Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

te pepperoni to typowy kiełbasiany smak innych chipsów tylko trochę ostrzejsze. Pieprzowych nigdy nie jadłem i z tej dwójki są dla mnie lepsze. Ogólnie oba smaki nie są ostre chyba, że zlizujemy przyprawę z każdego chipsa to wtedy można coś poczuć. Żadnych nie ponowie.

 

dziś w biedronce widziałem dwa nowe limitowane smaki. Pikantne papryczki i żeberka barbecue. Oczywiście wielkie paki, dali by te małe do przetestowania, a tak to co wyrzucisz? no nie wyrzucisz.  

Odnośnik do komentarza

 

 

dziś w biedronce widziałem dwa nowe limitowane smaki. Pikantne papryczki (...)

Kupiłem i nie są pikantne. Paprykowe czipsy, porównywalne w smaku do paprykowych Lay's MAXX, tylko że cienkie. Nic specjalnego. Do żeberkowych/kiełbasowych/gyrosowych się nie zbliżam bez względu na markę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobra zbiorcza krótka recka

 

3 smaki chrunczipsów które ostatno weszły

bekon - całkiem spoko, chociaż raczej nie smakują jak bekon, ale są ok

chilli - zaskoczyło mnie że mają posmak ostrych papryczek, zwykle tego chipsy mają jakiś całkowicie randomowy smak + ostrość. tutaj można wyczuć papryczki no i oczywiście jakąś ostrośc, nawet ok

hot wings - na paczce są kurczaki niczym z kfc, ale w smaku smakują bardziej jak lays kurczak w ziołach, jakiś czas temu były innej firmy chipsy które serio smakowały jak kfc, i na to liczyłem tutaj, ale jednak nie, poprostu kurczak z przyprawami, może być ale bez szału

 

z innej beczki

chipsy z lidla o smaku szaszłyka - jak szaszłyk to nie smaują ale całkiem przyjemne, wyrazisty smak, są spoko

 

 

 

wiem że wszystkie 4 opsiałem jako "całkiem ok" ale trudno mi ocenic chipsy inaczej, dla ułatwienia podam jaką mniejwiecej mam skale oceniania

- obrzydliwe , wywalam przez okno po 2 chipsach (takie były np chipsy musztardowe albo piwne)

- całkiem ok, ale nie odpowiadają temu co mają na opakowaniu (większość)

- naprawde spoko i smakują tak jak piszą (kilka razy sie trafiło coś takiego)

 

ta skala dotyczy nowych dziwnych smaków, a nie typowych jak solone czy paprykowe bo każdy wie jak to smakuje

Odnośnik do komentarza

Pojechałem przed chwilą do tesco po artykuły pierwszej potrzeby: pianke do golenia i 0.7 stocka no i oczywiście musiałem przypadkowo przejść przez stoisko z chipsami gdzie stały całe kartony cholernych pringlesow. Nie wiem co w nich jest, ale jak gdzies je zauwaze to zawsze wezme jedna paczke ;/ chyba je heroina psikaja

Odnośnik do komentarza

Pojechałem przed chwilą do tesco po artykuły pierwszej potrzeby: pianke do golenia i 0.7 stocka no i oczywiście musiałem przypadkowo przejść przez stoisko z chipsami gdzie stały całe kartony cholernych pringlesow. Nie wiem co w nich jest, ale jak gdzies je zauwaze to zawsze wezme jedna paczke ;/ chyba je heroina psikaja

 

Dokładnie to samo mam. A Auchanie była promocja znowu 8,99 za paczke i druga za grosz. No i wziąłem

 

 

 

sześć.

 

 

Starczyły na 6 dni :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...