Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam inne pytanko, tak jakby mam znowu PSP :whistling: Problem polega na tym, że po odpaleniu, pyta się o datę, a po zaakceptowaniu jej nagle wiesza się i trzeba wyciągać baterię, żeby PSP się wyłączyło. Do recovery mogę jedynie wejść. Ma ktoś może jakieś propozycje? Bardzo prosiłbym o pomoc :unsure:

 

Ok, temat rozwiązany, format flash1 pomógł.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

im lepsze sluchawki tym gorsze doznania zwiazane z sluchaniem czegokolwiek na psp.

 

psp ma bardzo 'slaby' modul odpowiedzialny za dzwiek... szkoda kasy na jakies "wypas" sluchawki. cx300 od sennheisera [allegro = tanio = podrobki] beda dobre ;]

Dzieki za odpowiedz chlopaki - wlasnie tak podejrzewalem - kupie cos taniego a i tak bede zadowolony.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem otóż dostałem PSP i nie da się go włączyć nic się nie świeci gdy jest podłączone do ładowania tak samo jak chce włączyć wyciągałem baterię podłączałem do ładowania bez baterii bez kart pamięci ale nic nie działa więc się pytam co jest z nim nie tak to PSP Fat czyli jak ktoś nie wie 100X[ja mam 1004]

Edytowane przez wielkus
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Dostałem na gwiazdke PSP 3004 z Locoroco i Ape Academy i w związku z tym mam kilka pytań.

 

Otóż czy można tutaj tak jak na PS3 zalogować kilku użytkowników? Ponieważ dziewczyna się już dorwała i w Locoroco gra cały czas i jakbym ja chciał pograć to istnieje możliwość pomylenia savów, czy można zrobić kilku użytkowników jak na PS3 aby każdy włączał sobie siebie i grał dowoli nie patrząc na save?

 

 

I drugie pytanie, chciałbym ściągnąć demka z PSStore aby zobaczyć jaką nową gierke sobie kupić i łączę kablem USB tym od ładowania padów PSP z PS3 i nic się nie dzieje jakby nie widziała jej PS3, albo nie wiem co, wybieram w PSP connected USB i nic na niej też się nie dzieje... jak te demka se ściągnąć?

 

Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Moj brat rozwalil swoja konsolke a dokladniej tak jak mowi ze jak wlacza ja przez chwile ekran jest taki jak trzeba a po chwili zaczyna latac . Moze ktos wiec co to moglo sie popsuc i jak to naprawic ????

model PSP 2003 przerobiona 5.50 gen d-3

Ps. Jeszcze tego zjawiska nie widzialem konsolke bede mial dzisiaj w rekach i moze bede mogl cos wiecej napisac

Odnośnik do komentarza

Wiesz, może warto to wyjaśnić jeszcze bardziej :P.

 

np. /PSP/savedata/ULESxxx

albo /PSP/savedata/UCESxxx gdzie xxx to jakiś ciąg cyfer to folder z savem do danej gry (choć niektóre gry jak PESy mają wiele folderów), w każdym z nich znajdują się dwa pliki z savem i dwa obrazki (icon0 i pic1) które wyświetlane są jak najeżdżamy na save'a.

 

Coati - savedata nie savegame.

Odnośnik do komentarza

no... co nie zmienia faktu, ze samemu odszukac taki folder nie jest trudno

 

SCES = Sony Computer EUR Software

SLES = Sony Licensed EUR Software

UCES = User Created Expansion Set

 

i odpowiednio

 

ULES - EUR

ULUS - US

ULJS - ASIA

 

+ pewnie kombinacje

 

tak napisalem, bo zapodales tylko 2 "rodzaje', co moglo prowadzic do kolejnych niepotrzebnych pytan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...