Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

czy po wlaczeniu zielona dioda swieci sie caly czas? jesli gasnie po jakims czasie to brick, jesli nie to cos innego padlo [przynajmniej tak zwykle jest]

wsadz mu jakas plytke umd... moze nia pokreci ;]

 

jesli masz mozliwosc to odpal psp na kablu component.

 

kiedy bedziesz mial juz pewnosc, ze to nie jest brick[z opisu tak wynika];

 

mozesz bawic sie w rozbieranie psp... tutaj pierwsza czynnoscia bedzie sprawdzenie polaczenia tasiemek od podswietlenia i video. mozesz tez sprawdzic na innym zestawie lcd.

jesli nadal nie dziala to znaczy ze padl bezpiecznik podswietlenia [nie mam pojecia gdzie on jest w slimach ;]]. co z takim bezpiecznikiem? mymieniasz lub mostkujesz [mozesz go zamalowac ołówkiem].

Odnośnik do komentarza

Ostatnio po dwoch dniach picia obudzilem sie z PSP FAT z bateria pandora i mam kilka pytan:

 

Analog zjezdza mi w dol, czy jest jakas mozliwosc po rozkreceniu go i przeczyszczeniu, analog moze dobrze funkcjonowac czy czeka mnie zakup nowego analoga?

 

Drugie pytanie zwiazane jest z rekreceniem chama, jaki srobokret bede potrzebowal?

 

trzecie jest takie czy sa gry ktore ewentualnie nie potrzebuja analoga (na MS mam N+ i w niego moge grac bez problemu) moze jakies emulatory albo cos?

 

z gory dzieki za pomoc ; )

Odnośnik do komentarza

moze dzieki temu skoczy sprzedaż psp go ;]

 

HBL is an eLoader which was made by Wololo, M0skit0 and other personel, which this is used 

to use HomeBrew on a PSP with no CFWE (emulated cfw) nor CFW (installed cfw). 

Half Byte Loader (aka HBL) can be used on any PSP, that is, even the new (not so new any 

more) PSP go!. 

Well now, just follow the instructions and you'll be able to execute your favourite HB's on 

your non modded PSP. 

1. Copy Patapon 2 demo's to ms0:/PSP/GAME 
2. Copy Savedata to the folder ms0:/PSP/SAVEDATA 
3. Copy Revision65 to the main folder of your memory card. 
4. The HomeBrews that you want to try out go to ms0:/PSP/GAME 
5. When the PSP enters the Patapon's 2 demo, open it and press the button R until HBL 

executes (opens) 
6. Now choose the HomeBrew from the list and enjoy. 

There's still a lot of HB's (HomeBrews) that have issues running on 6.20 firmware, due to 

the structure upgrade that was made by Sony. 

This eLoader is still in its BETA version so don't expect it to be perfect, however it 

should run in good condition (with some errors, I'd say) 

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Mam maly problem i ni chu chu nie wiem jak go rozwiazac ; / gdy podlaczam PSPka z katra 2gb przez USB to wykrywa mi jako dysk wymienny tyle ze zajmuje 26MB i ma 3 foldery 'vsh' 'dic' i 'fonts'. Najsmieszniejsze jest to ze jak wsadzam MS do innego PSPka albo do czytnika kart MS to luz, wszystko widzi, macie pojecie jak moge to naprawic?

W Recovery Menu masz ustawione aby przez USB czytało Flash konsoli zamiast Memory Sticka. (RM->Config.->XMB Usb Device->Daj na Memory Stick)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

wielkie dzieki myslalem ze bede musial do konca zywota PSP biegac po ludziach majacych PSP lub zakupic czytnik a tak wsio za(pipi)iscie je ; )

Spoko - najważniejsze że działa. Tak na przyszłość jeśli chcesz radę :) Nigdy się nie baw Flashem jeśli się nie znasz na tym - możesz nieodwracalnie uszkodzić sobie konsolę.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj wymieniłem ekran LCD w PSP i od razu sprawdziłem czy wszystko działa. Konsola normalnie odpaliła z nowo wstawionym ekranem i wszystko było jak w najlepszym porządku. Jednak dzisiaj gdy chciałem odpalić mojego PSPka to przy próbie włączenia konsoli na chwile zapala się tylko zielone światełko po czym natychmiast gaśnie. Próbowałem podłączyć konsole do ładowarki i znowu ją odpalić jednak konsola nadal się nie włączyła. Czy orientuje się ktoś czego to może być wina. Od razu mówię że mam OFW i nie wgrywałem żadnego CFW ani nie bawiłem się w przerabianie, więc nie sądzę żeby to był brick.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

PSP-2000 , na samej ładowarce też tylko mryga mi zielona dioda. Gdy do napędu włożyłem płytkę UMD to konsola jak narazie włączała się normalnie.

 

BTW. Jest możliwość wgrania CFW na sofcie 5.50 bez pandory ? BO jest kilka użytecznych homebrew a w moim mieście nikt przeróbką się ni zajmuje.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...