Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież to jest łatwe... masz na PS3 dwa konta np.

 

konto XXX gdzie masz kupione gry YYY i ZZZ

konto AAA gdzie masz kupione gry LLL i SSS

 

Jak chcesz aby na psp działały dwie pierwszy to podłączasz psp do ps3, odpalasz usb mode, logujesz się na ps3 do konta XXX i kopiujesz obie gry a na pytania o aktywacji itp itd to już wiesz jak odpowiadać....

Jak chcesz aby na psp działały dwie ostatnie gry to robisz to samo co wyżej, ale logujesz się na konto AAA na swojej ps3...

 

I musi działać....

 

PS taka ciekawostka:

Są dema, które nie powodują dezaktywowania ostatnio używanego konta na psp, np z JP store jest parę takich pozycji, które można wgrać na psp mając inne konto aktywowane.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

A jak mam CF i wgram te pluginy(jakie ?)

qj.net i wiesz wszystko ;]
to grając i słuchając swojej muzy jednocześnie będę mógł zostawić wszystkie efekty dźwiękowe i wyłączyćmuzykę zastępując swoją ?
tak

Mogę mógł zagrać w demo Yakuzy na sofcie 5.50Gen-d( wymaga 6.5) ??? demo nie jest chyba z PS store.

demo jest na PSN-JP, nie odpalisz go na na tym sofcie, ale prometeusz powinien sobie poradzić.

 

btw. podałem linka do dema w temacie do gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam, dopiero co zakupiłem niedawno psp go. mam wgrany najnowszy soft, i mam takie pytanie:

czy można jakoś już odpalać kopie zapasowe gier? (że to tak łagodnie nazwe)

 

Druga sprawa, co do tej akcji sony, że wystarczyło ściągnąć motyw i dostawało sie kod do PSN dzieki któremu można było ściągnąć 10 gier. Tez tak zrobiłem, tyle tylko, że konto miałem założone na maila z orange.pl którego prawie w ogole nie używałem i gdy chcialem sie zalogowac do skrzynki okazalo sie, że to konto zostało usunięte.

Jest jakiś inny sposób aby otrzymać ten kod?

Odnośnik do komentarza

witam, dopiero co zakupiłem niedawno psp go. mam wgrany najnowszy soft, i mam takie pytanie:

czy można jakoś już odpalać kopie zapasowe gier? (że to tak łagodnie nazwe)

nigdy wiecej nie pytaj o piraty.

 

Druga sprawa, co do tej akcji sony, że wystarczyło ściągnąć motyw i dostawało sie kod do PSN dzieki któremu można było ściągnąć 10 gier. Tez tak zrobiłem, tyle tylko, że konto miałem założone na maila z orange.pl którego prawie w ogole nie używałem i gdy chcialem sie zalogowac do skrzynki okazalo sie, że to konto zostało usunięte.

Jest jakiś inny sposób aby otrzymać ten kod?

juz go otrzymałes na to konto orange ;] 2 nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. 10 gier w piz,du poszlo :DDDD.

 

A no, PSP Go! jest w pełni zabezpieczone przed takimi typami jak Ty, możesz zapomnieć o odpalaniu ISO z karty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...