Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

No ja też mam podobnie, gwaranacje, faktury, dodatkowe okablowanie etc. trzymam w pudełku po konsoli. Ale mimo wszystko poza pokojem. Tyle, że mój pokój to pokój standardowy, nie tylko do grania, stad tego typu "gadżety" leżą na strychu. Ale Ty masz pokój pod konkretny cel więc na upartego te pudełka tam pasują ;)

Odnośnik do komentarza

historiapokoj.jpg

Sorry za jakość foty, ale oddaje klimat tego pokoju.

Tak to kiedyś wyglądało. Teraz jest wielki ekran 3D, kanapa, kolumny, a ja tęsknię za takim właśnie pokojem - klitką wypierdzianą, która była świadkiem zaliczenia tysiąca gier.

Po lewej i prawej macie kolumny D&K podłączone do wzmacniacza JVC (świetna jakość dźwięku i miały power).

Za laptopem, chyba 19' na półce kilka gierek, obok kieliszki :), niżej słuchawki Denon (też jakość super:), pod głośnikiem jakąs kosmetyczka laski. No właśnie - wziąłem laskę do swojego malutkiego pokoiku i zamieszkaliśmy razem. Więc i nad wzmacniaczem jakiś jej obraz leży (malowała kiedyś:), wyżej jakieś kosmetyki. Pod biurkiem tv Full HD, chyba też 19' nieznanej mi duńskiej firmy Dantax (?), podpierane pojemnikiem na soczewki i szachami, aby ekran był jak najbardziej optymalny:). Obok kable - trochę syf z nimi - czasem coś strzelało, albo plej się wyłączył. Zdjęcie było robione z łóżka - na wprost.

Wrzucę kiedyś obecny pokój, zmiany kolosalne, ale ja i tak tęsknie za tym pokoikiem:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mieszkajac z dziewczyna nie moge se juz pozwolic na jakies super nerd wystroje, wiec tak to umnie wyglada

 

530655_10151398004933738_407421680_n.jpg

biurko w sypialni, PC + 32" LCD

 

46363_10151398004963738_1823498729_n.jpg

polka na gry, chce na biala wymienic zeby pasowala do biurka

 

321406_10151398004993738_1776180596_n.jpg

a w salonie 50" 3D Plasma + Xbox 360

 

i to tyle

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

HC ROOM    Ja tam nie widzę nic złego w pokazywaniu swojej gralni, tu nie o to chodzi że ktoś się chwali co ma jaki tv kino gry i spieranie się który ma lepiej więcej, ale co osiągnął samemu ciężką pracą :ermm:.  Grałem na konsoli będąc dzieckiem  szaraczek ps  tv 21'' i na wiecej nie było mnie stać :blush: + jedna gierka orginał i tyle :unsure:  ale człowiek sie rozwija najlepiej gdy rozwija swoją pasję, zaineresowania swoją przyszłą pracę w życiu  sukces murowany + niezastąpiona satysfakcja.  Trzeba iść do przodu a nie cofać się w życiu, dlatego dzisiaj moge spełniać swoje marzenia  jest własna  sala kinowa  w domu, z własnymi kolumnami własnego specjalnego projektu  najwyszej klasy   oraz subwooferami aktywnymi ważącymi  ponad 300kg  które zabijają falą akustyczną  nie ma jak głośniki ( przetworniki) TC Sounds  ;)   jest projektor full hd jest  4K są gry filmy oraz  piekielne wzmakami amplitunery monoblokami , które jedzą kosztuja mnie kilka tyś zł za prąd miesięcznie zależnie ile przesiaduję w sali , oczywiście do tego  specjalnie z tuningowane przeze mnie aby jak najlepiej napędzić sprzęt i co jak się pochwale to jestem łeeee ?  Zapomniałem dopisać  Pozdrawiam :yes:                  

Edytowane przez snake pliskin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...