Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem te chio sombreros majac w pamieci smak dziecinstwa i to jest yebana tragedia - jak nonamemowe prazynki posypane papryka smakuja, zal.pl, zeruja na marce, cale te chio z biedronki to skok na kase z nostalgii, a szkoda wielka bo chio w dziecinstwie bylo swietne

Odnośnik do komentarza

no to zmienie temat, są 3 nowe smaku laysów

https://latozlays.lays.pl/

 

zielone curry

chili con carne

kurczak jakiś tam azjatycki

 

jadłem te ostatnie bo wydawały sie najciekawsze - jednak nie były... totalnie randomowy smak bez polotu, torszke przypomina zwykłe kurczakowe laysy, jakiś minimalny ślad azjatyckiej przyprawy.. jednak naprawde słabo im to wyszło, kompletnie nic ciekawego

 

pozostałe dwa smaki kuszą mnie jeszcze mniej, a skoro na tym jednym sie zawiodłem to nie wiem czy będę dalej brnął - jak by ktoś spróbował to niech da znać

Odnośnik do komentarza

Chili con carne dla mnie bardzo spoko. Te kurczakowe właśnie kompletnie mi nie smakowały.

spróbowalem tych chili - rzeczywiscie nawet niezłe, napewno lepsze niż ten azjatycki kurczak

da sie wyczuć smaki kojarzące sie z chili con carne, i nawet dosyć ostre (jak na chipsy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W ramach testow czipsow solonych marek wlasnych, kupilem ostatnio made in stokrotka. O ku.rwa. Tyle soli to nie sypali chyba nawet w czipsach tesco, kiedy sie pierwszy raz pojawily. Sklad to troche ziemniakow i solniczka. Nie polecam. Crusti Croci z lidla nadal niepokonane.

Odnośnik do komentarza

Najsmaczniejsze chipsy to Tesco Finest. Ocet jabłkowy i sól - Pringles w wersji light, ale bardzo smaczne, kwaskowe. Dżem chili i kozi ser - lekko pikantne i słodkie. Dojrzały cheddar i czerwona cebula - najlepsze chipsy serowo-cebulowe na rynku. Sól morska - nie jadam bezsmakowych przekąsek, ale Mejm pewnie piałby z zachwytu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...