Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Bajoszok to jeden z lepszych, jesli nie najlepszy tytul, w jakie dane mi bylo zagrac na konsolce Billa. Genialny, chory klimat, podwodny swiat Rapture = strzal w dziesiatke, a uzycie stylistyki Art Deco, to juz mistrzostwo samo w sobie. Mimo, ze gierka ma tylko single'a i do tego juz prawie go scalakowalem jak kiedys gralem, nie moglem oprzec sie pokusie i kupilem go jeszcze raz. Tym zawita w moim domku na stale, juz nie bede sprzedawal, bo sie nie oplaca, musze miec ten tytul w swojej kolekcji :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie dopadłem BioShock'a no i powiem że gra świetna .Klimat gra ma i to nie byle jaki ostatni raz tak dobrze bawiłem się grając na PC w Half-Life (jedynkę)

 

ale do rzeczy . kilku spraw w tej grze nie kumam jeszcze .

 

Narazie gram na poziomie MEDIUM (chcem poprostu przejść grę ) po wcisnięciu start pokazuje nam się na dole ekraznu ile tych dziewczynek jest na danej mapie .

Co ja mam z nimi robić ? wiem ze jak sie nie zabije żadnej przez całą grę to jest aczik za 100GS i happy end .

No ok ale czy mam je poprostu olewać i isc dalej czy tez ratować jakoś ?

Jedną udało mi się uratować ale to wynikało z fabuły na samym początku jak ratować inne dziewczynki ?

 

 

 

Kolejna sprawa to sloty na te wszystkie pierdółki .... do każdego rodzaju mam narazie dostepne tylko po 2 sloty reszta zamknięta jak je mogę otworzyc ?

 

jeszcze jedno . zdjęcia należy robić wszystkiemu co napotkamy ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Panowie dopadłem BioShock'a no i powiem że gra świetna .Klimat gra ma i to nie byle jaki ostatni raz tak dobrze bawiłem się grając na PC w Half-Life (jedynkę)

 

ale do rzeczy . kilku spraw w tej grze nie kumam jeszcze .

 

Narazie gram na poziomie MEDIUM (chcem poprostu przejść grę ) po wcisnięciu start pokazuje nam się na dole ekraznu ile tych dziewczynek jest na danej mapie .

Co ja mam z nimi robić ? wiem ze jak sie nie zabije żadnej przez całą grę to jest aczik za 100GS i happy end .

No ok ale czy mam je poprostu olewać i isc dalej czy tez ratować jakoś ?

Jedną udało mi się uratować ale to wynikało z fabuły na samym początku jak ratować inne dziewczynki ?

 

 

 

Kolejna sprawa to sloty na te wszystkie pierdółki .... do każdego rodzaju mam narazie dostepne tylko po 2 sloty reszta zamknięta jak je mogę otworzyc ?

 

jeszcze jedno . zdjęcia należy robić wszystkiemu co napotkamy ?

 

 

AD.1

 

Jak chcesz dostac achieva to musisz ratowac dziewczynki czyli zabijac BD ktory ja pilnuje i dawac rescue chyba Y na padzie ;)

 

AD.2

 

Za ratowanie dziewczynek bedziesz dostawal ADAM substancje za ktora mozesz dokupywac sobie rozne rzeczy (tonici, sloty, health upgrade, eve upgrade) i zakupujesz to w gatherer's garden ;)

Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedz ale sam dotego doszedłem po zabicu BD i uratowaniu dziewczynki .

 

 

Jestem już w FORT FOLIK czy jak to się piszę i nie wiem co tam trzeba zobic ? musze odnalesć jakiegoś kolesia idę na górę ale tam wszystkie drzwi pozamykane co należy zrobić ?

 

Niech ktoś zdradzi czy do końca gry daleko jeszcze od FORT FOLIK ? bo coś czuje ze koniec bliski ... :P

 

P.S. Gra ma za(pipi)istego kopa szkoda że nie zagrałem w nią wcześniej ,ale to pzrez demko tej gry które jest strasznie ubogie .. odrzuciło mnie od tej gry .No ale teraz jestem w 7 niebie :D

Odnośnik do komentarza
Co do aczików np za uratowanie wszyszystkich dziewczynek to można je robić na dowolnym poziomie trudności tak ?

Tak, nie ma znaczenia musisz po prostu wszystkie albo wybić albo uratować. Jak wciskasz start to masz pokazane ile ich jeszcze zostało na etapie (ikonka Big Daddy). Jeżeli jakieś na etapie są to wystarczy, że spotkasz BD i będziesz za nim łazi, aż do momentu wyjścia Little Sister ze swojej nory. Jak masz wszystkie uratowane/ubite na danym poziomie to i tak w dalszym ciągu możesz spotkać Big Daddy, ale nie będzie już dodatkowych siostrzyczek z nimi.

 

No i te cholerne zdjęcia ile ich należy zrobić ? mam pstykać aż do bólu aż aczik wpadnie ?

No niestety tak trzeba, najlepiej wstaw sobie tonik o nazwie Photographer's Eye (chyba), albo nawet kilka jego odmian gdyż dają one dobrego kopa w przyroście research.

Odnośnik do komentarza

Myślę że cały czas rozmawiacie o poziomie hard ;d na normalu pokonanie bd jest banalnie proste , jednak dziś odpaliłem poziom hard i po 3 bd dałem sobie spokój na dziś z bioshockiem ;d . Gra w pełni zasługuje na ocenę 10/10 tylko szkoda że zakończenie takie biedne i króciutkie .

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Patent z kuszą jest genialny :D . Dobra panowie potzrebuję kolejnej rady ,skończyłem bioshocka jednak zaostało mi kilka aczików do zrobienia ,między innymi zebranie wszystkich toników ,upgrejdów broni i pamietników .Co mam teraz zrobić ? wczyctać grę od ostatniego seva i się pokoleji cofać czy zacząc grać od początku i wszsytko zbierać od nowa ?

 

z tymi tonikami to jak to jest musze wykupic wszystkie w jednej maszynie ? skąd wziąść tyle ADAMA ?

Odnośnik do komentarza
z tymi tonikami to jak to jest musze wykupic wszystkie w jednej maszynie ? skąd wziąść tyle ADAMA ?

Toników musisz zebrać/wynaleźć/kupić 53. W samej grze jest ich trochę więcej, ale i tak praktycznie musisz zaczynać od ich wykupu w każdym Gatherer's Garden. Ja z Adamem nie miałem problemów, a ratowałem wszystkie LS. Wszystkie toniki/nagrania/Power To The People masz tutaj:

 

http://guides.gamepressure.com/bioshock/guide.asp?ID=3325

 

Lepszego poradnika raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

za pierwszym pzrejsciem gry ratowalem LS wszystki i adama brakowało teraz je zabijam ,niby więcej adama ,ale i tak nie starcza na wykupienie wszystkiego w Garden'ie :(

 

 

hmm dzięki za poradnik .. dochodzędo wniosku że należy zbierać wszsystko na maxa za jednym przejściem .

 

A ja już pominołem jeden pamiętnik w Welcome to Rapture :(

 

Odnośnik do komentarza
niby więcej adama ,ale i tak nie starcza na wykupienie wszystkiego w Garden'ie sad.gif

Co 3 uratowaną siostrę dostaje się bonus także nie wiem czy to zabijanie jest dobrym rozwiązaniem.

 

Po kiego grzyba Ci wszystkie plazmidy? Kupuj najpierw wszystkie toniki, potem Health and Eve Upgrada, a jak Ci coś extra Adama zostanie to sloty do toników. A i ściągnij sobie bonusowe toniki z DLC jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Święta racja :)

 

A ja już pominołem jeden pamiętnik w Welcome to Rapture sad.gif

To zaczynaj od nowa, bo akurat tam nie można się wrócić i nie zdobędziesz acziwa za pamiętniki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...