Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Yakubu napisał:

.

La La Land, puścili w niedzielę na HBO to se pomyślałem, że obejrzę. Pierwsze minuty to jakieś high school musical dla fanek mtv i myślałem, czy nie zrezygnować z dalszego oglądania, ale przy tańcu było widać majtki całkiem niezłej laski, więc oglądałem dalej. No i się nie rozczarowałem, bo nawet niezłe romansidło wyszło. I ta końcówka

  Pokaż ukrytą zawartość

będę cię kochać do końca życia -> 5 minut później..., ahh życie

:yao:

 

widzę że gust filmowy masz równie wyrafinowany co gust gierkowy ;) 

Odnośnik do komentarza

ale ze mnie dzban xD Przepraszam@Yakubu nie doczytałem twojego posta. 

 

Zobaczyłem tylko głupie porównanie do High School Musical i wzmianke o majtkach i ztriggerowany uznałem że nie zrozumiałeś filmu. Nie doczytałem drugiej części. Nevermind 

 

La La Land  w niczym nie przypomina High School Musical, wręcz przeciwnie to odtrutka i dekonstrukcja dla wszystkich typowych musicali które przez lata sprzedawały widzom marzenia i tzw. amerykański sen 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, milan napisał:

Farmer, przyjmuje to wyjasnienie, oczywistym jest ze taki byl zamysl. Jednak wykonanie wykonaniem.

Ale co ma wykonanie do tego? Odnosiłeś się do skłóconych żołnierzy. Ta scena mogłaby rozgrywać się w czołgu, w bunkrze czy gdziekolwiek. Zamysł pozostaje ten sam. Jakbyś inaczej zobrazował tą scenę?

 

23 minuty temu, milan napisał:

Kazdy ma dobry gust kto nie oglada seriali dc/marvel.

 

16 minut temu, milan napisał:

To sobie szanuj. Ja podziekowalem w polowie 2 sezonu.

Czyli obejrzałeś większość serialu.

Przewracasz się o kłodę, którą sam położyłeś. 

Odnośnik do komentarza

Farmer. Czlowiek ktory nie lubi bananow ale nigdy ich nie probowal. Dziecko.

 

A wykonanie dlatego ze jak pisalem woda sie wlewa i zaden z zolnierzy nie rzuca haslem "musimy zatkac dziury i wylewac wode" albo " hej ta lodz wazy chyba z 40 ton, co zmieni jeden francuz?". Cala ta scena jest zle zobrazowana.

Odnośnik do komentarza

Sam wiesz, że to błędne koło więc nie wiem po co ten ironiczny komentarz o guście, który zresztą chwilę potem obalasz.

Jest różnica między skosztowaniem banana, a wpierdzieleniem całej ciężarówki bananów by stwierdzić, że jednak ci nie smakują. Z drugiej strony obejrzenie jednego odcinka to jak ocenianie książki po okładce.


Co do sceny, patrz wyżej. Brak logiki to też element tej sceny.

Spoiler

 

Jeśli mnie pamięć nie myli to po pierwszych strzałach próbowali je zatykać. Po kolejnych strzałach szybko zdali sobie sprawę, że

a) klejąc się do burty proszą się o kulkę,

b) zbyt dużo dziur, za mało rąk i materiałów do tamowania przecieków

Zresztą pierwotny plan zakładał, że przypływ wyniesie łódź na głęboką wodę. Gdy rozpoczął się ostrzał priorytetem było wydostanie się przynajmniej z pola rażenia przeciwnika nie tracąc przy tym jedynej osłony. Jeden francuz to za mało? Pewnie poleciał by kolejny typ gdyby taki, a nie inny rozwój wypadków.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Obejrzałeś same najgorsze filmy ostatnich miesięcy. Szanuje trochę i zazdroszczę wolnego czasu. 

Nie masz tak, że na przekór innym czasami coś robisz?  Ja tak, później czasami żałuję, tak jak straconego czasu na Cloverfield :D

 

Dodam też, że od dłuższego czasu Star Trek The Next Generation gości u mnie w domu (i w pracy) na klopie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Incepcja

 

Przyznam szczerze że pierwszy raz w kinie nie do końca załapałem chyba koncept snu w śnie, na spokojnie po  drugim  seansie wszystko jest krystalicznie jasne, poza oczywistym znakiem zapytania na koniec, ktory każdy poprze argumentami na swoją stronę i  będzie miał pewnie racje, ale to w sumie tylko by bawilo rezysera który nadal nie zdradzil zakończenia, więc kazde jest dobre.

Fantastyczny film, trochę irytujący DiCaprio, chyba nigdy nie przekonam się do tej wersji aktora, wolałem jednak jak jechał z Deepem ciężarówką zawieźć zakupy napalonej sąsiadce.

No i nie do końca zgadza się chyba dlugośc spadania a czas jaki Gordon-Lewis spędził na zawijanie i  przenoszenie ciał, nawet jeżeli to była 40-krotność.

A, i strzelanina na koncu to była przesadzona, mogli wybrać level medium, bez odnawiania się wrogów, bo troche nudnawo  się robiło.

 

Atomic Blonde

nie będzie oceny bo nie dam rady teo skończyć

Odnośnik do komentarza

Justice League - XD <- i tak cały seans, słabe efekty, brak pomysłu, wkur/wiająca morda Cavilla, wkur/wiający Flash, postać antagonisty - szkoda strzępić ryja.

 

Darkest Hour - nastawiłem się na polityczno-wojenną dramę a dostałem świetnie ucharakteryzowanego  Oldmana robiącego z Churchilla debila 

Odnośnik do komentarza

Kształt Wody - doceniam koncept i to że Del Toro w swoich filmach przedstawia nam swoje jakieś wizje, jest tu ciekawy klimat. Ale dla mnie oprócz Michaela Shannona nie ma tu absolutnie nic wybitnego. Nie mam pojęcia czym kierowała się akademia, wybierając to na najlepszy film. Mogę się tylko domyślać że chodzi tu o różne odniesienia do ich kultury, kina itp te musicalowe wstawki :) i to pchanie Octavii Spencer do nagród

 

Drugim filmem który udowodnił mi, że nigdy nie pojmę fenomenu niektórych amerykańskich filmów jest Lady Bird. Przecież ten obraz ocierał się o maksymalne noty na MC i rotten, nominacje do nagród. I w sumie jakbym miał coś o tym filmie napisac, to kolejny filmik o dojrzewającej nastolatce. I tyle, podczas seansu zero emocji.

 

Za to Billboardy i Disaster Artist bardzo dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

 

Drugim filmem który udowodnił mi, że nigdy nie pojmę fenomenu niektórych amerykańskich filmów jest Lady Bird. Przecież ten obraz ocierał się o maksymalne noty na MC i rotten, nominacje do nagród. I w sumie jakbym miał coś o tym filmie napisac, to kolejny filmik o dojrzewającej nastolatce. I tyle, podczas seansu zero emocji.

 

Serce mi krwawi... Bezbłędny film o dojrzewającej nastolatce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...