Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

bieda? nie bede komentowal bo nie lubie sie klocic, ale HS to imo jeden z top 10 must have na ps3, dmc4 hmmm sredniak taki bez polotu, bohater jakis taki nijaki bez charakteru, historia jakas tez bez polotu, zero wczucia,pogralem w to kilka godzin i oddalem do sklepu nie konczac gry nawet. nie chce wywolac burzy wiec mowie ze to moja wylaczna opinia

Odnośnik do komentarza

No właśnie, myślę, że to było głównym założeniem developerów z Ninja Theory, stworzenie mega efektownego widowiska. Widowiska, które chcieliśmy oglądac od początku przygody z wirtualną rozrywką. Odnośnie systemu walki, dla mnie przy okazji ok, to jestem zdania, że rozbudowanych kombajnów powinniśmy szukać w Tekkenie, Virtua Fighterze, czy w Soul Calibur, kolejność dowolna.

 

PS. Redmitsu i Błażeju1980, dajcie szansę czwartemu DMC. Mi też nie od razu Nero przypasował. Dla mnie gra rozkręciła się dopiero jak opanowałem sztukę walki "ręką". Polecam sprawdzić.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
bieda? nie bede komentowal bo nie lubie sie klocic, ale HS to imo jeden z top 10 must have na ps3, dmc4 hmmm sredniak taki bez polotu, bohater jakis taki nijaki bez charakteru, historia jakas tez bez polotu, zero wczucia,pogralem w to kilka godzin i oddalem do sklepu nie konczac gry nawet. nie chce wywolac burzy wiec mowie ze to moja wylaczna opinia

 

 

top 10 must have? :lol:

Odnośnik do komentarza

Mnie się Heavenly Sword bardzo spodobał i polecam ją każdemu , Sterowanie strzał przy pomocy SIXAXIS'a bardzo dobrze wpłynęło na jakość rozgrywki nie mówię nawet o świetnej grafice i efekciarskich walk , to trzeba zobaczyć!

 

PS: Grałem w tą grę na SD'ku i mnie wgniotła oprawa więc dajcie znać jak wygląda na HD'ku ;)

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda? Bigasz co 30 sekund do piwnicy. Po co? Po szczękę ofkors:) Gram na 52 calowym Full HD i ta gra zmiata mnie z powierzchni ziemi. Ta mimika twarzy, widoczne na nich emocje, to po prostu poezja. Powiem więcej... spośród gier jakie mam na PS3 (Uncharted, Burnout, GTA4, MGS4, Motorstorm) Heavenly Sword zrobiło na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie.

Co do porównania z DMC4, to nie ma co porównywać. Inna gra, inny gameplay, chociaż w tym przypadku Dante moim zdaniem nie ma żadnych szans, gdyż HS go po prostu miażdży z miejsca. (grałem w DMC4 oczywiscie, lecz nie długo, bo nie zassało mnie aż tak, jak kiedyś jedynka)

W każdym razie, dla mnie HS to jak na razie No.1 na PS3 i gdyby nie długość gry, oceniłbym ją na 10. Najlepsza gra akcji na jakąkolwiek konsolę, zaraz obok God Of War (I i II), nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem, przeszedłem, sprzedałem... Całość zajęła mi niecałe 6h i naprawdę trzeba ganić twórców za takie skracanie żywotności w najnowszych grach, bo niedługo każdy tytuł starczy nam na dwa wieczory...

 

Co by jednak nie mówić, Heavenly Sword zasługuje na trochę pochwał - bardzo podobał mi się system walki. Oczywiście nie jest to poziom Ninja Gaiden, ale według mnie z takim God of War może konkurować. Trzy różne style walki, każdy dobry na innego przeciwnika, przydatne nawet do unikania pocisków przeciwnika... Na pewno gra nie ogranicza się do klepania non stop jednego przycisku - również dlatego, że przeciwnicy uczą się naszych zagrań i ciągłe używanie tego samego combosu nie przynosi skutku, bo w końcu takie schematy są blokowane przez opponentów.

 

Wielkie wrażenie robią filmiki przerywnikowe i związana z nimi mimika twarzy postaci w nich występujących. Mogę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem - wszystko wygląda tak realistycznie, jak to jest tylko możliwe, a nawet prosty dialog nabiera dodatkowej głębi właśnie dzięki bardzo udanej mimice. Osobiście po zakończeniu przygody skorzystałem z opcji oglądania poszczególnych filmików i co najciekawsze sobie przypominałem :P .

 

Na pewno HS jest wart sprawdzenia - szkoda jednak, że jest taki krótki i poza odkrytym wyższym poziomem trudności nie ma większej motywacji do ponownego przechodzenia (ja sobie odpuściłem). System seller to nie jest, ale porządny exclusive jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fakt,gra jest krotka i przy jednym dluzszym posiedzeniu mozna ja przejsc. Dochodzi jeszcze Hell Mode-ale nie jest on zbyt trudny.Zdobywanie coraz to lepszych rankingow w poszczegolnych misjach,po to,by odblokowac obrazki,WCALE mnie nie kreci.

Gre warto kupic za jakies 60 zeta(jest w Platynie anyway),bo opowiada fajna historie,troche smieszna,bardziej tragiczna. jesli macie kumpla z ta gra,zagrajcie.

 

Zastrzezenia mam 2: NIE MOZNA przerwac filmikow(wiekszosci),przez co przy kontynuacji zmuszeni jestesmy ogladac je ciagle na nowo:nie wiem czy tulko u mnie,ale gra naprawde sie dlugo doczytuje przy kolejnych poziomach lub kontynuacjach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
mam pytanie przy walce z bohanem jak można użyć dzbanków z energią ?? przy pierwszym starciu ok przy drugim się kończę bo nie umie uzupełnić energii , jedna tylko leży na placu boju a reszta są niedostępne ?? ,

 

z gory dzieki za odp :)

Dawno w to nie grałem, ale wydaje mi się, że jeżeli nie widzisz innych dzbanków, to dlatego, że ich tam nie ma.

Odnośnik do komentarza

mnie ostatnia walka w tej grze zniszczyła,chyba 5 dni nad nią siedziałem-byłem prawie pewny,że dam za wygraną i nie przejdę tej gry.Ostatecznie przeczytałem faq na gamefaqs,obejrzałem filmiki na youtube z ostatnich dwóch faz walki z Bohanem i w ten troszkę lamerski sposób ukończyłem grę.

 

A pomyśleć ,że do ostatniej potyczki w grze zginąłem może ze 3 razy(nie licząc QTE)-z czego dwa razy z walce z tą laską jaszczurką....

 

Ogólnie świetna gra,choć trochę nie wykorzystali jej potencjału.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...