Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak myślałem, że ten advanced tutorial jest dla pro. Zwłaszcza w graniu z ludźmi trzeba się dostosować i to jest fajne. W takim razie muszę się skupić na dopracowaniu podstaw a nie tych zaawansowanych technik.

 

Kim głównie gracie? Ja narazie Jaxem i Cassie. Myślę, żeby opanować dobrze tak z 4 postaci narazie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaiorZero napisał:

Właśnie tak myślałem, że ten advanced tutorial jest dla pro

Poczekaj do kolejnych, niektóre rzeczy są pogięte do wklepania :pawel:

3 minuty temu, MaiorZero napisał:

właszcza w graniu z ludźmi trzeba się dostosować i to jest fajne. W takim razie muszę się skupić na dopracowaniu podstaw a nie tych zaawansowanych technik.

Standard w bitkach - opanować podstawy zanim przejdziesz na wyższy level. Ale granie na poziomie turniejowym wymaga już naprawdę konkretnych reakcji i podejmowania decyzji w ćwierć sekundy.

4 minuty temu, MaiorZero napisał:

Kim głównie gracie?

Na razie najlepiej odnajduję się Scorpionem, Cassie, Sonyą i Frost. Fabułka wczoraj pękła, teraz czas na trening poszczególnych łebków - 3/4 składu jeszcze w ogóle nie ruszyłem, więc jest duża szansa, że ktoś jeszcze podpasuje do mojego stylu gry. Za wcześnie, by wyrokować :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Poczekaj do kolejnych, niektóre rzeczy są pogięte do wklepania :pawel:

 

 

Żeby tylko, nawet w demostracji nie zobaczysz bo ai ktore ma ci pokazać jak coś ma wejść w demonstracji samo nie potrafi wykonać zadania xd

 

Np. W treningu kombo z opoznieniami. AI robi juggle startera a potem nie trafia punchem i wali w powietrze jak przeciwnik lezy na ziemi. Świetna demonstracja.  

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

 

Żeby tylko, nawet w demostracji nie zobaczysz bo ai ktore ma ci pokazać jak coś ma wejść w demonstracji samo nie potrafi wykonać zadania xd

 

Np. W treningu kombo z opoznieniami. AI robi juggle startera a potem nie trafia punchem i wali w powietrze jak przeciwnik lezy na ziemi. Świetna demonstracja.  

 

Też miałem chwilowy problem z tymi piąchami. Prócz tego jeszcze było takie zadanie, że trzeba było trafić niskim kopem. Problem był taki, że postać nie miała odpowiedniego zasięgu. Nawet AI sobie nie dawało rady.

 

23 godziny temu, Frantik napisał:

kek xd

 

Ktoś rozkminił jak działa wykuwanie przedmiotów w Krypcie? Zauważyłem, że czasem dropią schematy czy tam receptury, ale nie znalazłem miejsca, w których można by je podejrzeć. A wątpię, że to wyświetla się jednorazowo do zapamiętywania :wujaszek:

 

I co w sumie robi ten sztandar Baraki pod jednym z ruchów specjalnych? Ni to buff, ni podręczny przedmiot do (pipi)nięcia adwersarza, chyba

 

W galerii / kolekcji są do podejrzenia.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a! Servery padły i nie mogę grać!

 

 

Od czasu kiedy dzisiaj wróciłem z roboty zrobiłem ok 30 wież. A teraz dupa!

 

PS Wiecie, że kiedy "gracie" jako AI i przeciwnik zrobi Wam Mercy na koniec walki wtedy przejmujecie kontrolę nad postacią :D ?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Właśnie gra rozłączyła się z serwerem, więc może wprowadzają patcha... no ale (pipi)a, siadasz wieczorem do gry bo masz godzinę wolnego i sobie nie pograsz bo musi być always online. Wielkie pozdro dla dzbanów co wierzą w przyszłość gier w formie streamingu gier gdzie takie sytuacje będą normalne. Jeszcze robiłem wieżę gdzie było do zdobycia brutality Kano, byłem na ostatniej z serii i pewnie (pipi) już z moją nagrodą.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest i patch, własnie pobieram - 372 mega.

 

  • Reduce AI difficulty 
  • Increased Kurrency rewards in Towers of Time 
  • Thank you gift (500,000 Koins, 500 Hearts, 1,000 Soul Fragments and 1,000 Time Krystals) 
  • Character tuning to reduce difficulty in Towers of Time
  • Reduce AI health to reduce difficulty in Towers of Time

 

Mi już chyba skrzynek w krypcie nie starczy żeby ten hajs wydać :( Szkoda że jakiegoś kantoru nie ma żeby koiny na serca/dusze wymienić.

 

Edit. nagrody za wieże wzrosły o jedyne 25% więc nie sądzę że komukolwiek to zrobi różnice jak zamiast 5000 dostaniesz 6250

Edit2. bonusowe 500k koinów i reszta jest do odebrania w zakładce powiadomienia w karcie walki. Przy okazji jak ktoś tam nie był wcześniej to sporo nagród za przejście fabuły czeka :)

Edit 3. w wybranych wieżach czasu można zmieniać poziom trudności

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Przecież wiem, mowie o tym ze po te jednorazowe nie chce sie nawet do krypty schodzic, licza sie dla mnie tylko akcesoria dla postaci, fatale i najwazniejsze - brutality. A ich od pewnego momentu za koinsy juz nie kupisz jak już otworzysz wszystkie skrzynki, tylko za serca i dusze, wiec reset nic tu nie da. Kantor wymiany koinsow na serca by dal.

Odnośnik do komentarza

Poprawili grę. Cooldowny consumables są szybsze, dragon challange mają większy sens bo się dostaje 1000 a nie 100 koins, jestem w stanie wreszcie przejść Towers of Time samemu, za fatality i brutalisty dostaje się więcej hearts a za AI battle wreszcie dostaje się skórki.

 

Można grać.

Odnośnik do komentarza

https://testyourmight.com/threads/theres-an-impaled-heads-exploit-in-the-krypt-but-be-warned.69677/

Ja skorzystałem. Najwyżej mnie zbanują:dunno:

 

 

Dopiero teraz dzięki odpowiednim znacznikom dostrzegłem ile małp gra na Ps4 w mordobicia po wifi:facepalm:

 

Na Team Spooky pierwsze amerykańskie turnieje w MK11. Można podejrzeć patenty!

 

 

Sam uczę się grać Kano. Na razie wszyscy mnie biją ale to taka postać, że żal mi ją zmieniać choć czasem palec świerzbi żeby wybrać Nooba:frog: Później wezmę się za Kabala i Jaxa "Woke" Briggsa:rayos:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...