Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem w połowie gry (Fort Frolic dokładnie) i jestem zachwycony. Z tej gry wylewa się klimat, jakiego dawno nie doświadczyłem. Ciężko to opisać, ale cały czas towarzyszy mi uczucie, że kiedyś w Rapture mieszkali ludzie tacy jak ja, którzy chcieli stworzyć lepsze społeczeństwo... Bardzo wkręcająca produkcja, naprawdę mam ochotę dowiedzieć się, co się stało, że się zje... No, popsuło się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A ja wlasnie pluje na Bioshiocka za tego Atlasa jako odpowiednik Delacroix z System Schocka 2. Autorzy w tej grze nie pokazali absolutnie nic nowego, wszystko skopiowali z SS2 dali lepsza grafike( ktorej w styczniu 2009 nie mozna juz nazywac boska ;P) i tak oto pocalowali nas w dupe. Z drugiej strony to oczywiscie bardzo dobra gra, z kilkoma zaledwie leciutkimi niedociagnieciami.

Dobra masz swoje zdanie, ale powiedz mi jaka gra wg. ciebie ma boską grafikę w 2009 roku?

Bo wg. mnie odpalając grę na tv HD gra nadal wygląda przekozacko i mało który FPP może się z nią równać.

No wiesz Kroolik, gdybym mial rzucac w slepo powiedzialbym ze chocby Far Cry2, ale nie chce sie tu droczyc z nikim o grafike. Sama gra jest naprawde cholernie dobrym fpp, trafia w moje upodobania. W(pipi)iam sie glownie na watki fabularne czy system zaporzyczony z SS2 garciami.

Z drugiej jednak strony zawsze bardzo zyczylem sobie zobaczyc System Shocka 2 w nowej szacie( teraz robie z tego wogole maslo maslane :P) i dostalem to w 80% bedzie wiec lepiej jesli zamilcze na zawsze.....

Odnośnik do komentarza

Rób zdjęcia wtak długo jednej LS aż nie będziesz dostawał żadnych punktów. Staraj się robic zdjęcia gdy masz kadrze Big Daddy'ego, gdy masz ją bardzo blisko obiektywu lub gdy widzisz ją w specyficznej sytuacji np. wspinanie się na BD w czasie zagrożenia. Gdy pasek pięć razy dojdzie do 100% dostaniesz aczika.

 

http://bioshock.wikia.com/wiki/Little_Sisters

Odnośnik do komentarza
No wiesz Kroolik, gdybym mial rzucac w slepo powiedzialbym ze chocby Far Cry2, ale nie chce sie tu droczyc z nikim o grafike. Sama gra jest naprawde cholernie dobrym fpp, trafia w moje upodobania. W(pipi)iam sie glownie na watki fabularne czy system zaporzyczony z SS2 garciami.

Z drugiej jednak strony zawsze bardzo zyczylem sobie zobaczyc System Shocka 2 w nowej szacie( teraz robie z tego wogole maslo maslane :P) i dostalem to w 80% bedzie wiec lepiej jesli zamilcze na zawsze.....

Konstruktywna rozmowa, bo grafika to rzecz własnego gustu

jak zapożyczać to od najlepszych nieprawdaż?

ciekawe czym nas zaskoczą w B2

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419
Rób zdjęcia wtak długo jednej LS aż nie będziesz dostawał żadnych punktów. Staraj się robic zdjęcia gdy masz kadrze Big Daddy'ego, gdy masz ją bardzo blisko obiektywu lub gdy widzisz ją w specyficznej sytuacji np. wspinanie się na BD w czasie zagrożenia. Gdy pasek pięć razy dojdzie do 100% dostaniesz aczika.

 

http://bioshock.wikia.com/wiki/Little_Sisters

Wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanko, jestem w sumie na początku gry. tj.neptues bounty. Pierwsze co zrobiłem to czystki w szeregach big daddy'ch i małych sióstr( 3/3 uratowane) po czym beztrosko zacząłem przeszukiwać lokacje. gdy wtem wyskoczył nowy big daddy z nową mała dziewką :| pomyślałem sobie wtf?

czy to jest normalne że gra dodaje nowych tatuśków? nawet jak poprzednich rozchlastałem?

 

czy to jakiś niefajny błąd?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gdy wciskasz" START" na dole ekranu pokazane jest ilu tatuskow mozesz spotkac w danej planszy i predzej w Rapture spadnie snieg niz znajdziesz kogos ponadto.

Na dole ekranu menu jest pokazane ile dziwczynek masz na danym poziomie. Tatuśków może być setka. Widocznie jeszcze wszystkich siostrzyczek kolega Loopo nie rozwalił więc nadal się pojawiają.

Odnośnik do komentarza

nie chce być niegrzeczny, ale chyba nie dociera co pisze :]

uratowałem wszystkie dziołchy na dany poziom, i pojawiła się kolejna

dotarło?

dziękuję za uwagę

chyba zacznę grać od początku bo w tym momencie nie widzę innego rozwiązania

 

Chyba o to chodzi że zadajesz pytanie i oczekujesz odpowiedzi.

jeśli jest inaczej to wyprowadź mnie z błędu

 

'Tak jest. Zacznij grać od początku bo dostałeś extra siostrzyczkę na poziom. Straszny bug przez który nie można gry kontynuować.'

fakt bo przecież jak się urodziłem to od razu wiedziałem że ten bug niczego nie spartoli, szkoda że nie wszyscy rodzą się tacy mądrzy jak ty

Odnośnik do komentarza
a ja mam pytanko, jestem w sumie na początku gry. tj.neptues bounty. Pierwsze co zrobiłem to czystki w szeregach big daddy'ch i małych sióstr( 3/3 uratowane) po czym beztrosko zacząłem przeszukiwać lokacje. gdy wtem wyskoczył nowy big daddy z nową mała dziewką :| pomyślałem sobie wtf?

czy to jest normalne że gra dodaje nowych tatuśków? nawet jak poprzednich rozchlastałem?

 

czy to jakiś niefajny błąd?

 

pzdr

 

 

Miałem dokładnie to samo (Fort Frolic - komplet siostrzyczek, lecę do wyjścia a tu słyszę znajome "Mr. Bubbles..." ;)). Też się dziwiłem i myślałem, że jestem wyjątkowy, ale jednak nie -> http://bioshock.wikia.com/wiki/Extra_Little_Sister_Bug.

 

PS grałem na PS3 ale to uniwersalny bug

PS2 Bioshock rządzi!

PS3 ...to fajna konsola :D

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...