Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

A co to ma do rzeczy?

To mam ich zagłaskać że ludzi w uja robią bo teraz wiele firm tak robi?

Nie dajmy się zwariować, na szczęście ludzie nie są głupi i ślepi (poza fanbojami,pewnie sam nim byłem do 13)

Branża zweryfikuję ten produkt .

 

Ale mówię wolę wesprzeć małe studio i kupić i am setsuna jak wspierać te parszywe gnidy .

Duke nukem forever FF smutne .

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

 

Branża zweryfikuję ten produkt .

Akurat branża to obecnie nie najlepszy wyznacznik jakości produktu.

A dzisiejsi gracze podazaja za hypem branzy i kolo sie zamyka.

Co do 1h gameplay'u to mi sie podobal nie wiem skad te narzekania i przyrownania ze graficznie ta pozycja stoi z FF13 LR nigga pls.

Odnośnik do komentarza

Człowieku widzę łykasz tylko trailerki pod publiczkę, a były juz playtasty na gamescomie .... i jest kibel w pełnej krasie .

Polecam poczytać ....google nie boli .

 

"Przez te kilkadziesiąt minut utwierdziłem się w tym, na co liczyłem długie miesiące i co Square zapowiedziało przed targami. Piętnastka musiała zostać opóźniona. Inaczej po prostu się nie dało, bo warstwa techniczna stoi na bardzo średnim poziomie. Zaryzykuję wręcz twierdzenie, że pomijając skalę gry – jest gorzej, niż było w Lightning Returns: Final Fantasy XIII (PS3). Gra nie tylko nadal straszy niskim zasięgiem renderowania tekstur i poszarpanymi na maksa krawędziami, ale dokłada do tego jeszcze fatalną kombinację filtrów obrazu – rozmycie całości i wyostrzanie krawędzi – co prowadzi do masy artefaktów. Przykro było mi patrzeć na jakość obrazu, mając w pamięci fakt, że główna seria Final Fantasy od zawsze praktycznie wyznaczała trendy w grafice i pełniła pokazową rolę, jeśli chodzi o to, jak mogą wyglądać gry. Gdy scenki z rozgrywki przeplatały prerenderowane materiały na silniku gry, mogłem zobaczyć jak to wszystko mogłoby wyglądać i… mam nadzieję, że tak będzie wyglądało na PS4 Neo. Naprawdę, mogę tylko rzucić sam sobie – przykro mi posiadaczu PS4, ale twój sprzęt niedomaga i dostaniesz tak czy siak mało urodziwą grę."

 

Oczywiście można się łudzić że przez 2 msc poprawią grę którą robią 10 lat .

Duke nukem forever FF i tyle .

Oczywiście gdyby podobał mi sięgameplay z obu demek to bym to przełknął może jakoś ale od początku twierdzę że jest nędza tak w kwestii systemu walki jak i ogólnej biedy/pustki 900p itd .

Edytowane przez Schranz1985
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest gorzej niż w pierwszym demie? Jeśli nie to dla mnie to pasuje, bo demko naprawdę mi się podobało czy zasięg widzenia, grafa nawet walka.

Ludzie dziś oczekują cudów na kiju, mi się ten final podoba i dopiero po ograniu stwierdze czy to kał czy rodzynek, bo żaden internetowy "znafffca" swoją wypowiedzią o gameplayu mnie nie przekona. Nier'a zjechali całkowicie, a jak dla mnie to jedna z najlepszych gier na ps3.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest gorzej niż w pierwszym demie? Jeśli nie to dla mnie to pasuje, bo demko naprawdę mi się podobało czy zasięg widzenia, grafa nawet walka.

Ludzie dziś oczekują cudów na kiju, mi się ten final podoba i dopiero po ograniu stwierdze czy to kał czy rodzynek, bo żaden internetowy "znafffca" swoją wypowiedzią o gameplayu mnie nie przekona. Nier'a zjechali całkowicie, a jak dla mnie to jedna z najlepszych gier na ps3.

 

Wlasnie. Ciagle mowie, ze ludzie naogladaja sie filmikow przed zagraniem i do samej gry juz podchodza z dystansem i opinia. Potem w trakcie gry sie czepiaja "A nie mowilem! Te zdzbla trawy wygladaja jak z ps2! Paskudzctwo. Oh nie, framerate spadl do 28.9999fps!! Chooye z SE, okradli mnie!" i potem marudzenie non-stop. 

Fani i tak zagraja i bede zachwyceni (a o to chodzi w grach, zeby fajnie spedzic czas) a malkonenci i tak bedac narzekac i szukac mesjasza czy innego chooya (pewnie COD).

 

Zaczekajmy, zagrajmy i dopiero potem sie zabijajmy na forum.

Edytowane przez Killabien
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jest gorzej niż w pierwszym demie? Jeśli nie to dla mnie to pasuje, bo demko naprawdę mi się podobało czy zasięg widzenia, grafa nawet walka.

Ludzie dziś oczekują cudów na kiju, mi się ten final podoba i dopiero po ograniu stwierdze czy to kał czy rodzynek, bo żaden internetowy "znafffca" swoją wypowiedzią o gameplayu mnie nie przekona. Nier'a zjechali całkowicie, a jak dla mnie to jedna z najlepszych gier na ps3.

No właśnie sęk w tym, że Episode Duscae wyglądało już znacznie lepiej niż to co oni ostatnio pokazują. Nie wiem co się zmieniło, ale faktycznie jest tragedia. Popup , rozdzielczość idzie w pipę i generalnie to nawet po tym koszmarnym Platinum Demo, nie spodziewałem się że full wypadnie tak mizernie. Duke Nukem FF.
Odnośnik do komentarza

 

Jest gorzej niż w pierwszym demie? Jeśli nie to dla mnie to pasuje, bo demko naprawdę mi się podobało czy zasięg widzenia, grafa nawet walka.

Ludzie dziś oczekują cudów na kiju, mi się ten final podoba i dopiero po ograniu stwierdze czy to kał czy rodzynek, bo żaden internetowy "znafffca" swoją wypowiedzią o gameplayu mnie nie przekona. Nier'a zjechali całkowicie, a jak dla mnie to jedna z najlepszych gier na ps3.

No właśnie sęk w tym, że Episode Duscae wyglądało już znacznie lepiej niż to co oni ostatnio pokazują. Nie wiem co się zmieniło, ale faktycznie jest tragedia. Popup , rozdzielczość idzie w pipę i generalnie to nawet po tym koszmarnym Platinum Demo, nie spodziewałem się że full wypadnie tak mizernie. Duke Nukem FF.

 

To juz bylo widac na wczesniejszych trailerach jak sobie latali tym samochodem.  No ale dla mnie to wyglada dosc dobrze, byle klatki trzymalo na sensownym poziomie.

Odnośnik do komentarza

 

Nyx - best character ever,

Tak patrzę na trailer i zadaję sobie pytanie, czemu to nie on, a ta emo s(pipi)ina nox :sick: będzie protagiem FFXV. Czemu!

No w filmie jest dosadnie fabularnie wytlumaczone dlaczego nie Nyx, a bedziemy grac zoltodziobem Nox'em i ja to kupilem.

Nox ma byc przyszlym krolem i w samej grze on bedzie mial jeden wielki trening z poznawaniem samego siebie. Bedziemy patrzec na jego przemiane z rozpuszczonego bachora (patrz anime) w bohatera. Film daje tak mocny starterowy kop, ze ja Nox'a calkowicie zaakceptowalem i czuje sie ze nie tyle bede nim gral, a sie nim opiekowal bo to poprostu dzieciak bez zadnej wiedzy o powagi sytuacji.

Odnośnik do komentarza

rozpjerdala mnie ta gadka że framerate sie nie liczy bo najważniejszy jest gameplay, ale że dla kogoś jedno poważnie wpływa na drugie, to już chooy i w ogóle nie jesteś dostatecznie tru gejmerem :yao:

uwielbiałem takiego SOTC, ale jego grywalność ratował jedynie rozmach, pomysłowe walki, oraz klimat. podobnie było choćby z GTA SA i IV. chcąc odpalić je ponownie, po ochłonięciu już ich zayebistością momentami odczuwałem jedynie smutek jak to miejscami tragicznie chodzi i zwyczajnie psuje fun z potrącania npc sportową furą w epickim 10 fps slow motion

 

 

...

 

Oh nie, framerate spadl do 28.9999fps!! Chooye z SE, okradli mnie!" i potem marudzenie non-stop.

 

no beka z typów hehe. szkoda że nie 29.9999. niech każde AAA miewa max takie i nie wiele niższe dropy, to będę całował rączki że nie powtarza się już sytuacja sprzed lat

 

Ps nigdzie nie hejtuje konkretnie FFXV, więc można spojrzeć na ten problem bez fanbojskiego defence force i wmawiania innym że technikalia nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę

Odnośnik do komentarza

Może to starosc, ale mamy taki poziom graficzny  w grach i gadanie że gra jest brzydka... no przestaję rozumieć graczy, rozumiem gdy wojenki były bo lara na psx miałą trójkatne cy,ce ,a  na pc dołożyli jej jeden bok i  miała kwadratowe, ale krytykowanie gry w  któej skora wygląda jak skóra, a ptaszek odlatuje sobie w siną dal  a my  zamiast zakończyć ogladanie filmiku cąły czas jestesmy w grze?

 

Dla mnie gra wygląda fantastycznie,i tylko potrzebuję pewności że bohaterowie sa fajni.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

z racji takiego a nie innego systemu walki martwie sie tylko o framerate, oprawa jest wystraczajaca, o tym, ze to nie bedzie najladniejsza gra swiata bylo wiadomo od momentu jak przestali pokazywac tech demo luminous engine z czarodziejka w kanionie a wlasciwe materialy z gry

 

przy tym jednak dynamicznym systemie walki oparnym o teleporty i szybkie przemieszczanie jak framerate czesto bedzie siadac to pogrzebie to totalnie ta gre

Odnośnik do komentarza

dlatego pisze ze sie martwie bo platinium demo klatkowalo, a relacje z gamescom tez wspominaja o spadajacych fps wiec w (pipi)e mam cienie, zasieg renderowania i poszarpane krawedzie, ja sie modle ze przy marlboro bad breath z kilkoma przeciwnikami w poblizu oczy mi nie krwawily, a na to sie w chwili obecnej zanosi i tego nalezy sie obawiac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...