Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

szrot jak szrot ale to on podłączony do TVka jest, tapetka KZ3 w tle.....no no, nie bój się, wyjdź z cienia. 

 

ps. gdzie Avermedia?

 

Z lewej strony, właśnie z avermedii tyle kabli idzie.

 

No ale te kable można by może schować. Bo wygląda trochę tymczasowo to wszystko. Ot żeby tylko działało.

 

Nie da rady inaczej :( nagrywarka avermedii to sprawca tego bałaganu.

 

Odnośnik do komentarza

Może tak wygląda ale plejka ma tam naprawdę dużo miejsca i jest odsunięta dość mocno bokiem gdzie ma wentylator,

 

79046843220736472363.jpg

 

mam już ją 5 lat i mam nadzieję, że dociągnie do końca generacji.

 

Klocek się nie mieścił, służy on do ogrywania exów, więc rzadko działa, ba normalnie to nawet go tam nie ma bo mi wadzi ten biały kolor, ale że teraz ogrywam Gearsy nowe to pojawił się znowu koło TV.

 

edit: no właśnie tylko nie wiem czy ten obraz nie będzie trochę w graniu rozpraszał, ale na żywo robi niesamowite wrażenie.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pokój, tylko te 46" wydaje się trochę małe na taką powierzchnię. No i gdzie podziałeś tylnie glośniki ?

 

No tylnie głośniki mam z tyłu pokoju. Za głową, fakt mogły by być bliżej lub być te tylne ciut mocniejsze (czy ktoś - Square - mi nie mówił, że te mogą być ciut za słabe na ten metraż :) ?)

 

20562277690969447604.jpg

 

 

Pokój bez aneksu kuchennego ma ok 50 m kw, fakt dużo, ale "punkt gracza i kinomaniaka" jest oddalony od TV około 2,7 m tak więc idealnie.

 

Co do kolorystyki i spasowania to dzięki za miłe słowa. Pokażę żonie to się ucieszy. Ona wszystko dobierała (jeszcze zostało kilka dodatków), bez żadnych porad, tylko to co widziała w pisemkach i filmach. A nie sorry TV ja wybrałem :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Mała zmiana u mnie

 

855e348421646.jpg

 

większy telewizor. 32 cale więc jakis gigantyczny nie jest, ale jak na odległość na którą gram sprawdza się idealnie, szczególnie w samochodówkach na kierownicy. Pomyślę o czymś większym jak zmienie lokum może. 1080p, więc TV nowe konsolki jak najbardziej obsłuży.

 

7542702aef252.jpg

 

szrot za TV bo wstyd na widok stawiać.

 

Mazzeo spróbuj dać Avermedię tam gdzie masz teraz PS3 czyli za telewizor. Wystaw ją tylko lekko do przodu (między samą matrycą a stopką) aby pilot odbierał bez problemów, wtedy wszystkie kable schowasz za TVkiem, a nagrywasz i tak na pendrive więc nie masz problemu z dodatkowym urządzeniem jak dysk. 

Odnośnik do komentarza

może zainwestuj jeszcze w dodatkową listwę? bo kurcze szkoda tego kablowiska, a jesteś w tej komfortowej wersji, że Avermedia potrzebuje tylko prądu. mógłbyś kupić listwę i pociągnąć dołem za telewizor (a tam masz widzę prąd bo tam leży teraz Avermedia). Of kors możesz tak zostawić, ale wiesz - estetyka wystroju zwieksza szanse na ruchanie  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...