Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję w najbliższym czasie kupić PSP Go! Ponieważ jego kupno wiąże się z kontem na PSN i zakupami w PSS to mam kilka pytań:

1. Poprzez PC zakładam na odpowiednich stronach internetowych kilka kont - na PL, UK i USA. Czy w przy zakładaniu kont na UK i USA również muszę kombinować z adresem zamieszkania jak to mam miejsce przy Xbox Live czy może mogę podać polski adres zameldowania?

 

2. Poprzez PSP loguję się na konto PL i kupuję tam jedną grę. Jeśli teraz chciałbym również poprzez PSP kupić jakąś grę z konta USA to wystarczy się wylogować z PL i zalogować na amerykańskie? Czy wszystko mogę wykonać tylko przy użyciu PSP? Wiem już że jeśli mam na konsoli gry z rynku USA to nie będę mógł grać te z rynku PL ale czy wiąże się to jednocześnie z ich utratą z dysku konsoli i przymusem ponownego pobrania z PSS po zalogowaniu na konto PL? Czy może wystarczy tylko się przełączać miedzy kontami/loginami z poziomu konsolki?

 

3. Czy mógłby mi ktoś podać przykładowe ceny gier z PSS (God of War, Final Fanasy Crisis Core, Gran Turismo, Tekken 5)?

Edytowane przez Maniaczek
Odnośnik do komentarza

Planuję w najbliższym czasie kupić PSP Go! Ponieważ jego kupno wiąże się z kontem na PSN i zakupami w PSS to mam kilka pytań:

1. Poprzez PC zakładam na odpowiednich stronach internetowych kilka kont - na PL, UK i USA. Czy w przy zakładaniu kont na UK i USA również muszę kombinować z adresem zamieszkania jak to mam miejsce przy Xbox Live czy może mogę podać polski adres zameldowania? 'region' i kod pocztowy musza 'pasowac' do danego kraju

2. Poprzez PSP loguję się na konto PL i kupuję tam jedną grę. Jeśli teraz chciałbym również poprzez PSP kupić jakąś grę z konta USA to wystarczy się wylogować z PL i zalogować na amerykańskie? nie, musisz deaktywowac konsole przez www na danym koncie Czy wszystko mogę wykonać tylko przy użyciu PSP? nie Wiem już że jeśli mam na konsoli gry z rynku USA to nie będę mógł grać te z rynku PL nie ale czy wiąże się to jednocześnie z ich utratą z dysku konsoli i przymusem ponownego pobrania z PSS nie po zalogowaniu na konto PL? Czy może wystarczy tylko się przełączać miedzy kontami/loginami z poziomu konsolki? nie da sie

 

3. Czy mógłby mi ktoś podać przykładowe ceny gier z PSS (God of War, Final Fanasy Crisis Core, Gran Turismo, Tekken 5)? google

Odnośnik do komentarza

Szukałem wszędzie na google cen gier na PS Store ale nic nie znalazłem (tylko ewentualne informacje z okazji czwartkowych aktualizacji).

Nie mam możliwości zainstalowania u siebie MediaGo więc uprzejmie proszę o podanie aktualnych cen gier:

- Gran Turismo Portable

- God of War

- Crisis Core

- Tekken 5,6

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

przeczytaj sobie jakikolwiek tutorial odnosnie modyfikacji softu to bedziesz wiedzial jakie modele da sie zmodyfikowac. potem zapytaj google'ajeszcze raz o model psp jaki jest dodawany do interesujacego was bundla.

 

 

i po co czekac kilka godzin na odpowiedz w temacie skoro takie info to jest 3min43s szukania w google?

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Testowałem na karcie zapełnionej może w 10%, wrzucałem ISO (niestety, przyznaję się) do 1.6GB. Na BlackSpeed wyszło tak jak pisałem - zapis ~4MB/s, odczyt 7MB/s.

 

Czytałem, że niby niebieskie karty są szybsze niż te czarne (sic!) i to by się sprawdzało, moja 2GB jest właśnie niebieska.

 

Nie sądzę bym kupił podróbkę, MagicGate obsługuje, problemów innych też nie doświadczyłem. Jak miałem podróbkę Sony to nie dość, że zapis był max 0.6MB/s to jeszcze praktycznie żadna aplikacja się nie włączała.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak w tytule jestem "zielony jak trawa".

Mam PSP 2003 5.50 GEN, wszystko fajnie, ale mam 3 prośby:

1. Jakaś przeglądarka, która odtwarza filmiki z youtube i JAK JĄ ZAINSTALOWAĆ i gdzie wrzucić.

2. Poszukuje fajnych motywów, ale nigdzie bez logowania nie mogę czegoś fajnego znaleźć, może coś znacie? I przy okazji jak się je wrzuca i gdzie.

3. Ostatnia prośba, jakieś fajne aplikacje np. gg. Szukam czegoś fajnego.

 

Z góry dzięki i piwko dla tego kto pomoże!

Odnośnik do komentarza

testowales na pustej czy zapelnionej karcie? i na jakim próbkowaniu? male pliki kopiuja sie wolniej.

 

i wierz mi ;] sa rozne podrobki.

 

Wymienili kartę na nową. Na poprzedniej przerywało mp3, teraz póki co wszystko działa chociaż transfer nadal jest w granicach 3MB/s (ale to normalne z tego co mi napisali z supportu SanDisk) mimo, iż BlackSpeed wykazuje 5MB/s. ;S

 

No, ale karta nie była piracka tylko zepsuta. ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...