Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Robię mini remont i chcę kupić jakiś fotel żeby ustawić naprzeciwko tv. Może mieć tak do 100cm ale jak znacie coś super wypasionego to nawet 150cm mogę wygospodarować ( ale to już raczej nie fotel będzie ;) ). Zależy mi na tym żeby miał podparcie pod głowę. Tzn wysokie plecy bo na obecnej sofie ( Ektorp z Ikei ) łeb nie jest podparty i przy dłuższych sesjach jest niewygodnie. Będę oczywiście przeczesywał sklepy meblowe ale chciałem popytać na czym siedzicie. Na zdjęciach jest głównie sprzęt, a ja chciałbym zobaczyć co tam z tyłu jest  ( tak, czasem lubię :diablo: ;) ). W końcu bez wygodnego siedziska to ten cały sprzęt jest nic nie wart ;).

 

Jutro ( tzn dziś później ) zapodam zdjęcie mojego kącika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

 

 

M1leuF3.jpg

xiCcKUO.jpg

40VjS1N.jpg

 

 

 

Kable do końca nie uporządkowane, głośniki do wymiany, w szafce szuflady wymagają wyregulowania. Zawsze brak czasu. Zresztą i tak się niebawem przenoszę. 

Sorry za jakość zdjęć. Oczywiście bez kotów się nie obejdzie, zawsze się pchają do zdjęć.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

M1leuF3.jpg

xiCcKUO.jpg

40VjS1N.jpg

 

 

 

Kable do końca nie uporządkowane, głośniki do wymiany, w szafce szuflady wymagają wyregulowania. Zawsze brak czasu. Zresztą i tak się niebawem przenoszę. 

Sorry za jakość zdjęć. Oczywiście bez kotów się nie obejdzie, zawsze się pchają do zdjęć.

 

Fajniuchne kocury, duży plus za nie! ;)

Odnośnik do komentarza

Mialem ten typ szafki pod tv, bardzo ladnie wyglada ale za malo miejsca na sprzet jak dla mnie bylo

No rzeczywiście troszkę mało ale sprzęty przysunięty do krawędzi i jest jest jako tako ( dekoder - brzydal jak najgłębiej :P ), raczej się nie przegrzewają. Można wiedzieć jaką szafkę masz teraz?

 

Jaki to model TV? 

KD-65X8505B
Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

 

Mialem ten typ szafki pod tv, bardzo ladnie wyglada ale za malo miejsca na sprzet jak dla mnie bylo

No rzeczywiście troszkę mało ale sprzęty przysunięty do krawędzi i jest jest jako tako ( dekoder - brzydal jak najgłębiej :P ), raczej się nie przegrzewają. Można wiedzieć jaką szafkę masz teraz? 

 

 

 

 

Bylem w Ikea i zainteresowalem sie systemem "BESTÅ" http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=BEST%C3%85 i złożyłem takie coś

 

10565216_10152687844748738_6483369482367

 

z kablami musze powalczyć jeszcze bo jest ich dużo, chcialem cos co wyglada czysto na pierwszy rzut oka ale zeby większość konsol było podłączone

 

10440749_10152687844763738_6272344845497

 

Laptop odgrywający role HTCP z Steam in-home sharing i Plex zeby streamowac wszystko z komputera stacjonarnego, podłączone PS2 i Wii

 

10599289_10152687844753738_3362399731605

 

tez jest miejsce na gry

 
Odnośnik do komentarza

Humulin, a jak Ci ten sprzęt audio gra?

Logitech Z 906. Przy wybieraniu tego sprzętu kierowałem się głównie ilością miejsca w pokoju, a same głośniki jak na swoje niewielkie gabaryty bardzo dobrze dają sobie radę, zwłaszcza w filmach i grach. Bo do muzyki, to jednak wolałbym amplituner i dwie kolumny, choć tu niby też można ustawić tryb stereo i w zasadzie tylko audiofil miałby poważne argumenty, by na tym jej nie słuchać. Bardzo przyjemne niskie tony, wysokie też dają radę. Żadnego pierdzenia i trzasków, najwyżej okna i drzwi chodzą, gdy za głośno się podkręci moc. :)

Dwie drobne wady, to brak uchwytów mocujących satelity do ściany - na szczęście są dostępne w internecie i jeszcze niskiej jakości pilot.

Na plus możliwość podpięcia całej masy sprzętu jednocześnie.

Jak na moje pierwsze kino domowe, na które się przesiadłem po starej jak świat diorze jestem mega zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie znacie jakieś fajne sposoby na trzymanie wielu konsol, ale tak, aby móc grać? W sieci jest sporo fotek/systemów przechowywania, ale .... właśnie - to są bardziej systemy przechowywania i pokazywania niż używania. 

 

65213aeef7cdd78256ab9438c332cf72.jpg

 

8ae2918c24177f4ecfcd74d6687acf31.jpg

 

to jeszcze byłoby w miarę pod kątem praktycznym:

 

f7e7e564d6cd8014668b42ff7e5c590a.jpg

 

 

 

 

Pytanie, czy natrafiliście gdzieś na sposób jak to wszystko ustawić aby móc w miarę szybko podpiąć daną konsolę? Gdzieś na necie widziałem wersję z konsolami w podłodze (szklanej) - podłoga podzielona na boxy z daną konsolą i podprowadzonym zasilaniem. Fajny pomysł, ale bałbym się o temperaturę. Fajne są też szklane klatki w różnych miejscach w pokoju. Jeżeli natrafiliście na coś ciekawego to byłbym wdzięczny namiar, gdzieś tam ideowo rozpoczynam proces układania mojego HC Roomu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...