Skocz do zawartości

Przepisy


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)ac biede (pipi)ac biede a do biedronki bedziesz zasuwal swoja audica,nie wstyd troche ?

 

Wez kup na poczatek sosy slodko kwasne(w sloikach),piersi z kurczaka i (pipi)a ryz lub inne scierwo, to co lubisz, racja ?

 

Podsmaz kurczaka, pozniej do gara podgrzej te sosy slodko kwasne i w(pipi) te kawalki kurczaka do sosu, ugotuj ryz i gotowe. Szybki i dobry obiad. Mozna ? Mozna

Odnośnik do komentarza

Podsmaz kurczaka, pozniej do gara podgrzej te sosy slodko kwasne i w(pipi) te kawalki kurczaka do sosu, ugotuj ryz i gotowe. Szybki i dobry obiad. Mozna ? Mozna

Propsuję, sam często robię takie żarcie. Kurczak z biedry (udka pakowane po 6 sztuk), sos Łowicz plus ryż i wyżerka gotowa.

 

A warzywa na patelnię też są spoko i nie muszą być wcale suche - wystarczy, że podczas smażenia polejesz je dobrze wodą. Ja wpierdzielam je właśnie z podsmażonym kurakiem. Jedna paczka warzyw starcza mi na dwa bardzo sycące obiady.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Za jakąś godzinę wybieram się na większe zakupy do biedronki i najpierw chciałbym ustalić jakie produkty będą mi niezbędne. Na pewno wezmę te paczkowane piersi kury, mięso mielone naturalnie nie te garmażeryjne gdyż (pipi) biedę, sporo puszek z pomidorami/kukurydzą/fasolą, jakieś pesto, śledzie w słoiku, od biedy raz na jakiś czas gotowe dania typu pierogi. Dalej niestety w głowie mam pustkę i dalszych pomysłów brak.

 

Drodzy forumowicze, co jeść aby nie umrzeć z głodu?

cukinia to klucz do sukcesu. pasuje do kuraka, do mięsa mielonego, albo do dań bez mięsa. smażysz lekko osoloną na suchej patelni aż się przyrumieni, dodajesz pomidory z puchy/świeże i albo podsmażone mięso, jakąś szynkę albo inne warzywa (oliwki, bakłażan, bób, doprawiasz solą, pieprzem, mieszasz z makaronem i voila. opcjonalnie można dodać jogurtu greckiego/słodkiej śmietanki. szybkie, spoko i smaczne.

polecam też cukinie faszerowane jakimś mięchem + fetą.

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej - ryż to Twój przyjaciel. Do tego filet z kurczaka, trochę warzyw, sos sojowy, czosnek itp. Sosy gotowe jak juz to jakieś indyjskie (Lidl się kłania), na pewno nie goowna z jakiejś Dawtony czy Madero co to glut na mące robiony. Brokuły - 5 minut i obiad gotowy. Naleśniki z czym tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...