Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra daję coś od siebie.

 

c00ab8c91eb7d57e.jpg

 

Wiem... kable, ale pracuję nad tym. Mega 32'lcd powiesiłem na taśmę dwustronną :)

 

Możecie jeździć do woli - tylne głośniki stoją na krzesłach, ale moja komóra nie ma takiego szerokiego kąta.

Co to za model T3000?

 

Też mam 32 cale i chyba ten sam model.

 

Gram z metra, maks półtora i to jest dla mnie i tak za daleko. Szok, że dajesz radę z takiej odległości ;]

Choć kiedyś sam chciałem zawiesić swojego ale imo 32 cale na ścianie to lekki fail ;p

Odnośnik do komentarza

hehe, czyli nie tylko ja uważam, że telewizor który w dniu zakupu uważałem za duży (32 cale), teraz jest malutki i przydało by się z 10 więcej ;]

WPIS przez duże W ;]

 

A pomyśleć, że przed zakupem TV zastanawiałem się czy nie brać 26 bo 32 wydawał mi się za duży..........................a teraz a teraz nie mogę patrzeć na mojego "pisklaka".

 

I tak podobno jest z większością rozmiarów. Jednak hasło "lepiej kupić większy TV i żałować niż kupić mniejszy i żałować" pasuje idealnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ten TV to soniak KDL-32S3010 więc żadne halo.

 

Co do grania - jeszcze na nim nie grałem w tej pozycji bo jest po remoncie i przeprowadzce :) Ale jak napisałem można zawsze przysunąć kanapę.

 

Na razie muszę obejść się bez 50'

 

Co do taśmy dwustronnej - to był żart :)

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Fotel jest 'autonomiczny' kupiłem go wcześniej i służy mi ogółem do grania, bo jest mega wygodny :) Tak w ogóle to za fotel dałem niecałe 150zł, tyle co za najzwyklejsze krzesło, za stelaż niestety trochę więcej, ale nie miałem innego pomysłu na wygodne granie, więc przebolałem ten wydatek. Kierownicę za to kupiłem po taniości, więc mi się wyrównało ;)

 

 

balon - Nie giba mi się, mam prawie 2m wzrostu, więc nogi równoważą ciężar tułowia, a gumy przy stojaku robią swoje.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

szymur, trzymaj: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1075460935

 

 

stoodio - ja osobiście kupiłem ten fotel, bo moje krzesła mimo, że są całkiem wygodne, to są też twarde i po dłuższej sesji bolało mnie siedzenie. A kiedyś podpatrzyłem taki fotelik na allegro i z samego wyglądu stwierdziłem, że musi być wygodny, nie pomyliłem się :) Ogółem jak dużo czytasz/grasz to naprawdę warto, można siedzieć i siedzieć. Możesz poszukać wersji obitej materiałem, bo jak jest gorąco to jednak trzeba schodzić ze skórzanego co jakiś czas ;) Aczkolwiek to jedyny minus jakiego się doszukałem w swoim. Co do systemu audio się nie wypowiem, bo u mnie funkcjami dźwiękowymi zajmuje się dobrze rozstawiony zestaw głośników 5.1, więc nawet nie sprawdzałem jak to działa. Było nie było - warto.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zadbałem o kwestie wizualno-wygodnościowe mojego pokoju i oto efekty:

 

hpim1502d.th.jpg

 

 

hpim1500c.th.jpg

 

 

hpim1506.th.jpg

 

 

Z wszystkiego jestem mega zadowolony, a pokój wreszcie wygląda jak pokój gracza ;)

 

Ten stojak to wheel stand pro i jest ZAJEBISTY, w tej cenie polecam.

 

Powiedz mi tylko czy dobrze sie jeździ na takim fotelu, stabilny? i zarzuć linka jakiegoś do niego bo mnie zaciekawiłeś.

Odnośnik do komentarza

Wpisujesz na alledrogo fotel multimedialny i masz całą gamę :) Mój jest firmy X Rocker, ale przypuszczam, że różnice między tymi firmami są znikome. Osobiście polecam wersję z podparciami pod łokcie, fajne do standardowego grania. Jeździ się bardzo dobrze, prawie jak w prawdziwym samochodzie ;) Mój jest stabilny, ale nawet jakby się komuś gibał, to wystarczy coś podkładać i będzie na pewno ok.

Odnośnik do komentarza

Nom lepiej trzeba było kupić TV LCD co by w pełni się cieszyć mocą PS3 hehe.

 

Btw niezły szok Don=Ps3 jak pierwsze wrażenie? Jestem ciekaw czy klocek pójdzie w odstawkę jak to u mnie było ;p;p;p w sumie to nie w odstawkę co w cień, mrok :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

SłupekPL: Przecież gram na 22" LCD w FullHD, lepiej już wyglądać nie będzie, obraz tylko może być większy :) Zresztą za monitor dałem 600zł jakieś 8 miesięcy temu więc jeszcze się inwestycja nie zwróciła :D Serio nie mam parcia na większy ekran w salonie nieraz grałem na nowym Sharpie 37", często też gram u kumpla na 37" i nic we mnie takiego nie ma że "O (pipi)a teraz na ten mały monitor".

 

Jaki szok :P Jakbyś uważnie czytał moje posty w CW to byś wiedział, że od dawien dawna mówiłem, że będę dążył do posiadania X360 i PS3.

 

Wrażenia ? Slim duuuuuużo ładniejszy od pierwszej wersji PS3. Baaaaardzo cicho chodzi. Trochę skiepszczona wentylacja konsoli, chwilę pochodzi i cała ciepła, jak wchodzę do pokoju to czuć zapach plastiku. Mój falcon jak jest na chodzie 5h to jest zimniutki za to całe gorące powietrze wypluwa z tyłu. Trochę kit, że konsola musi być włączona by pada naładować, ale ładuje się szybko za to. Dobrze, że wejścia HDMI i AV nie są jedno nad drugim, nie musiałem kombinować tak jak przy X360 kiedy osobno wyprowadzałem obraz i dźwięk do głośników.

 

Co do grafy w KZ2 to mogę ewentualnie napisać w CW :)

 

X360 na pewno nie pójdzie w odstawkę. Pozostaje główną konsolą HD i będę na niego kupował wszystko co nie wyjdzie na PS3. Konsolę PS3 kupiłem do EX'ów i ewentualnych multiplatform, które na PS3 mogłyby mieć jakieś bonusy.

 

W sklepie było śmiesznie. Mówię do gościa, że PS3 jako dodatek kupuję, a drugi chłopak w głębi siedział przy kompie i "To tak jak u mnie". Jeszcze sobie trochę o grach podyskutowaliśmy (jaki to jestem za(pipi)isty, że już bez linii w Forza 3 jeżdżę :P) i gościu jeszcze trochę pośmiał się z polonizacji na PS3 i X360. W Menago zawsze się dobrze zakupy robi :)

 

MaroS: Tak, monitor ma 22" - 22" to jest generalnie spory ekran :). Benq - nie mogę złego słowa powiedzieć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

U mnie małe zmiany. X360 nie stoi już na pufie :P i usiadł sobie wygodnie na półce z nowym kolegą PS3 Slim.

 

Jeszcze więcej kabli niż wcześniej, brakuje jeszcze jednego HDMI.

 

roomq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kącik gracza w dosłownym tego słowa znaczeniu :P

No steryd czas kupić jakiś lepszy system dźwiękowy bo na tych pierdziawkach tracisz 50% fajności gier. Uwierz mi na słowo.

 

EDYTA: Chociażby kup sobie Logi Z-3E. Przecież nie namawiam cię od razu na ampli plus kolumny od Akustyka ;)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia, don, że masz Full HD 22" ;) Mogłeś zainwestować w HD Ready i byś miał to samo ;)

 

Kupowałeś jakiś bundle czy samą slimke? Sam przymierzam się do wymiany fata na slima i znów kupić X360 :P. Lecz wszystko w swoim czasie, banku nie obrabowałem :)

 

A co do multiplatformów w tym roku PS3 Ci się przyda bardziej ;) Przynajmniej do tych na które ja czekam z wywieszonym jęzorem.

 

Wbijaj do CW i wypowiedz się o K2 (nie miałeś okazji go wcześniej zaliczyć?)

Odnośnik do komentarza

SłupekPL: Przecież gram na 22" LCD w FullHD, lepiej już wyglądać nie będzie, obraz tylko może być większy :) Zresztą za monitor dałem 600zł jakieś 8 miesięcy temu więc jeszcze się inwestycja nie zwróciła :D Serio nie mam parcia na większy ekran w salonie nieraz grałem na nowym Sharpie 37", często też gram u kumpla na 37" i nic we mnie takiego nie ma że "O (pipi)a teraz na ten mały monitor".

 

Jaki szok :P Jakbyś uważnie czytał moje posty w CW to byś wiedział, że od dawien dawna mówiłem, że będę dążył do posiadania X360 i PS3.

 

Wrażenia ? Slim duuuuuużo ładniejszy od pierwszej wersji PS3. Baaaaardzo cicho chodzi. Trochę skiepszczona wentylacja konsoli, chwilę pochodzi i cała ciepła, jak wchodzę do pokoju to czuć zapach plastiku. Mój falcon jak jest na chodzie 5h to jest zimniutki za to całe gorące powietrze wypluwa z tyłu. Trochę kit, że konsola musi być włączona by pada naładować, ale ładuje się szybko za to. Dobrze, że wejścia HDMI i AV nie są jedno nad drugim, nie musiałem kombinować tak jak przy X360 kiedy osobno wyprowadzałem obraz i dźwięk do głośników.

 

Co do grafy w KZ2 to mogę ewentualnie napisać w CW :)

 

X360 na pewno nie pójdzie w odstawkę. Pozostaje główną konsolą HD i będę na niego kupował wszystko co nie wyjdzie na PS3. Konsolę PS3 kupiłem do EX'ów i ewentualnych multiplatform, które na PS3 mogłyby mieć jakieś bonusy.

 

W sklepie było śmiesznie. Mówię do gościa, że PS3 jako dodatek kupuję, a drugi chłopak w głębi siedział przy kompie i "To tak jak u mnie". Jeszcze sobie trochę o grach podyskutowaliśmy i gościu jeszcze trochę pośmiał się z polonizacji na PS3 i X360. W Menago zawsze się dobrze zakupy robi :)

 

MaroS: Tak, monitor ma 22" - 22" to jest generalnie spory ekran :). Benq - nie mogę złego słowa powiedzieć.

Ja wiem, wiem, że miałeś kupić czytam CW cały czas ;p ale wiesz co innego zobaczyć, że "już kupiłeś" ;]

 

No to opisuj w CW a skoro chcesz pisać w CW to pewnie szykuje się pojazd po K2 hehe.

 

Ja też na początku kupiłem z PS3 dokładnie z taką samą myślą tylko dla exów, wyszło inaczej ;]. No ale w końcu gdzie jak nie na X360 zagrałbym w Girsiki 3 które urywają już dupsko.

 

Odnośnie tego co napisał Gooral ŚWIĘTE SŁOWA, serio Don. Ekran jak ekran (tym bardziej, że masz HD; sam grałem rok na 19 calowym monitorze jak kupiłem klocka ;p) ale ja również śmiało mogę powiedzieć, że dźwięk w grach to jakieś 50 % przyjemności z grania.

 

PS. Przy 22 calach to Full HD nie ma żadnego znaczenia, mnie to nawet rozwala fakt, że pakują Full HD do 32 cali; bzdura. 40 co najmniej żeby było widać różnicę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...