Skocz do zawartości

God Of War 2


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

pomimo licznych bugow i glitchy (znikajacy Kratos, zacinajacy sie bossowie, zwiechy calej gry) to na pewno najintensywniejsze "ponad 10h" jakie spedzilem przed konsola.

 

Jakie zacięcia? jakie zwiechy, jaki znikający Kratos ?

 

Przechodzą grę na różnych stopniach trudności raz po raz i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Zainwestuj w Oryginał albo napraw ps2.

 

 

Gram tylko na oryginalach, a ps2 mam jeszcze mlada wiec nie wiem o co ci chodzi.

Mam Ci opisac te bledy? Prosze bardzo.

Raz schodze po lince (w miejscu kolo Prometeusza) i robie double-jump w jego strone- Kratos nagle zapada sie pod ziemie i go nie widac :o Ruszam analogiem i nagle Kratos znikad sie pojawia.

Przy walce z dwoma bossowkami pod koniec gry (w tym pomieszczeniu z 3 lustrami): nie znalem sposobu na ich zalatwienie wiec dosc dlugo z nimi walczylem przeskakujac lewej czesci planszy na prawa i tak w kolko az w koncu jedna z nich po prostu sie zawiesila. Wykonywala nonstop glowa ruch dosufitny gora-dol i nie mogla przestac. Zadnych obrazen tez nie moglem jej zadac, co najwyzej moglem ja przesunac w inne miejsce, ale pozniej i tak "splywala" na sam dol planszy. Pozostalo mi tylko "Restart from last checkpoint".

I jeszcze raz wlasnie gdy zginalem i wzialem restart to cala gra mi sie zawiesila i musialem zrestartowac ps2.

Wiecej grzechow nie pamietam.

A slowa "Zainwestuj w Oryginał albo napraw ps2" sa chyba dla ludzi, ktorzy sa tak zapatrzeni w swoja ulubiona gre ze nie zauwazaja w niej zadnych bledow. (no offence kufir, nie mowie tego do Ciebie tylko ogolnie, na podstawie obserwacji for internetowych, takze lof ent pis i niech moc bedzie z Toba :D )

uwielbiam GoW'a2 ale tutaj zgadzam sie z przedmówcą

w komnacie z lustrami miałam podobną sytuacje jak powyżej (pewnie zmęczenie materiału;)

i nie tylko tam, były może z trzy momenty gdzie coś 'nie zagrało' tak jak trzeba

ale i tak to znakomity tytuł, nie wiem czy są gry bez bugów

Koleś miał pecha :).

 

Mi za pierwszym razem (wyłącznie za pierwszym razem) Tezeusz wpadł trochę obok miejsca, gdzie Kratos intensywnie i wielokrotnie zamykał drzwi :rolleyes:. Wyglądało tak, jakby drzwi przytrzasnęły mu włosy (od czego oczywiście obficie krwawił).

 

Mojemu koledze we wspomnianej walce przy lustrach boss się zwyczajnie zwiesił. Na szczęście starcza "restart from last checkpoint".

 

Jednak to sporadyczne, bugi spotykałem mniej razy niż przechodziłem grę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam oryginalną wersję GoW'a 2 i kiedy testowałem FMCB skopiowałem GoW'a na płytkę double layer aby posprawdzać to i owo.

Moja PS2 ma już laser w średniej kondycji i niezadobrze sobie radzi z kopiami na DVD-DL.

Do czego dążę?

Gow jest grą w której konsola non stop odczytuje duże porcje danych (streamowanie takie jak w np. GTA). Kiedy gramy na oryginale odczyt jest na tyle dobry, że gra chodzi płynnie. Jednak kiedy odczyt jest gorszy pojawiają się właśnie wyżej wymienione przez Was błędy.

 

Wniosek - chcesz grać płynnie, poprawnie i tak, jak przewidzieli twórcy - graj na oryginale. Nawet sporo zużyty laser da sobie radę.

Grasz na piracie i masz czelność wytykać grze błędy, które przez to widzisz? Lepiej się zamknij i nie pisz więcej (wyrażam się tu ogólnie, nie do konkretnej osoby).

Odnośnik do komentarza
mam oryginalną wersję GoW'a 2 i kiedy testowałem FMCB skopiowałem GoW'a na płytkę double layer aby posprawdzać to i owo.

Moja PS2 ma już laser w średniej kondycji i niezadobrze sobie radzi z kopiami na DVD-DL.

Do czego dążę?

Gow jest grą w której konsola non stop odczytuje duże porcje danych (streamowanie takie jak w np. GTA). Kiedy gramy na oryginale odczyt jest na tyle dobry, że gra chodzi płynnie. Jednak kiedy odczyt jest gorszy pojawiają się właśnie wyżej wymienione przez Was błędy.

 

Wniosek - chcesz grać płynnie, poprawnie i tak, jak przewidzieli twórcy - graj na oryginale. Nawet sporo zużyty laser da sobie radę.

Grasz na piracie i masz czelność wytykać grze błędy, które przez to widzisz? Lepiej się zamknij i nie pisz więcej (wyrażam się tu ogólnie, nie do konkretnej osoby).

Mam oryginał i nieprzerobioną PS2slim. Błędy wymieniłem powyżej.

Odnośnik do komentarza

@burgund

ja tez mialem kilka razy bugi i tez mi powiesz zebym gral na oryginalach albo zadbal o konsole w stanie niemal idealnym? ja nie powiem ogolnie tylko konkretnie do ciebie - skoncz plesc bzdury, to ze tobie dzialalo wszystko cacy nie znaczy ze gow II mimo ze swietna gra jest z pewnoscia nie moze miec drobnych podkniec tu i tam. peace

Odnośnik do komentarza
Mam oryginał i nieprzerobioną PS2slim. Błędy wymieniłem powyżej.

 

Zadbaj o hardware, sprawdź stan płyty.

Tyle to ja sam wiem. Powyżej miałeś jednak inną wizję, chciałem ją skorygować.

 

Z GoW2 będą problemy, póki sprzęt nie jest odpicowany, w końcu wyciska z niego wszystko. Tyle. Przynajmniej łatwo to wybaczyć :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza

nie mówię, że GoW2 jest idealny, bo parę błędów ma (glitch na magię, w kulku miejscach dropy animacji) ale jakieś dziwne przycięcia i zwiechy bossów czy inne poważne wariacje mi się po prostu nie zdarzały, a GoW'a przeszedłem wiele razy. Moim znajomym także. A to, że Wam się pojawiają staram się wyjaśnić w jak najbardziej racjonalny sposób i pomóc Wam wycisnąć z tego tyułu pełnię wrażeń. Ale, jeśli nie chcecie, i wolicie tylko wszystko krytykować to wasza sprawa, ja kończę wypowiedzi w tym temacie, dalej stawajcie się skostniałymi nerdami zamast grać.

 

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamietam to na New Game infinite Magic mozna miec tylko do

Zlotych Koni Heliosa ,poniewaz po walce z Tezeuszem , gdy zdobywa sie Cronos' Rage nieskonczona magia zanika

... ale na New Game + mozna to obejsc.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Czy jest jakiś myk by mieć nieskończoną magię całą grę??

 

Nie przesadzacie troche z tym poziomem trudnosci? :rolleyes:

Aktualnie pykam w DJ FFNY - kozak gra , gemplejowo gra sie w ogole nei starzeje.

Ten myk znałem już wcześniej. Ehhh...daję radę bez "oszukiwania", ale są momenty kiedy po kilku podejściach odczuwam nieodpartą żądzę mordu i zniszczenia...

 

Odnośnik do komentarza

Double post? Fuck it :P

Przebrnąłem przez obronę tłumacza i respawnujące się Cerbery. Myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok przy tym ostatnim. Najtrudniej pozbyć się piesków bo te dwa zakapiory pod koniec to już tylko gra cierpliwości i proste combo :triangle: :triangle: :triangle: :triangle: . Titan idzie na razie nieźle...jednak w zakamarku mego umysłu wciąż czai się widmo Endurance Run :wacko: .

 

EDIT:

...i moja trauma stała się faktem. Rozpindoliłem dwie pierwsze siostrzyczki (Lachesis było mi szkoda bo fajna kicia) i stoi przede mną widmo Endurance Run. Podszedłem kilka razy i poszedłem spać bo nie mogłem znieść moich braków technicznych.

 

Ogólnie rzecz biorąc i tak jestem zadowolony bo dotąd nie ominąłem nawet jednego starcia walcząc ze wszystkim i wszystkimi.

 

EDIT2:

Rozpłatałęm Endurance Run. Trzecia siostra to już tylko formalność. Nie ma w niej nic trudnego.

 

..."ZUSa" zostawię sobie na kiedy indziej. Nie chce mi się już dziś przez niego przebijać.

Odnośnik do komentarza

Również uważam, że pierwszy God of War jest znacząco lepszy niż "dwójka". W sumie dostajemy więcej tego samego, dwa razy lepsza grafa, jeszcze bardziej przypakowany i wkurzony Kratos, dwa razy dłuższy czas rozgrywki. Za drugim razem ta gra jest po prostu strasznie monotonna. Jedynka miała lepszy klimat, zwłaszcza w Atenach, monologi Kratosa także zapadły mi w pamięć. GoWII jest zdecydowanie gorsza wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Nigdzie nie napisałem że całościowi GOW 1 jest lepsza niż II.

Kilka aspektów w 1 bardziej mi przypasowało, kilka mniej.

Jednak obiektywnie rzec biorąc, II jest moim zdaniem grą bardziej dopracowana i dopieszczoną.

Ale po co je porównywać, oby dwie są świetne i super się w nie gra. Praktycznie to ciągle to samo wiec tylko się cieszyć że dane nam było na ps2 pograć w takie cuda i żałować zarazem że GOW III będzie już na ps3. (Którą to konsolę kupię w przyszłości)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...