Skocz do zawartości

God Of War 2


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i niektóre filmiki na silniku gry wyglądają tragicznie w dwójce. Np. ten z Perseuszem, lub po zabiciu tłumacza. Wygląda to znacznie gorzej niż sama gra, w pierwszej części nie było takich "atrakcji".

WTF? Ja zapamiętałem, że w jedynce filmiki na silniku wyglądały paskudnie, a w 2 już znacznie lepiej. No cóż... widać występuje jakaś różnorodność pomiędzy kopiami.

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Wiem że w pewnym miejscu z drzewa można dostać sporą porcję czerwonych dusz i jakiś sekretny napis. Niestety nie mogę tego aktywować. Sprawdzałem już na Youtube robię tak samo.Zatrzymuję się przy każdym miejscy z białym krzyżykiem jednak sekret się nie aktywuje. Czy w tych miejscach trzeba coś wciskać albo jest jakaś ważna zależność? Wersja gry amerykańska

Odnośnik do komentarza

Tak w jedynce było potrzebne pełne aby odpalić Gniew Bogów, w dwójce ulepszyli to rozwiazanie. Wskażnik napełnia się szybciej i można w dowolnym momencie go wyłączyć. Z tego co pamiętam to wystarczy mieć napełnione tyle żeby starczyło na aktywacje, która troche zabiera (dobrze widoczne podczas spowolnienia czasu).

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy tylko z młotem. Powiem tak młotu nie używałem praktycznie przez całą gre, może dlatego nie wiem, ale RotT jest też przydatny z Blade of Chaos i cały czas :triangle: np. na ostatniego bossa (3 faza) nawet nas nie dotknie na Tytanie, zresztą jak i na większość przciwników.

Wracając do Gniewu Bogów to tak był bardziej efektywny i efektowny, ale z uwagi że długo się napełniał używało sie go bardzo mało (osobiście to chyba 4 razy w ciagu gry).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kończe GOD 1 na hardzie. Zabiłem Aresa teraz chronie rodzinę przez kratosami. Da się ten fragment w ogóle przejść?

Trzeba tam coś zrobić konkretnego bo Kratosy wyskakują non stop a save jest dopiero przed Aresem. Wkurzający fragment na maksa.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po(pipi)ana ta koncówka GOW1.

 

Po pierwsze brak sejwow, siedze nad ta gra już 6 godzin.

Ares, Kratosy i znowu Ares, czemu nie ma sejwów?

 

Do tego gra mi sie juz drugi raz zawiesiła i muszę zaczynać od nowa.\

Mam jej (pipi) dość, dwójka jest ZDECYDOWANIE lepiej dopracowana.

Odnośnik do komentarza

YT cię wspomoże. Jest jeden kolo bijący klony na poziomie God...bez upgrade'ów. Looknij na jego metodę. Długa droga by się przez nich przebić, ale za to efektywna. Jest jedno miejsce z lewej strony gdzie można sobie poradzić z falami w dość (jak na God Mode) łatwy sposób.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Prawie mu sie udalo przejsc ,ale tak jak myslalem przed wlaczeniem tego filmiku , jednak niemozliwe.

Co jak co ,ale Shinobier to naprawde kozacko pogrywa w NGsy czy chociazby wlasie w GOWa. Chyba jedynie w DMCki odpuszcza ,ale raczej z Kailem by nie mial szans ( offttop

). Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

W sprawie klonów; zauważ, że Rage of Gods łąduje się (i to szybko), kiedy

obejmujesz rodzinę

. Powinieneś mieć skilla, dzięki któremu w trybie RoG nie spalasz many. Słuszna taktyka to: naładować i odpalić RoG, odpalić Army of Hades i kopać prądem ile wlezie (Poseidon Fury?), nawalając w kółko aż do wyczerpania RoG i many. Oczywiście zakładam, że masz te wszystkie skille na maksa rozbudowane. Tych panopków na dryfujących w przestrzeni skałkach warto czasem powystrzelać piorunami Zeusa.

 

Pandora'y

Jez'u Chryst'e Pani'e.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...