Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam paluszki. I to jeszcze te z zestawu. Myślałbym, że to wina baterii, ale wskaźnik naładowania wskazuje, że są naładowane w 3/4. Czy nie sugerować się wskaźnikiem? Zresztą i tak chyba najpierw kupie nowe baterie, bo na długi wekend nie będę pozbywał się jedynego pada...

 

aha i zaczęły mi się 'samoczynnie' wciskać guziki, czyli np. idę sobie Marcusem i nagle zaczyna sam biec (a jak wiadomo, żeby biegł to trzeba wcisnąć A)

Edytowane przez boski_karol
Odnośnik do komentarza
ROD dzisiaj podczas grania w ME, kod 0102. Co dziwne, po przełączeniu na componencie z HDTV, na TV wszystko działa prawidłowo przez jakąś godzinę.

 

@Juchy - da się to naprawić nie u M$ (konsola jest starsza niż 3 lata)?

Spróbuj od kogoś zamotać paragon do nowszej konsoli, może łyknął. Czy ktoś tak próbował?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

00800 441 17 96 - na taki dziś dzwoniłem i zgłosiłem usterkę chociaż należy to zrobić w przypadku błędu E74 online na stronie. Zrobiłem to przez telefon gdyż w ich super bazie nie było mojej ulicy powstałej 2 lata temu. Żenada. Zrób to przez strone www i tak musisz najpierw zarejestrować konsole. W przypadku E74 proces jest automatyczny.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Od niedawna trapi mnie problem roda, tzn problem jego braku :) Mianowicie konsola zaczęła się zacinać (poziome białe paski, poprzesuwany obraz itp), pare razy wyskoczył nawet ROD więc byłem już przekonany że to jej koniec (co mnie niezmiernie ucieszyło gdyż konsola posiada gwarancje na roda do Listopada) Jednak jakież było moje zdziwienie kiedy na drugi dzień konsola wstała i działa do dziś bez zająkniecia. (Inna sprawa że napęd nie zawsze chce się sam otworzyć, czasami świruje z brudną płytą, nie działa poprawnie wykrywanie pozycji położenia tzn. świecą się nie te kontrolki na konsoli które powinny) I tu rodzi się pytanie co robić ? Czy dobić ją jakimś kocykiem czy może po prostu wyzdrowiała i już będzie działać ? Chodzi o to że nie chciałbym aby padła za 5 miesięcy, 1 dzień po gwarancji :) A druga sprawa to czy takie "zabijanie" konsoli w serwisie mogą zdjagnozować i nie przyjąć sprzętu do naprawy ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

przed koncem gwary, nawet jak nie bedzie awarii, reklamuj 3rod

jak sam zauwazyles zachowuje sie nieobliczalnie, a nie sadzisz ze chyba jestes jedyny na swiecie ktoremu tak sie moze zachowywac ta konsola wiec w serwisie wiedza ze taka ewentualnosc mzoe byc i nawet jak dostana sprawna to zrobia co zwykle czyli wymienia bebechy

Odnośnik do komentarza

moja konsola zaliczyła zgon 3 RoD . Objawy były takie , że uruchamiałem grę parę minut grania nagle pojawiły się białe pionowe pasy i zwis . Po restarcie RoD po kolejnym restarcie gry znowy działały parę minut i to samo co wyżej . Dzisiaj zarejestrowałem 360tke i jutro chciałem iść do butki dzwonić na party line microsoftu tak jakoś mnie podleciało żeby włączyć go jeszcze raz oczywiście przywitał mnie czerwony uśmiech ale po restarcie konsola włączyła się normalnie więcej grałem w Forze 2 2 godziny i w Fife 1.5 3,5 godziny i zero zwiech .

Wiem , że to pytanie nooba i kolega wyżej ma podobny problem ale nie wiem czy jutro mam ją wysyłać czy znowu czekać aż zacznie mi migać RoD . Możliwe jest ,że po wysłaniu serwis stwierdzi np , że konsola jest ok albo więcej skasuje mi gwarancje za próbę oszustwa ? raz tak miałem z telefonem więc wolę się upewnić ;) stawiam dwa browary za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj dostałem w gratisie roda.3 diody palą sie czerwono.Konsola chodziła ponad rok bez żadnych problemów.Dzisiaj juz odłączyłem kable i będe wysyłał do serwisu.Prawdopodobnie do Juchego.Po odłączeniu konsoli i chwyceniu jej w moje ręce usłyszałem,że coś w niej małego lata jakby oderwało się coś?wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza

Panowie zadam wam może głupie pytanie,ale czy do tego serwisu oddalibyście konsole z 3 rodem.Pytam bo akurat jadę z W-wy do Trójmiasta przez Toruń i tak sie właśnie zastanawiam czy warto ;)

 

http://www.allegro.pl/item645101406_przero...n_1_6_extr.html

 

Troche naczytałem sie o tym i podobno ryzko jest z tymi serwisami,ale gośc ma dużo pozytywów sam nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Dzieki Fisu to wykorzystam Ciebie poraz drugi :P Tym razem Trójmiasto-GDAŃSK

 

http://www.allegro.pl/item636860451_serwis...rod_gdansk.html

 

Jezeli szukasz dobrego serwisu to znajdziesz taki w gdyni na poczatku swietojanskiej sklap nazywa sie Gratis solidnie naprawiaja i do tego masz caly czas gware na naprawe sam kozystam wiec serwis sprawdzony, a jezeli chcesz wysylac to najlepiej do Juchego

Odnośnik do komentarza

To nie wentylator tylko urządzenie które pozwala ustalić czy konsola stoi pionowo, czy leży poziomo, dzięki temu masz dobrze wyświetlane diody na wskaźniku.

 

lons, to już jest oferta ok. Poza tym gwarancja 6 miechów, to już jest bardziej uczciwa cena. Możesz równie dobrze wysłać konsole do Juchego, ludzie go chwalą za odwalaną robotę i nie narzekają. Spytaj go przez serwis ile by za to wziął i porównaj.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...