Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Ja mam takie pytanie, ile wam zajęło przejście gry ? Bo ja gram tak na raty zaczynam ten poziom w kryjówce z Ryanem i jak dobrze policzyłem to 20 godzin już lekko pękło jak nie więcej, jakaś strasznie ta długa gra, może dlatego, że tak ostrożnie chodzę i staram się zaglądać w każdy kąt czy nie ma jakiś item'ów :-p

Odnośnik do komentarza

Jesteś w Hephaestus czyli w 10 rozdziale. A jest ich łącznie 15. Ostatnie z nich są trochę krótsze, więc góra dobijesz do 30h. Ale musiał bys lizać ściany w jedną i w drugą stronę żeby nabić taką ilośc godzin :)

 

-Introduction

-Legal Information

-NEW SECTION: Updates

-The Basics Of Bioshock

-The Walkthrough

--Chapter 1 ââ Bioshock

--Chapter 2 ââ Welcome To Rapture

--Chapter 3 ââ Medical Pavilion

--Chapter 4 ââ Neptuneâs Bounty

--Chapter 5 ââ Smugglerâs Hideout

--Chapter 6 ââ Arcadia

--Chapter 7 ââ Farmerâs Market

--Chapter 8 ââ Return To Arcadia

--Chapter 9 ââ Fort Frolic

--Chapter 10 ââ Hephaestus

--Chapter 11 ââ

Rapture Control Central

 

--Chapter 12 ââ

Olympus Heights

 

--Chapter 13 ââ

Point Prometheus

 

--Chapter 14 ââ

Proving Ground

 

--Chapter 15 ââ

Fontaine

 

--Chapter 16 ââ The End? !!!SPOILER ALERT!!!

 

Grigori, mniej niż połowa? ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Ja mam takie pytanie, ile wam zajęło przejście gry ? Bo ja gram tak na raty zaczynam ten poziom w kryjówce z Ryanem i jak dobrze policzyłem to 20 godzin już lekko pękło jak nie więcej, jakaś strasznie ta długa gra, może dlatego, że tak ostrożnie chodzę i staram się zaglądać w każdy kąt czy nie ma jakiś item'ów :-p

 

Ja nie wiem ile grałem , grę skończyłem 2 razy , w Bioshocku chyba się nie da sprawdzić ile się ma na liczniku co nie ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mi tam to nie przeszkadza, bo gra jest kapitalna, tylko mnie zaskoczyło jak długo można w FPS'a grać jedno przejście :-) Nie wiem jak to możliwe, żeby tę grę przejść w 8h, to chyba trzeba lecieć przed siebie i liczyć na to, że cię przeciwnicy nie dogonią :-p A przecież jest tyle kustomizacji i itemów do zbierania :-) Nie ma co jak na nową grę kupioną za 90zł to biorąc pod uwagę wykonanie gry i czas jaki można przy niej spędzić to stosunek jakość/cena jakieś 30/10 :-]

Odnośnik do komentarza

Panowie ja grę przechodzę już 6 raz :D tym razem na hardzie . I powiem ze za każdym przejsciem bawię się tak samo świetnie jak bym grał w to pierwszy raz .

A zostały mi do pozbierania jeszcze wszsytkie dzienniki tak ze 7 raz napewno grę przejdę :D.

 

Przejscie całej gry na easy ze zbieraniem wszystkich toników i zwiedzaniem okolicy zajeło mi w ten weekend 12

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeszcze zależy czy ktoś korzysta z jakiś poradników, bo tak na pewno jest dużo szybciej, ja nigdzie nie zaglądam i dlatego np. zaglądam wszędzie czy przypadkiem jakiegoś ukrytego sejfu nie ma :-)

 

 

PS. No i koniec, miałem to najgorsze zakończenie jak przystało na prawdziwego psychopatę, ostatni boss jest taki jakiego właściwie można było się spodziewać, ale jak się zebrało cały ADAM jaki był w grze i miało pełny arsenał to nie był właściwie żadnym wyzwaniem i dobrze, po co się męczyć, rakiety na źródło ciepła, granaty i elektryczny żel zrobiły swoje :-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ufff...skończone.Zacząłem grać jakieś trzy miesiące temu, na poczatku oczarowany, aby po dwu-trzech godzinach stwierdzić, że owszem klimat, fabuła są wspaniałe, lecz sama rozgrywka mi nie odpowiada.

Kilka dni temu postanowiłem dac jednak grę dać drugą szansę, no i jak łatwo się domyślić wsiąkłem, grając tak aby ominąc jak najmniej z tej wspaniałej opowieści (109 diary odnalezione bez poradnika, tonik collektor oraz weapon upgrade również)

Teraz dwa pytanka:-Nie mogę "dobić" do upgradu za sfotografowanie kamer, po prostu prawie wszystkie hackowałem, a te kilka które zostawiłem nie wystarczyły na trzykrotne zapełnienie paska mimo plazmidy zwiększającego punkty za fotografowanie-da się coś z tym zrobić ?

Drugie pytanko-w Medical Pavilon jest sekcja do której dostać sie mozemy jedynie za pomocą jakiegoś klucza, miejsce to znajduje się w okolicach, gdzie pierwszy raz uzywaliśmy plazmidu incarnate, aby "rozmrozić" korytarz-skąd wziąść klucze do tej sekcji? Nie mogę sobie darować, ze miałbym czegoś nie zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Ad1. Niestety nic nie zrobisz z tym kamerkami ;/ Ja robiłem zasadę Electro bolt na kamerkę biegiem pod nią i kilka fotek aż już się nie dało :)

 

Ad2. Medical Pawilon hm to chyba to miejsce gdzie: na lewo od drzwi jest rozbite okno a gdy skręcisz o 90 stopni w lewo strzela do Ciebie wieżyczka ?. Jak tak to na tej ścianie co masz drzwi i obok nich okno patrzysz przez to okno do środka i klucz powinien wisieć na przeciw używasz telekinezy i masz :) o ile chodzi o to miejsce :)

Odnośnik do komentarza

a ja mam problem z jednym gównianych aczikiem za 10GS :E noż normalnie porażka :P:D

Avid Inventor

Successfully invent at least 100 items.

10 Punktów

 

Zrób przynajmniej 100 przedmiotów w maszynach U-Invent. Zbieraj różne pierdółkami, które napotykasz na drodze - jak kabelki, baterie, puste strzykawki po EVE itd. Pod koniec gry będziesz miał ich wystarczająco, by wynaleźć znacznie więcej niż 100 rzeczy.

 

No i przez całą grę zbierałem wszystkie śmieci hakowałem wszystkie u-invent i dupa nie wskakuje . czy moze tego aczika trzeba zrobić przy jednym automacie i wykupić 100 rzeczy ? bo już nie czaję :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...