Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

14520350_1106413386062653_49382716588906

 

muszę obadać te po lewej

kupiłem kurczakowe i ziemniakowe

przed chwilą otworzyłem kurczakowe

 

i hm pierwsze wrażenie troche jak "kurczak w ziołach" czy coś tego typu coś co chyba lays ma od lat a ja dawno nie jadłem i mało pamiętam

 

no ale dobra jem dalej i trzeba powiedzieć że smak kurczaka jest wyraźnie zauważalny (co trzeba nazwac plusem bo większość chipsów nie ma nic wspolnego z obrazkiem)

 

jedząc dalej zacząłem też wyczuwać tłustą panierkę, a dokładnie ociekającą tłuszczem panierkę z KFC, kolejny plus za dokładność

 

na koniec pojawiają sie smaki różnych przypraw - już 3 plus za oddanie smaku KFC

 

 

ciężko mi mówić czy są dobre bo to kwestia gustu, napewno mają o wiele większe pokrycie z obrazkiem na opakowaniu niż reszta chipsów

 

 

ale zjadłem już pół paczki pisząc tego posta więc raczej niewiele trafi do szafy

napewno plusem jest oddanie smaku (o ile ktoś nie gardzi KCF), czuć konkretnie te rzeczy, a nie jak zazwyczaj jakiś totalnie randomowy smak do (pipi)a nie podobny

 

 

podobnie mnie zaszkoczyły z pół roku temu przysnacki czosnkowe które ładnie oddawały smak (a wręcz miało sie wrażenie że to mocno czosnkowa pieczeń a nie sam czosnek)+

 

 

a i jeśli chodzi o ostrość to 1/10

mniej ostre niż KFC które wcale nie jest ostre

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

sprobowałem te chipsy o smaku ziemniaka z tej nowej serii

o ile poprzednie chipsy o smaku niby KFC nieźle oddawały smaku to te radzą sobie o wiele słabiej

 

"zapiekane ziemniaczki z aksamitnym sosem" ? ? nawet nie sprecyzowali co to za sos, smak jest lekko kwaskowaty więc po tym i po kolorze sosu na opakowaniu wnioskuje że probowali zrobić coś w stylu "1000 wysp" albo "sosu do burgerów"  - i patrząc pod tym kątem coś tam trafili jednak o wiele słabiej niż "kfc"

 

smak pieczonych ziemniaczków? nie dostrzegłem. o dziwo wcale nie dostrzegłem smaku ziemniaka w tych ziemniakach :P

 

gdybym miał coś sugerować to ten smak kfc nawet da sie polecić, ale tego nie polecam, chyba że ktoś uwielbia sos 1000 wysp

 

 

ten trzeci smak jest dla mnie zagadką - żeberka z musztardą? o ile żeberka powinny być ok to ostatnie chipsy musztardowe jakie jadłem wy(pipi)ałem za okno więc nie wiem czy sie skusze. może jak by ktoś inny recenzje zapodał co przeważa w ich smaku? żeberka czy musztarta?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z tych nowych laysów ta karkówka z musztardówką straszna nędza. Jakiś kwaskowy smak niby-mięsa, musztardy nie stwierdziłem. Za to miałem wrażenie, że mi po nich palce je/bały przez bite 3 dni mimo wielokrotnego mycia  :nuke:

Za to o dziwo geniusz marketingu w postaci chipsów o smaku ziemniaków pozytywnie zaskakuje. Mogli po porostu nazwać to smakiem sosu 1000 wysp, ale najwyraźniej ziemniaki brzmią bardziej prestiżowo.

Jak ktoś lubi różowy sosik, to polletzam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...