Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe na oficjalnej stronie Chio w zakładce produktów są oprócz powszechnie dostępnych nachosów w tych czarnych paczkach też normalne chipsy i tacosy w 3 smakach w tej samej szacie graficznej. Widział je ktoś kiedyś w ogóle ?

Szukałem ich i nigdzie nie znalazłem, nawet w tych małych osiedlakach w których można czasami jeszcze biesiadne spotkać też nie mieli. Mejm, są i są też cebulowe :lapka: Nie wiem jak ich wczoraj nie zauważyłem bo leżały na tej samej półce. Za bardzo się podnieciłem tymi tacosami chyba

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe na oficjalnej stronie Chio w zakładce produktów są oprócz powszechnie dostępnych nachosów w tych czarnych paczkach też normalne chipsy i tacosy w 3 smakach w tej samej szacie graficznej. Widział je ktoś kiedyś w ogóle ?

 

Zapomnij. Rok temu juz ktos dawal link do strony chio i tak samo wtedy jak i teraz zaden sklep na gornym slasku albo w warszawie tego nie ma. W sumie tylko w almie nie patrzylem ale max co znalazlem to jakies go wniane chi ow czarnych opakowaniach to nawet nie dotykam tego w Tesco.

Odnośnik do komentarza

Te Chio bardziej przypominają mi stare Crunchipsy niż właśnie Chio. Tłuste, ciężkie, średnie w smaku. Za to Taccos bardzo fajne, teraz jeszcze czekam na Sombreros ;)

 

Tak się składa, że od dawna licencja Chio jest u nas w rękach Lorenza, czyli producenta crunchipsów. Czekam na dalsze opinie co do tego czy Chio paprykowe to smak dzieciństwa czy fałszywy mesjasz.

 

Tylko osoby pozbawione palców nie świrowały z taccosami w ten sposób

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie smakowo, ruffles był mega tłuste, te  o smaku grillowanego kurczaka albo świnki były tak intensywne i specyficzne że żadne chipsy nawet się do nich nie zbliżają.

Były też Fritosy, w odróżnieniu od rufflesów ultra cienkie i różnorodnych smakach, pamiętam na pewno  takie ze zdjeciem kotleta na opakowaniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie pamiętam, ale wydawało mi sie że kiedyś tacosy były ciemniejsze i były bardziej jak pepisy, po otwarciu paczki widziałem blade prażynko cosie z posypką paprykowo-mięsnopodobną imo to tak nie wyglądało, albo skleroza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...