Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

historia skejta . Strzelam, ze spodziewales sie trudnej drogi na szczyt, ostrego zakretu sciezki fabularnej w postaci zerwania z dziewczyna w ciazy, zdobycia pucaru stanleya (czy co tam spus(pipi)orty zdobywaja) i na exodos wiadomosci, ze jego zmarly ojciec tak naprawde zyje w mieszkaniu obok.

 

nie zebym film bronil.

Odnośnik do komentarza
historia skejta . Strzelam, ze spodziewales sie trudnej drogi na szczyt, ostrego zakretu sciezki fabularnej w postaci zerwania z dziewczyna w ciazy, zdobycia pucaru stanleya (czy co tam spus(pipi)orty zdobywaja) i na exodos wiadomosci, ze jego zmarly ojciec tak naprawde zyje w mieszkaniu obok.

 

nie zebym film bronil.

No np. ja spodziewałem się dobrego scenariusza, a dostałem 'historie skejta wanabe'. 'Nawet Van Sant z gówna bata nie ukręci'. Zabawa ze światłem i muzyką to nie wszystko. Film dla mnie skończył się zanim się zaczął. Przez 120 min. czekałem na jakieś 'wow', a punktem kulminacyjnym filmu okazała się scena z dobrze dobrana muzyką do oświetlenia w trakcie kąpieli.

 

Może nie ten dział, ale ostatnio zaliczyłem serial pt. Carnivale

. dla mnie masa. Klimat lekko pod Twin Peaks + Silent Hill.

 

 

Odnośnik do komentarza
historia skejta . Strzelam, ze spodziewales sie trudnej drogi na szczyt, ostrego zakretu sciezki fabularnej w postaci zerwania z dziewczyna w ciazy, zdobycia pucaru stanleya (czy co tam spus(pipi)orty zdobywaja) i na exodos wiadomosci, ze jego zmarly ojciec tak naprawde zyje w mieszkaniu obok.

 

nie zebym film bronil.

Przez 120 min.

Film trwa 85 minut.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

rouge

 

australijski horror o krokodylu zabojcy, naprawde warto obejrzec, snejk mial racje, to perelka w morzu gow,ien.

Niesamowite krajobrazy, swietnie zrobiony krokodylek (słodkowodny!), ani momentu nudy, plus piekna Radha Mitchell.

 

8/10

Odnośnik do komentarza
historia skejta . Strzelam, ze spodziewales sie trudnej drogi na szczyt, ostrego zakretu sciezki fabularnej w postaci zerwania z dziewczyna w ciazy, zdobycia pucaru stanleya (czy co tam spus(pipi)orty zdobywaja) i na exodos wiadomosci, ze jego zmarly ojciec tak naprawde zyje w mieszkaniu obok.

 

nie zebym film bronil.

Przez 120 min.

Film trwa 85 minut.

Przepraszam, mój błąd. Miało być 1.20

Odnośnik do komentarza

The Ruins...

 

ruinyuu8.th.jpg

http://www.ruinsmovie.com/intro.html

 

Film na pewno interesujący, choć przełomem nie jest, można rzec ot standard nic więcej... Jedyne co przekracza jego ramy, to macki inteligentnych chwastów? :blink::P Przerywane kilkoma wymuszonymi scenkami "rzeźnickimi"... Reżyser- Carter Smith, nie do końca wykorzystał dramatyczny potencjał jaki mógł zaistnieć w kolejnych odsłonach, kiedy to z minuty na minutę zaczęło wiać ale nie chłodnym klimatem tylko nudą... Kiedyś, dawno temu był już podobny film o mięsożernych roślinkach, nie pamietam jednak tytułu... Ogólnie da się obejrzeć nie przysnąwszy, może dlatego, że jest dość krótki i nie obrócimy się w ruinę ;)

Odnośnik do komentarza

Wanted - jak dla mnie najlepsza ekranizacja komksu

gosc od strazy dziennej i nocnej;] zrobil najlepszy film matrixopodobny od czasu hmmm, matrixa;] (scena z okularami to beka smiechu)

McAvoy byl super (szczegolnie przez pierwsze 10 min filmu:), Angelina spoko (ciacho) efekty fajne, mnostwo humoru, REWELACYJNA muzyka

ogolnie polecam - 8+

Odnośnik do komentarza
Monster - Od dawna czaiłem się na ten film, wiele o nim słyszałem zarówno pozytywów jak i negatywów. W końcu olśnienie - TVP 1 godz 23 jeeest!! Po seansie oceniam film wysoko, nawet bardzo. Rola Charlize Theron zasłużenie dostała Oscara.Jest to dla mnie najlepsza rola kobieca jaką w życiu widziałem , zarówno pod względem samej gry jak i charakteryzacji postaci(jaka zmiana wyglądu :o ). Filmowi dodatkowo dodaje smaczku to ,że jest oparty na prawdziwych zdarzeniach. Naprawdę historia tej babki jest poruszająca, pokazuję jak los jest niesprawiedliwy i "losuje życie" każdemu z na s. Świetna gra, brak nudy(dla mnie), film nie jest też przesadnie długi(co nieraz jest sporym minusem), naprawdę polecam 8/10
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

"Gorączka" (Heat)- zachodzę w głowę jak TAKI fil mógł mi umknąć. Pewnie zdecydowana większość z was go widziała bo ma już swoje lata...ale dla tych, co podobnie jak ja go przegapili- to must see!!!!

 

Genialny Robert De Niro. Równie dobry Al Pacino. No i VaL Kilmer. Czy trzeba czegoś więcej? Scenariusza trzymającego w napieciu????

 

Jest!!! Szybko, ostro i inteligentnie- kwintesencja kina sensacyjnego.

 

9/10. Genialny.

Odnośnik do komentarza

mój pierwszy kinowy seans na zakończenie roku akademickiego- 2 dni w Paryży, reż. Julie Deply. Może nie jest to 10/10, ale rewelacja!!! Komedia z "przeinteligentnymi" dialogami- można się nieźle uśmiać. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że Julie to Woody Allen w kiecce:) bez przesady, ale coś w tym jest- podobny klimat, inteligentny humor, lekka fabuła. Plusem wg. mnie jest fakt, iż film jest krótki- około 1 godz 20 min.- kończy się tam, gdzie powinien, zanim zrobiłby się przeraźliwie nudny:) (przy takiej "lekkiej" tematyce bardzo łatwo przekroczyć cienką granicę- z fajnego dziełka, które trzymało poziom przez 3/4 czasu, robi się nudna opera mydlana, w trakcie której można dostać zakwasów na tyłku od kręcenia się w fotelu).

 

Para głównych bohaterów wybiera się na wycieczkę po Europie, której pkt. kulminacyjnym jest pobyt w Paryżu u rodziców dziewczyny. Cel- ożywić 2letni związek, wprowadzić doń świeżość i spontaniczność. Chłopak Julie, "rodowy" Amerykanin, ma problemy z zaklimatyzowaniem się w kraju skrajnie odmiennym kulturowo. Film Delpy to istny pamflet- próbuje ośmieszyć mentalność współziomków (w tym wypadku raczej pozytywnie) za pomocą dawki inteligentnego humoru. Rewelacyjna kreacja Adama Goldberga:) ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!

 

Odnośnik do komentarza

No w zasadzie atakują nie w Australii lecz Nowej Zelandii.Niby blisko,ale trzeba wiedzieć że dla Nowozelandczyków owca jest podstawą rolnictwa(oraz jak widać kinematografii ;) ).

Ogólnie to trudno wyczuć czy ten film pomijając juz totalnie odjechane akcje był w niektórych momentach kręcony na powaznie,czy dla jaj i to jest właśnie chyba w nim najbardziej rozwalające :)

No i oczywiscie były nawet wątki wzruszajace sentymentalne ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...