Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupic psp 1003 z uszkodzonym UMD za 300zł? UMD nie wiadomo jak sie uszkodzilo, poprostu przestalo dzialac.

 

mowilem kiedys ze nie dam wiecej niz 300zl za psp, no wiec mam okazje. Ogolnie malo jestem zainteresowany ta konsola, planuje zagrac tylko w birth by sleep, crysis core i cos tam jeszcze, i sprzedac w pizdu. moze jak naprawie UMD jakos, to sprzedam z zyskiem.

 

mozecie mi cos powiedziec o modelu 1003 ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące programu bookr na psp. Wcześniej  używałam acrobata 8 do tworzenia plików PDF z Worda i wszystko mi ładnie działało. Teraz mam Windows 7 i Acrobata 9 i PDF na nim robione nie włączają się tylko powodują reset konsoli.

 

Czym może to być spowodowane?

 

Aha żeby nie było nie mam polskich znaków w nazwie pliku, same PDFy mało zajmują i nie mam w nich żadnych obrazków czy zdjęć, a PDFy robione wcześniej na Acrobacie 8 lub pobrane z internetu działają dobrze. Bardzo mi na tym zależy bo wszystkie artykuły, które pobieram z netu mają bardzo małe czcionki i źle się to czyta a nie chce tego drukować a  Acrobat 8 mi na Windows 7 nie działa. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Widocznie Adobe zmieniło coś w zapisie pliku i teraz zawiera on takie dane, z którymi program sobie nie radzi i po prostu się zawiesza pociągając za sobą całą konsolę. Albo musisz poszukać alternatywnego programu na Win7 albo wyczekiwać update'u programu który być może naprawi ten problem albo wrócić na XP.

Odnośnik do komentarza

Heeh no tego się właśnie bałam, próbowałam nawet  najnowszą wersje bookr ale było to samo i  irshella ale po tym z kolei siadła mi konsola i musiałam robić reebota :/ Spróbuje z innym programem chociaż z tego co czytałam o bookr raczej nie zadziała, no ale zobaczy się dzięki za szybką odpowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza

aha... kolejna aukcja typu all in 1.

 

cena z dupy, bo nowa psp3000 kupisz za 599zl, a jest o niebo lepsza.

no chyba, ze zalezy ci na piratach/homebrew.

 

mimo wszystko polecam rozgladnac sie za psp1000, bo od 2000 rozni sie wlasciwie tylko wagą oraz ramem, który [w 2000] wykorzystywany jest tylko do szybszego ladowania gier z umd.

 

aha dowiedz sie jaka tam jest karta pamieci do tej 2000 z aukcji

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie pytanko do was mam. Chcę się pozbyć swojego PSP, ale kompletnie nie wiem ile mógłbym obecnie żądać za nią pieniędzy. W zestawie są:

 

Konsola PSP 2004 (Piano Black) przerobiona w stanie SUPER IDEALNYM

Gwarancja do 15.12.2011

karta Sandisc 4 gb (oryg.)

Na ekranie folia HORI

2 baterie (tzn oryginalna co była w zestawie + jedna nieoryginalna)

Etui/pokrowiec

Ładowarka samochodowa do PSP

 

Ktoś poradzi/doradzi ? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Sobies napisz skąd jesteś ,oraz czy pasowała by Ci cena 410 z wliczona wysyłką.

 

Mam jeszcze pytanie czy na sofcie 5.2 chodża piraty,nigdzie w necie nie umiem znaleźć informacji na temat tego softu a sam sprzedający tez nie wie czy chodzą.

Oraz czemu te ceny na allegro są takie kuźwa szalone,krzyczą sobe kupe kasy za psp

Edytowane przez Poscok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...