Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie pomyliłem się, należy uratować wszystkie 18 dziewczynek i oszczędzać na kupowaniu toników :( czyli muszę zacząć od nowa, bo przechodząc drugi raz grę postanowiłem wszystkie zabić, żeby zobaczyć inne zakończenie. PS jest jeszcze jakieś pośrednie zakończenie, tzn, jeżeli część dziewczynek uratuje, a część zabije?

Odnośnik do komentarza
Denerwowałem się tylko tym, że max kasy to 500 baksów, a jak potrzeba dużo floty to brakuje nawet na głupie apteczki ^_^

 

Ja tam Bishocka przeszedłem na wszystkie sposoby bo grą genialną jest , oczywiście docelowy poziom trudności to hard (który w sumie nie jest taki hard ;) ) i nie miałem ani razu problemu z pieniędzmi <_< .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja drugi raz podchodzę do gry. Za pierwszym razem mnie znudziła i ją odłożyłem na półkę. Za drugim razem przetrwałem moment znużenia i... heh, warto było! Niezły twist fabularny. Ale, nie spojlerując... Co prawda, nie zgadzam się z tym, że to najlepsza gra ever (albo naj- na obecne konsole), ale rzeczywiście, zrealizowana jest po mistrzowsku. Polecam :)

 

Oj tak, świetna gra, właśnie skończyłem :)

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niebawm zasiąde do gry po raz trzeci. Został mi ostatni acziwment "Tonic Collector". Macie jakieś rady, które mogą się przydać, żebym czegoś nie spieprzył w połowie drogi? Rozumiem, że muszę uratować wszystkie dziewczynki, nie kupować toników od razu, tylko czekać, aż w maszynie pojawią się już ulepszone... Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Właśnie co do lokalizacji toników, to gdzie znajdę dobrą rozpiskę? Na gamefaqs słaby jest poradnik co do toników, a ich rozmieszczenie autor rozpisał zbyt ogólnikówo. TYlko nie krzyczcie na mnie, żebym sobie wygooglował :P , bo pytam Was o najlepszy poradnik, a pewnie nie jeden z Was już takowego używał, sam bym musiał przeszperać pół sieci :)

 

@down

Dzięki za poradnik, akurat nie wiedziałem, że na IGN są poradniki :) Forum jest od pomagania sobie, więc gdy ja wiem co gdzie się znajduje i ktoś o to pyta to chętnie służę pomocą, a nie wiem dlaczego wielu zaraz się bulwersuje i mówi: "sam sobie szukaj". Nie żądałem pomocy tylko o nią poprosiłem :) Dzięki jeszcze raz, nie mniej do mnie za to urazy :P

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
Właśnie co do lokalizacji toników, to gdzie znajdę dobrą rozpiskę? Na gamefaqs słaby jest poradnik co do toników, a ich rozmieszczenie autor rozpisał zbyt ogólnikówo. TYlko nie krzyczcie na mnie, żebym sobie wygooglował :P , bo pytam Was o najlepszy poradnik, a pewnie nie jeden z Was już takowego używał, sam bym musiał przeszperać pół sieci :)

http://faqs.ign.com/articles/817/817677p1.html

No nie wiem myślę że na IGN'ie możesz polegać a znalezienie tego poradnika zajęło mi 5 sekund. Wynika z tego, że cierpisz na wyuczoną bezradność. Wcale nie potrzebujesz naszej rady by wyszukać dobry poradnik. W końcu o jakości poradnika świadczy, jak sam przyznałeś, szczegółowe opisanie lokacji w której znjaduje się item. A to już potrafisz ocenić sam po wstępnym zapoznaniu się z napotkanym w sieci poradnikiem.

 

Do lekarza z tym idź bo jak przyjdzie Miłek i zobaczy twojego posta to ci pacnie na stół kazanie ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, czy potrzebuje kupować toniki z kilkoma poziomami ulepszenia, czy wystarczy że kupię ten ulepszony? Zastanawiam, się bo 53 toniki (tak jak w acziwie jest napisane) to włącznie z nieulepszonymi. Chyba jednak trzeba zdobyć np. Insect Swarm, a dopiero później Insect Swarm 2, zamiast kupować od razu 2. Pogubiłem się i sam już nie wiem O_o :)

Odnośnik do komentarza

"te 53 toniki można i trzeba wszyskie zdobyć przez przeszukiwanie Rarture, kupowanie oraz (co b. ważne), ratowanie Little Sis's, pare z buteleczek jest dostępnych tylko w giftach !" Trza uratować każdą z nich wtedy.

 

Jakbyś miał jakiś probs ze znalezieniem to zawędrooj tam http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=35852 .

pozdr.

 

Kolejność obojętna, ekwipujesz najmocniejsze afkorz

 

aha i tonic'sy kumulują się, plasmidy afkorz nie

Edytowane przez Yahoosh
Odnośnik do komentarza

Achiev brzmi "Collect or Invent 53 Tonics in the Physical, Engineering and Combat tracks." czyly plasmidy w to nie wchodzą, poprostu nie wkładaj adam'a w eve/healt upgread'y, wybieraj tylko pożądane przez ciebie plasmidy a styknie. Jeśli gra podpasiła - to jeszcze raz przejdź i pozbieraj tyle achivów ile zdołasz, a później trochę szybszym krokiem wyzbierasz resztę, osobiście za 1 szym razem na Hardzie można spokojnie zdobyć 90% achievów bez żadnych zewnętrznych pomocy, oszczędność, przmyślane planowanie (po co komu Winter Blast skoro nie można zbierać itemów z pozostałościach w formie kostek lodu?) i schotgun + hipnotize Big D. załatwia wszystko co się rusza, bzyczy i nadlatuje z hakami za mankietami :)

 

co do achiev'a "Maxed All Tracks" chyba da się wyrobić z nim na raz z powyższym; przy 1 przejściu, w końcu jest Vita Chamber więc można upychać adam'a po nieistotnych upgreade'owych kątach i jeszcze zostanie

 

jesli wciąż masz znak zapytania nad głową, to tobie pomoże by zmienić go w wykrzyknik, a nawet kropkę

 

http://www.xbox360achievements.org/game/bioshock/guide/

 

, powodzonka

Edytowane przez Yahoosh
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ChOomik

Jestem świeżo po ukończeniu Bajoszoka. Kuźwa, nie spodziewałem się że ta gra jest taka niesamowita. W sumie nie oczekiwałem po niej cudów na kiju, jednak jak dałem jej czas... :twisted: cudowna grafika, wciągająca opowieść z kilkoma ciekawymi zwrotami akcji (vide Atlas) oprawiona przekozacką ścieżką dźwiękową.

Jedynym zgrzytem jaki zaobserwowałem to dziwna animacja padających na glebę splicerów.

Jak dla mnie must have i póki co najlepsza gra tej generacji.

Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie pluje na Bioshiocka za tego Atlasa jako odpowiednik Delacroix z System Schocka 2. Autorzy w tej grze nie pokazali absolutnie nic nowego, wszystko skopiowali z SS2 dali lepsza grafike( ktorej w styczniu 2009 nie mozna juz nazywac boska ;P) i tak oto pocalowali nas w dupe. Z drugiej strony to oczywiscie bardzo dobra gra, z kilkoma zaledwie leciutkimi niedociagnieciami.

 

Odnośnik do komentarza
A ja wlasnie pluje na Bioshiocka za tego Atlasa jako odpowiednik Delacroix z System Schocka 2. Autorzy w tej grze nie pokazali absolutnie nic nowego, wszystko skopiowali z SS2 dali lepsza grafike( ktorej w styczniu 2009 nie mozna juz nazywac boska ;P) i tak oto pocalowali nas w dupe. Z drugiej strony to oczywiscie bardzo dobra gra, z kilkoma zaledwie leciutkimi niedociagnieciami.

Dobra masz swoje zdanie, ale powiedz mi jaka gra wg. ciebie ma boską grafikę w 2009 roku?

Bo wg. mnie odpalając grę na tv HD gra nadal wygląda przekozacko i mało który FPP może się z nią równać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...