Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko tylko nie psp2000... to jest wiekszy bubel niz psp go.


  • napisze tak:
  • psp1000 - jesli zalezy na bezproblemowym serwisie, homebrew, modach, a jakosc wyswietlanego obrazu jest dla ciebie wystarczajaca
  • psp2000 - nie brac choćby dawali za darmo
  • psp3000 - jesli chcesz grac na oryginałach, a wierze, ze tak jest, to, to jest najlepszy wybór. poprawiony d-pad i przyciski geometryczne, genialny lcd. trudnością może byc nałożenie folii na ekran w tym modelu.
  • psp go - j/w z tym, ze nie obsługuje umd i juz sa jakies gierki, których nie kupisz na psn, a tylko w wersji pudełowej czyt. nie zagrasz w nie na GO. konsolka to slider wiec istnieje wieksze ryzyko uszkodzenia. nie polecam.

Odnośnik do komentarza

wszystko tylko nie psp2000... to jest wiekszy bubel niz psp go.


  • napisze tak:
  • psp1000 - jesli zalezy na bezproblemowym serwisie, homebrew, modach, a jakosc wyswietlanego obrazu jest dla ciebie wystarczajaca
  • psp2000 - nie brac choćby dawali za darmo
  • psp3000 - jesli chcesz grac na oryginałach, a wierze, ze tak jest, to, to jest najlepszy wybór. poprawiony d-pad i przyciski geometryczne, genialny lcd. trudnością może byc nałożenie folii na ekran w tym modelu.
  • psp go - j/w z tym, ze nie obsługuje umd i juz sa jakies gierki, których nie kupisz na psn, a tylko w wersji pudełowej czyt. nie zagrasz w nie na GO. konsolka to slider wiec istnieje wieksze ryzyko uszkodzenia. nie polecam.

Dzięki za odpowiedzi. Gry tylko oryginały, aplikacje i dodatkowy soft (home-made)mnie nie interesuje.

PSP GO odpada trochę drogo zatem prawdopodobnie (99%) PSP 3000 wpadnie w moje łapska.

Kolejne pytanie czy karta 4Gb wystarczy na początek, jakie akcesoria polecacie dokupić.

Odnośnik do komentarza

ok, za darmo to bym moze zabral ;]

 

ale ogolnie jak sie ma porównanie z wszystkimi modelami to psp2k wychodzi naprawde słabo.

głowne minusy:

*zła jakosc materiałów, te plastiki to jakas kpina

*najdroższe czesci zamienne

*brak wiekszych różnic w stosunku do psp1k [chyba, ze mamy na mysli wage i 32mb wiecej ramu na loadingi z płyty]

Odnośnik do komentarza

Dobra, więc wersja z PSN jest jakaś głupia, bo nie odpala się jak zwykła gra na PSP, a co za tym idzie nie można popsów wybrać. Mam jeszcze wersję multidisc by cheska i śmiga na popsach 4.01 bez tych porąbanych glitchy z dźwiękiem. Grałem kilka minut, mam nadzieję, że po dłuższych rozmowach w codecu nie będzie się psuło jak kiedyś tego doświadczałem.

 

No, ale mam MGS na PSP, teraz robota będzie mniej nudna :wub:.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam psp od wczoraj czy pamięć 16GB jest obsługiwana i czy przejściówki z microSD ma SD Pro Duo będą współpracować z PSP bo cenowo wychodzi taniej. Czy np gry z płytek można na pamięć przegrać aby mi nie brzęczał napęd, lub wprowadzić jakieś inne rozwiazanie.

 

Czytałem coś o sofcie jakimś tam gen (np w temacie o posiadaczach PSP na forum, prawie każdy go ma, a ja mam wersje 6.2 (taka była oryginalna), da się updateować do takowej. Jak wszyscy mają akurat tą to może jest lepsza ;].

 

 

Czy w tej wersji Gen(coś tam) można łączyć się z PSN i kupować gierki na Pamięć?

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

Najpierw napisz jaką masz wersje PSP (fat, slim 2000, slim 3000).

 

Soft GEN i M33 są to nieoficjalne softy, to czy możesz je wgrać zależy od tego jaką masz wersje PSP.

 

Gry z płyt na kartę możesz zgrać, ale tylko jak masz przerobione psp (tj. wgrany GEN lub M33).

 

Jak masz GENa nie można się łączyć z PSN.

 

Co do przejściówek będą działać, ale nie miałem z nimi nigdy do czynienia, więc niech ktoś inny się wypowie na ich temat.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyli PSN ;), apropo czy PS+ działa zarówno pod PS3 jak i pod PSP? I jak to jest z grami gdybym kupił abo na 3 miesiące to mam upusty na gry, czy te na PSP również?

 

Bo jak rozumiem filmy itp mogę wgrywać normalnie na tego psp?, jaką karte Pamięci proponujesz 8, 16GB? Oryginalna sony chyba nie musi być ;) Są niby wersje przeznaczone specjalnie pod PSP ale nie wiem czy jest sens kupować tą akurat wersje, kosztuje ona około 120zł za 8GB. W tej cenie mam 16GB zwykłej.

 

 

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...