Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Top chipsy o smaku salsy sa bardzo dobre, w smaku podobne troche do moich ulubionych laysów strong chilli. A Spaghetti Bolognese smakuje jak jakis proszek z zupki chinskiej.

 

Tak się składa, że proszek z zupek chińskich i posypka nadająca smak chipsom to bardzo podobne ścierwo, więc to nic dziwnego, że smakuje podobnie :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie paczke z salsą, juzż dawno nie trafiłem tak smacznych czipsów z nowych smaków.

 

Nie na temat, ale czy jakieś orzeszki w skorópce paprykowej takie jak w biedronce znajde w innych marketach? te już mi się przejadły, a oryginały za drogie:)

<facepalm>

 

ontopic: tak, w innych marketach tez sa orzeszki w skorupkach, w tesco, realu itp znajdziesz takowe z firmy TIP albo Tesco Value. wiadomo, ze sa tez nic nacsy i inne z wyzszej polki.

Odnośnik do komentarza

W Biedronce dwa nowe smaki Top Chipsów z serii Włoskie Smaki. Spaghetti Bolognese i Carbonara. Te pierwsze przed chwilą skończyłem i mogę powiedzieć, że są całkiem w porządku, choć rewelacji nie ma. Ot zwykły oklepany mięsny smak. Spróbować można.

Carbonara mega chvjnia. Zjadłem trochę i później cały dzień mi dziwnie po nich było. Poza tym smakują jak styropian;/ I negatywne odczucia zostały potwierdzone przez kilka osób. Także nie tylko mi nie podeszły.

Odnośnik do komentarza

No ja dzisiaj sobie kupiłem te Laysy, ale nie miałem czasu zjeść,a teraz jestem zbyt zapchany, by je zacząć. Leżą sobie na biurku i czekają na swoją kolej. Jutro spróbuję i dam znać, czy są dobrze. Marzę o smaku starych, brązowych lejsów ze świnką na opakowaniu. :wub:

 

edit: Panowie, jest bardzo dobrze! Pierwszy raz od daaawien dawna zeżarłem dużą pakę chipsów na jeden raz. Otworzyłem i po kilkunastu minutach paczka pusta. Smak jest naprawdę za(pipi)iście dobry, czuć bekon (miewałem też wrażenie, że od chipsów czuć orzeszkami), nie wiem, czy to dokładnie to samo co te stare idealne lejsy, ale te dają radę. Polecam, warte wydania kabzy. Co prawda po kilku chwilach chipsów nie będzie, ale imo się bardzo opłaca :D

Edytowane przez Figlarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jem właśnie bekonowe Laysy o których pisał Figaro. Bardzo dobre. Bardzo podobne do tych starych bekonowych, może jedynie minimalnie bardziej "dymny" smak. I są bardziej chrupiące, niż kiedyś ale to na plus. Swoją drogę chyba się starzeję, bo coraz mniej czipsów mogę zjeść bez piwa. Zjem kilkanaście i mam dosyć,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...