale raczej mam 1 lub 2. Ja mogę się jedynie domyślać,że pewnie zależy to od sprawnego załatwiania wrogów i jak najmniejszej ilości straty energii.

Czy te runy dają mi coś szczególnego?

Przygotowuję się na jutrzejszą walkę,więc muszę skrzętnie zbierać przydatne informacje :P

Odnośnik do komentarza
A napiszcie mi jeszcze tak dokładnie o co chodzi z maksymalną ilością runów.

Czasami udaje mi się zdobyć 3 sztuki ale raczej mam 1 lub 2. Ja mogę się jedynie domyślać,że pewnie zależy to od sprawnego załatwiania wrogów i jak najmniejszej ilości straty energii.

Czy te runy dają mi coś szczególnego?

Przygotowuję się na jutrzejszą walkę,więc muszę skrzętnie zbierać przydatne informacje :D

Nowe ciosy , i oblokowywuje arty z gry. Zdobywasz je nabijajc combosy i robiac kontry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Walka w moim przypadku była strasznie monotonna...

Żeby zablokować jego ciężkie ciosy przełączałem co chwilę na Power Stance (czy jak to się tam nazywa), jak tylko coś tam wywinął napierniczałem go podstawową bronią. I tak do znudzenia. Troszkę sztucznie jest zwiększony poziom trudności przez biegających wszędzie żołnierzyków, którzy przeszkadzają swoją obecnością w skupieniu sie na bossie. Owszem, czasem wchodzą ciosy z HS'a, ale na mój gust ma to miejsce na tyle rzadko, że lepiej przedłużyć walkę, ale mieć większą pewność, że cios wejdzie. A podstawowy mieczyk kroi go aż miło.

Uniki są nieodzowne. Ktoś jeszcze pisał o możliwości odbijania fal kruków...ja to zupełnie pominąłem. Ponoć ułatwia sprawę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sterowanie bronią przy pomocy analogów? Że co, że niby będziemy machać gałkami? A ruchy zawodników to niby jak? Triggerami ;) ? Być może chodzi o projectail'e, ale w jedynce również można było przyjąć taki tryb sterowania.

No nic. Sceptycyzm prowadzi do marazmu więc lepiej zaczekać...ten rok czy półtora ;) . Klimat jedynki wart był wszystkiego więc dwójki tyż nie spindolą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Nie mam czasu i ochoty przeszukiwać tego liczącego 70 stron tematu, więc zadam moje pytanie tutaj:

 

Czy na misję "Bohan's Army" (początek 5 chaptera) na Hell Mode jest jakiś sposób czy jej po prostu się nie da przejść? Za każdym strzałem trafiam w słabe punkty katapult lub w ich osłonę, a i tak zawsze jedna z nich rozwali mi ścianę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...