Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieraj cały shit do końca gry jak dobrze szukaleś ;d to koło ostatniego rozdziału będziesz miał full zapasów i nie będziesz mógł nieść nic więcej , teraz idziesz do inventa robisz wszystko , jak jeszcze nie dostaniesz acziwa to pozbieraj w ostatnim rozdziale trochę i przed ostatnią walką zrób resztę.

Odnośnik do komentarza
No raiders bo zapomniałeś o dwóch tonikach - Prolific Inventor (podwaja liczbę wytwarzanych przedmiotów) oraz Clever Inventor (zmniejsza zapotrzebowanie na każdy składnik o 1). No i oczywiście trzeba robić najtańsze rzeczy w ilu chcesz stacjach.

no i tak było , zastosowałem owe toniki i aczik wpadł po 20 minutach ,dzięki milekp za dobrą rade .Masz u mnie ogromne piwo :piwo: :D

Odnośnik do komentarza

Gra wymiata :), ale zawaliłem Welcome Rapture i nie uratował jednej LS a nie chce mi się już wracać do początku (10 godzin gry) więc wszystkie Harvestuję :) licząc się z tym że Achiv poszedł się j3b4ć ale co tam jeszcze raz zaliczę ta gierkę bo jest zaj3bist4. ;)

 

I pytanko czy po przejściu gry można grać dalej ze zdobytym doświadczeniem, bajerami i giwerami czy wszystko od nowa się zdobywa?

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

I robiłeś to po popłynięciu do Point Prometheus

przeobrażeniu się w Big Daddy'ego i zabiciu Fontaine'a?

 

Edit:

Nie czytaj tego spoilera jeżeli jeszcze nie ukończyłeś całej gry lepiej. Bo matrix się pytał czy można się cofać po ukończeniu gry, a nie w trakcie.

Odnośnik do komentarza

Krótkie pytanko do posiadaczy Achievementa Historian, w jakiej grupie możecie odtworzyć taśmę: "First Encounter"?

Arcadia-Farmer czy Neptune-Smuggler? Ja podniosłem to w FarmerM, a mam to w Neptune-Smuggler. Czy to nie przeszkadza w Achievemencie Historian?

Wg. poradnika, którym się posługuje owe nagrania powinno się dodać w Arcadia-Farmer...

Już sam się pogubiłem...

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanko do posiadaczy Achievementa Historian, w jakiej grupie możecie odtworzyć taśmę: "First Encounter"?

Arcadia-Farmer czy Neptune-Smuggler? Ja podniosłem to w FarmerM, a mam to w Neptune-Smuggler. Czy to nie przeszkadza w Achievemencie Historian?

Nie przeszkadza, ważne, żebyś miał je wszystkie a gdzie ci je przypisze - na to nawet nie patrz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Głupie pytanie: jak zmienic lokalizacje docelowa batyskafu? Własnie wszedłem do tego umiejscowionego na koncu Olympus Heights, chce wrócić do Arcadii po 1 zaległy tonic (human inferno - tylko tam mozna go zdobyc). Mam w batyskafie liste miejscówek (w tym i Arcadie) - podswietlona jest opcja Point Prometheus. Za nic nie moge przerzucic podswietlenia wyboru na zadna inna opcje, to bug, czy co?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Być może ktoś jeszcze pamięta: jestem w Fort Frolic (tam gdzie Cohen robił nam "przedstawienie" i kazał robić zdjęcia ofiarom) i mam taki problem: skończyłem już wszystkie zadania w tej miejscówce, uratowałem 4 z 3 możliwych Little Sisters (niestety przez przypadek zrobiłem glitcha) i jak idę do batyskafu to otrzymuję komunikat, że nie uratowałem wszystkich siostrzyczek i bez większej ilości ADAMa mogę sobie dalej nie poradzić. Jest to oczywiście bzdura, bo po pierwsze gram na najłatwiejszym poziomie, a po drugie po uratowaniu 4 LS miałem tyle ADAMa, że nie wiedziałem co kupować w maszynie od Toników i Plazmidów. Ktoś miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...