Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jakby Sub-Zero w jednej ze swoich trzech wariacji posiadał specjale np. Noob Saibota czy też Rain'a  . Niby są 3 ale tylko dwie "pasujące" do tej postaci i tak właśnie jest z Kitaną. Dlatego napisałem że posiada tylko dwie wariacje bo jakby nie patrzeć trzecia to tak naprawdę Jade z tym tylko że wygląd postaci się nie zmienia .

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

To tak jakby Sub-Zero w jednej ze swoich trzech wariacji posiadał specjale np. Noob Saibota czy też Rain'a  . Niby są 3 ale tylko dwie "pasujące" do tej postaci i tak właśnie jest z Kitaną. Dlatego napisałem że posiada tylko dwie wariacje bo jakby nie patrzeć trzecia to tak naprawdę Jade z tym tylko że wygląd postaci się nie zmienia .

:facepalmz: co ja czytam.....

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Obejrzyj ponownie filmik prezentując wariacje Kitany i przyjrzyj się dokładniej ostatniej zaprezentowanej na nim wariacji.

 

 

 

Do postu poniżej ......

 

Drantzell chyba czas wybrać się do okulisty "typie" skoro nie zauważyłeś że wszystkie ataki specjalne zaprezentowane w 3 wariacji na tym filmie bazują na specjałach Jade , ba nawet sami twórcy tak mówią podczas prezentacji.

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

  • Kung Lao (s)

Jax (s)

Sonya (s)

Kenshi (s) 

Kitana (s)

Scorpion (s)

Sub-Zero (s)

Mileena (s)

Kung Jin (n) potomek Kung Lao

Cassie Cage (n)

Jacqueline Briggs (n) córka Jaxa

Takashi Takeda (n) syn Kenshiego

Shinnok (s)

Kano (s)

Johnny Cage (s)

Erron Black (n)

Liu Kang (s)

Ermac (s)

Kotal Kahn (n)

Reptile (s)

Ferra/Torr (n)

D’Vorah (n)

Raiden (s)

Quan Chi (s)

Goro (s) preorder

Tanya (s) DLC

Predator (n) DLC

Tremor (s) DLC

Jason (n) DLC

https://www.youtube.com/watch?v=tNhDyc4Rw9w

Odnośnik do komentarza

ja bym nawet sie sklonny zalozyc ze wersja na ps3/x360 bedzie gorsza niz MK9 pod wzgledem technicznym - brzydsza albo bedzie miec dropy fps

 

to niestety coraz czestsza regula, ze specjalnie pogarsza sie wersje na past geny nawet wzgledem innych odslon na past geny by wymusic przesiadke na nowy strzet, tutaj dodatkowo jeszcze chamsko przelozyli premiere

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od rozmowy czy Jade to 3 styl czy nie kompletnie te dzielenie na style mi sie nie podoba, ogladam te gameplaye i nie wiem czy to wina grajacych ale przez ten podzial, te postacie maja po 3 specjale na krzyz do wariacki i ten gameplay nawet na tle MK9 wydaje sie szalenie prostacki. O wiele bardziej wolalbym by kazda postac miala to wszystko w jednej formie, do tego niektore style to przegiecie - sonya ma jakiegos drona obok siebie

 

ehhh chyba serio zaczekam na pierwsze recki co to bedzie, ed boon ma w zwyczaju po dobrych czesciach za bardzo zaszalec i sie zatracic i tego niestety boje sie po MKX

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po obejrzeniu tego trailera poszedłem złożyć preorder ;) Piosenka jest za(pipi)ista.

 

 

Abstrahując od rozmowy czy Jade to 3 styl czy nie kompletnie te dzielenie na style mi sie nie podoba, ogladam te gameplaye i nie wiem czy to wina grajacych ale przez ten podzial, te postacie maja po 3 specjale na krzyz do wariacki i ten gameplay nawet na tle MK9 wydaje sie szalenie prostacki. O wiele bardziej wolalbym by kazda postac miala to wszystko w jednej formie, do tego niektore style to przegiecie - sonya ma jakiegos drona obok siebie

 

ehhh chyba serio zaczekam na pierwsze recki co to bedzie, ed boon ma w zwyczaju po dobrych czesciach za bardzo zaszalec i sie zatracic i tego niestety boje sie po MKX

 

 

3 style pewnie żeby urozmaicić matchupy. Na niektóre postaci będzie się wybierało jeden, a na inne drugi. Ja tam nie widzę żeby było prostackie. Gameplay w MK9 był bardzo miodny i na moje oko X nie odstaje w żadnym przypadku w stosunku do poprzedniczki pod tym względem. Dużo pewnie zależało będzie od poziomu na którym się będzie grać.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

jak sie pokonywalo walki plynnie to tak ok 4h-5h zajmowal (na wyzsyzch poziomach baaa juz nawet na normalu to na samym final bossie mozna bylo stracic z 4h), wychodzi na to, ze story bedzie jak piszesz - z godzinke krotsze

 

ja nie moge przebolec tych 12aren jesli to sie potwierdzi bo raz ze malutko, a dwa ze juz teraz kilka mi sie nie podoba wiec tych fajnych wg mnie jest na serio kilka, dziwne bo MK9 arenami stalo

 

mimo wszystko sama zawartosc dla pojedynczego gracza bedzie spora, solidnie o te tryby dzienne, tygodniowe i eventowe rozbudowali wieze wyzwan, do tego sa jeszcze te frakcje, do ktorych musimy sie zapisac i zdobywamy dla nich exp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...