Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Niepamięć - Byłem wczoraj w kinie i nastawiałem sie na niezłą kiche, a dostałem całkiem niezłe si-fi. Fabuła niby próbuje zaskakiwać ale średnio to wychodzi. Niemniej oglądało mi sie bardzo dobrze i nie żałuje wydanej kasy. 7/10

Movie 43 -Może jestem jakiś inny ale podobało mi się. Humor najniższych lotów, fabuła która właściwie jest tylko pretekstem do oglądania kolejnych scenek, doborowa obsada. Jak ktos nie oglądał trailerów to będzie toczył niezłą beke, ja tak miałem. Nie myślcie, że to jakiś dobry film czy coś ale jako zlepek randomowych nieraz zabawnych scenek można oglądnąć. 6/10

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Polowanie - historia o tym jak ludzie potrafią urządzić polowanie na czarownice w XXI w. Prowadzący spokojne życie Lucas (Mads Mikkelsen) pracuje w przedszkolu, aż pewnego dnia zostaje oskarżony o molestowanie. Nagle, mimo braku dowodów, całe miasteczko urządza piekło na ziemi głównemu bohaterowi. Już nigdy nie zazna spokoju. To tak w skrócie, ale powiem tyle, że dla takich obrazów oglądam filmy.

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod dobrymi słowami mojego przedmówcy. Oglądałem wczoraj i zostałem bardzo poruszony. Film przeżywałem od początku do końca, tak przejmujące były losy tego niesłusznie posądzonego osobnika (Mikkelsen tą rolą wchodzi do mojej aktorskiej czołówki). Dawno nie czułem się tak zespolony z głównym bohaterem. Polecam.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

 

The Take - czteroodcinkowy miniserial brytyjski przedstawiający historię dwóch kuzynów i ich rodzin, którzy obracają się w londyńskim półświatku. Hardy niszczy system jako Freddie. 8+/10.

Dzięki za polecenie. Genialna sprawa. Uwielbiam klimaty angielskiej gangsterki. Znasz jeszcze coś równie mocnego, z seriali i filmów?
Odnośnik do komentarza

L.A. Confidential - kurde, co za świetny film. Zrobić pod koniec 20 wieku takie wskrzeszenie filmów noir. Intryga doprawdy niesamowita i idę o piwo, że nie ma osoby, co odgadłaby wcześniej niż przewidziano w scenariuszu o co tak naprawdę chodziło. Do tego obsada, w jednym filmie zobaczyć Kevina Spaceya, Russela Crowea, Guy Pearca, Kim Basinger plus Danny deVito, fajna sprawa.

Dzięki za tego posta, nareszcie coś w dobrego w stylu L.A. Noire. Jego plakat z cyckami na pierwszym planie wygląda na tani chwyt, ale to naprawdę bardzo dobry film, jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem. Twórcy nie przesadzili z ilością akcji, dali fajną historię, stworzyli świetny klimat i wsadzili do filmu parę naprawdę udanych scen. Bardzo polecam, w przeciwieństwie do przeładowanego strzelaninami Gangster Squad, który z kolei ostatnio srogo mnie zawiódł.

Odnośnik do komentarza

Amazing Spider-Man - wymeczylem sie na tym filmie. Z jakichs strzepow trailerow czy innych fot mialem obraz filmu troche dojrzalszego niz wczesniejsza trylogia. Niestety wyszlo conajmniej 10x bardziej infantylnie niz wczesniej. Do tego glowny aktor ze swoimi trzema minami na krzyz, dretwe walki i scenariusz pedzacy na zlamanie karku. I niech mi ktos powie (bo ja sie ogolnie w tym uniwersum nie orientuje) gdzie do ch.uja podziala sie MJ i dlaczego pajeczyna byla wystrzeliwana z jakiegos mechanizmu... 4/10.

Odnośnik do komentarza

The Girl with the Dragon Tattoo - dobrze zrealizowany thriller, choć jak dla mnie minimalnie gorszy od Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. 7-/10

 

Broken City - thriller polityczny z Russellem Crowe jako burmistrzem Nowego Jorku. Ileż to już takich filmów było, z walką o władzę na najwyższych szczeblach. Film ma momenty że przynudza i scen akcji jest w nim jak na lekarstwo, ale obejrzeć można, jednak nie jest to nic specjalnego. 5+/10

 

In Time - ciekawy pomysł na przedstawienie świata w którym "czas jest walutą", jednakże realizacja strasznie kuleje. Wiele fabularnych niespójności logicznych + bohater przemieszczający się z miejsca na miejsce bez większego celu i sensu. 5/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...