Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie Władca Pierścieni to średniak. Po prostu posłużę się banalnym stwierdzeniem, że każdy ma swój gust. Ja odebrałem ten film na swój sposób i jestem zachwycony. Przypuszczam ponadto, że brakowało Ci w nim jakiejś fizycznej dynamiki, albo coś w ten deseń.

 

Nie, brakowało mi głębszego sensu i przesłania większego niż niedzielne kino familijne na TVNie.

 

A czy ty przypadkiem nie hejtowałeś Forresta Gumpa jako ckliwej bajki z przygłupem w roli głównego bohatera ? Odnajdywanie sensu i przesłania w kinie nie jest twoim najmocniejszym punktem, nawet kiedy podają je na tacy.

 

No, po Forreście też kiedyś jechałem, ale na pewno nie za to, że głównym bohaterem jest przygłup. A w sensie i przesłaniu właśnie najgorsze jest to jak jest ono do bólu proste, truistyczne, tandetne i "podane na tacy".

Odnośnik do komentarza

serio nikt na forumie oprócz mnie i oqgozo nie widział shame? wstydźcie się. na zachętę powiem wam, że w ostatnim akcie jest gorąca scena gejowskiej orgii. biegiem do kin póki jeszcze grają!

 

W je.banym Cinemacity w ogóle nie grają tego filmu a nie mam czasu się wybrać do heliosa/multikina w centrum, shame. ;/

Odnośnik do komentarza

*reżyserka. przeczytaj książkę to zostaniesz odepchnięty co najmniej kilka razy.

Racja, a tak szczerze powiedziawszy to nawet nie zorientowałem się że to kobieta reżyserowała :D . Ostatnio za dużo na głowie mam i umykają mi "szczegóły". Na książkę po prostu nie mam czasu... zresztą na filmy też nie... nie wspominając już o kinie. To już wiem skąd takie "stonowane akcje" są w filmie.

Wstydzę się i za pokutę 3 minuty klęczenia w kącie na grochu sobie zadałem do tego 5 min transmisji z obrad sejmu obejrzałem.

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

ja żem widział "Wstyd" i powiem, że warto zlukać. Jest też krótka scena w Bizariuszu, mimo że szukałem yaczesa to neistety nie dopatrzyłem sie :( dobry film, fapowiczom na przestrogę. 7+/10

 

Ghost Rider 2 - efekciarski, fajne miny strzelna Nicolas jakby sie wczuwał, sam satanus ok zrobiony tylko

za łątwo daje sie wydymac

. A i skoro Cage wymiata pod koniec to czemu od razu w pierwszej scenie z dzieciakiem wszystkich nie porozwalał jeno stał w miejscu i efekciarsko sie kołysał? 7/10 mozna obejrzec, ale bez szaleństw.

 

Uprowadzona czy Zaginiona jeden chu.j nei pamietam - w kazdym razie film z tą blond dupą z dużymi oczami, nuda raczej i przewidywalny, nie warto, chyba że dla fanów gatunku ;p

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

KILL LIST-pojechane filmidło,mroczne z duszną atmosferą.Sporo brutalności, za to cyca nie uświadczysz.Dwóch hitmanów po przejściach dostaje proste zleconko na zaciukanie trzech kolesi.Sprawy nabierają jednak zupełnie nieoczekiwanego obrotu i film z zapowiadjącego się na gangsterski zmienia się w horror okultystyczny :-) Zakończenie je.bie w beret i ciekaw jestem interpretacji innych forumowiczów.Jak ktoś oglądał niech napisze jak je zrozumiał.

 

 

THE WOMAN- ktoś tu na forum polecił to obczaiłem.Heh, jaki to film śmiszny.Koleś łapie sobie w lesie dziką kobitkę-kanibala i hoduje ją sobie w piwnicy przywiązaną do ściany.Przy okazji troszku ją gwałci i robi różne inne kuku.Koleś jest też ojcem w patologicznej rodzinie i wielkim miłośnikiem psów.Kto oglądał wie o co chodzi :-) W każdum razie finał iście krwisty-w ruch idzie spore ostrze od kosiarki,flaki latają,ręka noga mózg na ścianie.Dodatkowy atut to często pokazywane cyce dzikuski + okazjonalnie piczka.Aha,fajna muza w tym filmie nawet :-)

Odnośnik do komentarza

z tym THE WOMAN to widzialem cos podobnego, fim z lat 90 w ktorym kilku cpunkow z High School znajduje w opuszczonym psychiatryku naga babke, przywiazana do stolu, ktora w dodatku okazuje sie byc niesmiertelna. Chlopcy zaczynaja wykorzystywac sytuacje i odwiedzac ja w wiadmoym celu, problemy jednak zaczynaja sie gdy okazuje sie, ze owa dziwna laska gryzie...

 

The Adventures Of Tintin- Bardzo przecietny, czasami bawi, czesciej przynudza

Listy do M.- Calkeim fajny jak na polska, babska komedie romantyczna

 

Pierwszy raz w zyciu zdecydowalem sie na cala serie Star Wars... czuje, ze ebde zalowal, ale co mi tam

Odnośnik do komentarza

z tym THE WOMAN to widzialem cos podobnego, fim z lat 90 w ktorym kilku cpunkow z High School znajduje w opuszczonym psychiatryku naga babke, przywiazana do stolu, ktora w dodatku okazuje sie byc niesmiertelna. Chlopcy zaczynaja wykorzystywac sytuacje i odwiedzac ja w wiadmoym celu, problemy jednak zaczynaja sie gdy okazuje sie, ze owa dziwna laska gryzie...

 

a nie chodzi Ci przypadkiem o "Deadgirl" z 2008?, bo opis blizniaczo podobny.

 

Real Steel - podobalo mi sie mnie mi:)

7/10

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

we need to talk about kevin - jak dla mnie to do tej pory film roku. tilda swinton jak zwykle znakomita, ezra miller też spisał się b. dobrze (no samemu z chęcią człowiek pier.dolnął by nim o ściane). pomimo rosnącego stopniowo napięcia i gęstej atmosfery filmu jednocześnie reżyserce udało się przemycić szczyptę, czarnego, ale jednak humoru. polecam gorąco! 5+6/.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

ludzka stonoga 2- omg,obejrzałem toto wczoraj-ciekawość to zgubna rzecz :-) Po je.bniętej jedynce z kultowym drei-hundem reżyser przeszedł sam siebie-stworzył festiwal fekaliów i krwi ,na który patrzy się z dużym obrzydzeniem.Delikatesem nie jestem i mnóstwo horrorór gore w życiu widziałem ale ten film jest wyjątkowo obleśny-wiedzcie tylko tyle,że w kilku momentach (pipi) ląduje na obiektywie kamery.Dosłownie :-) Dobrze chociaż ,że dzieło nakręcone jest w czarno-białej konwencji, w przeciwnym wypadku nie wiem czy dotrwałbym do końca.Nie wyobrażam sobie co twórcy szykują nam w powstającej trójeczce...ocena, hmmm mocne 5/10-przedewszystkim za koleżkę odgrywającego główną rolę-no musieli się postarać żeby znaleźć takie dziwadło.Podsumowując-jak lubisz (pipi),juche ,wybijane młotkiem zęby i podcinane ścięgna ten film jest idealny dla ciebie!!

Odnośnik do komentarza

The Informers-Zachęciła mnie dobra obsada i klimat lat 80-dziesiątych.Aktorzy na czele z Rourke,Thortonem i Ryder robią swoje,ale sam klimat tych lat,tak jakby zniknął.Co mi się natomiast podobało, to przedstawienie samej historii z perspektywy wielu,czasami bardzo słabo powiązanych ze sobą osób,ale motyw tytułowej kapeli nie został do końca wykorzystany.Minusem jest również to,że tych najlepszych aktorów za często nie ujrzymy,z tego prostego powodu,że dużą rolę odgrywają tu Foster i Heard.Nie są to źli aktorzy,jednak nie mogą konkurować z wyżej wymienionymi osobami.Ujrzymy za to dużo cycków,co bardzo dobrze pasuje do sloganu pt.seks jest łatwy :) ,ale fabuła do najweselszych nie należy.

6-/10

Odnośnik do komentarza

Darkest Hour - trailery napaliły mnie na ten film okrutnie, a jak w praniu? Początek całkiem ciekawy, a później już po prostu źle. Produkcja pełna nieścisłości i nie trzymająca się kupy. Jak dla mnie stracony czas, który mógłbym poświęcić na coś innego.

Odnośnik do komentarza

serio nikt na forumie oprócz mnie i oqgozo nie widział shame? wstydźcie się. na zachętę powiem wam, że w ostatnim akcie jest gorąca scena gejowskiej orgii. biegiem do kin póki jeszcze grają!

 

Jednak udało mi się załapać, chyba ostatni seans tego filmu we Wro.

 

Dobry film o wielkomiejskim singlu stającym się korporacyjną maszyną niezdolną do uczuć. Pustkę w swoim 'życiu' stara się wypełnić seksem. Role Fassbendera i Mulligan

która pokazuje się zupełnie nago w jednej scenie

świetnie zagrane.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

KILL LIST-pojechane filmidło,mroczne z duszną atmosferą.Sporo brutalności, za to cyca nie uświadczysz.Dwóch hitmanów po przejściach dostaje proste zleconko na zaciukanie trzech kolesi.Sprawy nabierają jednak zupełnie nieoczekiwanego obrotu i film z zapowiadjącego się na gangsterski zmienia się w horror okultystyczny :-) Zakończenie je.bie w beret i ciekaw jestem interpretacji innych forumowiczów.Jak ktoś oglądał niech napisze jak je zrozumiał.

 

 

THE WOMAN- ktoś tu na forum polecił to obczaiłem.Heh, jaki to film śmiszny.Koleś łapie sobie w lesie dziką kobitkę-kanibala i hoduje ją sobie w piwnicy przywiązaną do ściany.Przy okazji troszku ją gwałci i robi różne inne kuku.Koleś jest też ojcem w patologicznej rodzinie i wielkim miłośnikiem psów.Kto oglądał wie o co chodzi :-) W każdum razie finał iście krwisty-w ruch idzie spore ostrze od kosiarki,flaki latają,ręka noga mózg na ścianie.Dodatkowy atut to często pokazywane cyce dzikuski + okazjonalnie piczka.Aha,fajna muza w tym filmie nawet :-)

 

to ja, polecam OSTSeana Spillane'a, gdybym uzywał jeszcze Last.fm to 4 kawałki z tej płyty miałyby 10 000 odsłuchań.

Ciezko wyjasnic geniusz tej płyty, nieuchwytne piekno i prostota.

Distracted i patient satelite niszza planety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...