Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie dotyczące Little Big Planet. Czy da się zgrywać poziomy innych graczy na komputer, a następnie wrzucać je na kartę konsoli przez kabel? Na jednej ze stron o PSP doczytałem się, że można ściągać takie paczki lvli i zrzucać je z kompa, jeżeli nie ma się dostępu do internetu z PSP.

Odnośnik do komentarza

Analog mi nawala, w poniedziałek szykuje się delegacja więc go już nie zdąrze wymienic. W co mogę pograc bez analoga? Locoroco, Patapon i co jeszcze? Parę tytułów bym prosił. Aha - w emulatorze psxa da się wyłączyc całkowicie analoga? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

 

ps. Rock Band potrzebuje analoga?

 

No proszę pomóżcie, jak gracz graczowi skazanemu na banicję za chlebem ;) Czas nagli.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Pytanie, bo dzisiaj przesiadłem się z DSa na psp 3004 i chciałbym sobie kabell kupić, żeby grać na TVku od czasu do czasu. Aby chodziły nie tylko filmy lecz również gry to jakiego kabla potrzeba?

 

czy np takie coś jest ok http://allegro.pl/item1096927885_hdtv_komponent_kabel_dla_sony_psp_slim_s_video_tv.html ?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z moim PSP od jakiegoś czasu konsola wiesza mi się na logu psp przy odpalaniu czegokolwiek zrobilo mi sie tak na sofcie 6.20 cierpliwie czekałem na update z nadzieja ze wszystko bedzie ok ale przy wgrywaniu update na 6.30 jest to samo konsola wiesza sie na logu psp i wyłacza. Jest jakas inna możliwość wgrania nowego softu. Mam pierwsza grubą wersje konsolki wszystko od początku na orginałach i nie mam zamiaru jej przerabiać, podpowiedzcie co moge zrobic bo nie mam możliwości oddania jej do naprawy jestem chwilowo poza granicami kraju, konsola jest w świetnym stanie nigdy mi nie upadła niewiem co sie stało.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem bez karty i bez UMD w slocie dzieje sie tak cały czas czasem któraś z gier zaskoczy najczęściej loco roco 2 to wtedy moge grac ale to chyba jedyna gra ktora czasem zaskakuje motorstorm nawet jak zaskoczy to wiesza sie w menu, do playstation store wchodzilem bezproblemu do dzis bo potrzebny jest update.

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić używane PSP, wraz z content'em zakupionym na PSS przez poprzedniego właściciela. Czy jest możliwość przełączania się miedzy kontami jak to ma miejsce na PS3? W przyszłości mam zamiar zainwestować w usługę PS+ (myślę o tytułach z PSone), na swoim koncie i zastanawiam się czy dobra które dostałem z konsolą na karcie pamięci nie przepadną : P

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

nie haszczy mi 'home' a potrzebuje w grach z psx'a zmienic konfiguracje ekranu i ogolnie fajnie by bylo nie wylaczac konsoli za akzdym razem gdy chce zmienic szpile ; ) posiadam plugin madiafire i moge spokojnie pozamieniac przycikski, wszystkie oprocz owego 'home' ; / jest jakas mozliwosc zmiany konfiguracji przez kompa? czy jestem zmuszony do przekladania MS do innego PSPka? i wlasnie czy jesli zamienie to konfiguracja zapisze sie na karcie czy w PSPku? Moze jest jakis inny plugin a'la mediafire w ktorym moglbym zemulowac 'home'?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Planuje zakup PSP i z tego powodu mam kilka pytań. Jako że konsola miała by służyc mi głównie na wyjazdach to chciałbym uniknąc noszenia płytek. Bardzo podoba mi sie opcja odpalania gier z karty pamięci. Z tego co rozumiem oficjalnie tylko psp go ma taką możliwość. Czy da się jednak zrobić tak że orginalną gre na płycie, zgram na karte i odpale na psp go? Bo na zwyklym psp musze miec wgrany odpowiedni framework żeby móc tak grać, prawda?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Planuje zakup PSP i z tego powodu mam kilka pytań. Jako że konsola miała by służyc mi głównie na wyjazdach to chciałbym uniknąc noszenia płytek. Bardzo podoba mi sie opcja odpalania gier z karty pamięci. Z tego co rozumiem oficjalnie tylko psp go ma taką możliwość. Czy da się jednak zrobić tak że orginalną gre na płycie, zgram na karte i odpale na psp go? Bo na zwyklym psp musze miec wgrany odpowiedni framework żeby móc tak grać, prawda?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

nie da sie tak zrobic na psp go.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...