Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Postać mi się podoba, ale mnie już męczy ten grind żeby coś przy nowej postaci poodkrywać z 200 walk w wieżach minie zanim kolejne brutality odkryjesz.

 

No i te wszystkie SJW wcisnkane z subtelnością ruskiego trepa wstawki w gadkach Nightwolfa o równych szansach kobiet i mężczyzn na stanowisko obrońcy plemienia + zakończenie

Spoiler

strong female lead

 

Cringe over 100%

 

Netherrealm, przestańcie już politykować bo się nie da ciągle jedną ręką grać jak drugą się robi facepalma, to jest MK a nie manifest partii Razem.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2019 o 23:11, MaZZeo napisał:

 

kur.wa nic nie rozumiem

Chodzi o to, że jest BARDZO OK. Niestety nie ma tu działu dla noobów:(

 

@Observer

No tak, trochę przeginają. 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie i tak będzie miał skórki z młodszym sobą, tak jak Sindel skórki nie-zombie, Shang i Nightwolf mają młodsze i starsze wersje, nie widzę powodu dlaczego Terminator miałby ich nie mieć :)

Postacie z trailera w zasadzie potwierdzają leak ze switcha: w kolejnym kombat packu na 100% dojdzie Sheeva, Fujin i Ash z Evil Dead.

Odnośnik do komentarza

Mi tam akurat Terminator pasuje, bo film T2 wyszedł w tym samym czasie co MK więc za dzieciaka obiema produkcjami się mocno jarałem jednocześnie i jakoś wpadły na tą samą półkę nostalgii.

Ale Jokera i Spawna bym zamienił chętnie na jakieś postacie z MK. Zwłaszcza że ten pierwszy wygląda jak jakiś amatorski cosplay studenta polibudy, taki ma papuśny ryj.

Odnośnik do komentarza

Jokera i Terminatora musieli dodać, bo w tym roku wychodzą filmy, którym flaguje WB. Dziwi mnie jednak fakt, ze ostatni dodatek otrzymamy dopiero w połowie marca. A później zapewne drugi i ostatni season pass z Fujinem, Sheeva, Ashem i pewno jednym bohaterem z MK i kolejnymi crapami z innych serii. Raczej nie spodziewałbym się już Raina, Reptile, Milenki i reszty kultowej wiary.

Odnośnik do komentarza

Injustice 3 raczej nie wyjdzie w 2021, będzie większa przerwa, przeskok na następną generację swoje robi, zresztą Boon kilkukrotnie powtarzał, tym razem Mortal ma być dłużej wspierany, dlatego spodziewam się więcej dodatkowych postaci, zatem i więcej kombat packów. 

Osobiście zdecydowanie wolę trend "sezonów dlc" jeśli chodzi o bijatyki i wspierania jednej gry długi okres czasu niż poprzedniej metody, gdzie większe zmiany i dodatkowe postacie najczęściej oznaczały kolejne wydanie tej samej gry. Oby i Arc Sys poszedł tą drogą, a nie wydał 3 razy nowego Guilty Geara :v

Odnośnik do komentarza

Będą wspierali, tym bardziej, że na obu przyszłych konsolach będzie można grać w gry z obecnej generacji. To też pozwoli właśnie na wydłużony cykl. Swoją drogą ciekawe, która seria wyda pierwszą grę tylko na PS5/Scarlett i jakie zmiany to za sobą poniesie. Powinna skończyć się też bolączka oczekiwania na walkę (hello Tekken) - przejcie z wyboru postaci i areny, dosłownie będzie odbywało się w sekundach. 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...