Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem agresywny,dopóki ktoś mnie nie lekceważy,wiadomo że to nie jedyny powód do ćwiczeń,ale nie oszukujmy się jeden z ważniejszych.Ja przestałem robić martwy jakieś pół roku temu,w zamian robię unoszenie tułowia i o wiele większy progres mam na prostownikach,nie widać tego na fotach ale jest tam kanion :P Nie umiem pozować,ale mam nadzieje że tutaj trochę pokazałem prostowniki.

 

26449qh.jpg

Odnośnik do komentarza

Tu chodzi o SIŁĘ, na drążku tego nie poczujesz.Nogi też fajnie pracują. Po każdej serii martwego mam ochotę wybiec z siłowni i wyrywać drzewa z korzeniami 8) .

No i co lepszego na prostownik oprócz martwego ? Chyba tylko to co mówił Litwin, nic więcej mi nie przychodzi do głowy. Ważna rzecz, bo odciąża kręgosłup.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

No, ale nie sa one angazowane w rownym stopniu Sebasie ;)

Poza tym nie widzialem, zeby ktos robil sam martwy xD A mam kumpla, ktory wspina sie w sezonie, a poza sezonem podciaga sie w przeroznych konfiguracjach i wyglada niezle.

Spróbuj, naucz się techniki to pogadamy co w jakim stopniu jest angażowane. Jak nigdy nie ćwiczyłeś martwego to o czym mamy dyskutować?

Odnośnik do komentarza

Jak doczepisz 40kg do pasa to tez sie czujesz calkiem silny po podciaganiu;)

Martwy odciaza kregoslup? :potter: Gdyby tak bylo to by sie nazywal...yyy, no na pewno nie martwy;) Nie gadam z Wami ;)

 

Sebas nie musze grac w pilke nozna, zeby sie na niej znac i moc ja komentowac.

W kazdym razie nie ma co sie klocic o to, bo to bessensu ;)

Odnośnik do komentarza

Jedyne, co mogło by dyskredytować martwy ciąg, to wysoka kontuzjogenność. Dlatego przez 2 miesiące robiłem na małych ciężarach nie przekraczając 100kg. Jak nauczyłem się techniki, a kolega stojący obok powiedział, że jest dobrze, to w tym samym dniu stopniowo dokładając doszedłem do 140. Teraz 170 i czuję, że jak nie zwiększe masy to już więcej nie pójdzie :confused:

 

Martwy odciaza kregoslup? Gdyby tak bylo to by sie nazywal...yyy, no na pewno nie martwy;) Nie gadam z Wami

LOL, nie samo ćwiczenie, bo to akurat go naraża, tylko śilne prostowniki wypracowane na martwym zabezpieczają kręgi podczas rutynowych czynności (np. emerytura na działce)

 

Sebas nie musze grac w pilke nozna, zeby sie na niej znac i moc ja komentowac.

Żeby móc wypowiadać sie o niektórych płaszczyznach tego sportu to powinieneś, tak samo tutaj.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Siemka mam pytanie apropo ćwiczenia brzucha.Katuje go mocno od świąt i czuje że za tłuszczykiem(robię masę do grudnia) jest już zaostrzony brzuch tyle że może to mi się tylko wydaję ale czuję jakby po ćwiczeniach 3x unoszenie nóg i 3x brzuszki na skosie z obciążeniem on mi się bardziej wybychał przez co przy napiętym brzuchu górna część brzuch jest tak umięśniona że jest prawie na równi z klatką;o Lepiej przestać robić na jakiś czas brzuch czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Spalać ostro zacznę dopiero w okolicach stycznia na razie chce dojechać do tych 90 kg.Robię także aeroby by się za bardzo nie zalać 30 minut x4 w tygodniu . Kiedyś robiłem zawsze po treningu ale nie robiłem je w dniu w którym ćwiczyłem nogi.Teraz robię przed i raczej stosuje te 30 minut rowerka / bieżni jako rozgrzewkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem tylko zameldować, ze dalej ćwiczę, są postępy, ale na zdjęcia nie ma czasu.

 

Wymiary

 

199 cm-200 cm

 

90 kg-93 kg

 

38-39 cm w bicepsie

 

108 cm w klacie ( ;f )

 

Ostatnio się przerzuciłem na trochę większy ciężar na ławeczce, mianowicie 42,5 kg, niby niewiele, ale raz, że jestem jeszcze szczyl, dwa, że robię konkretną ilość serii.

Dochodzi do tego piłka, w okresie wakacyjnym prawie codziennie oraz zacząłem uskuteczniać A6W. Nic, nakur,wiajcie żelastwo dalej, na zdrowie :)

 

 

BTW: Ja oczywiście bez żadnych supli, dalej tylko naturalne metody.

Odnośnik do komentarza

Im szybciej sobie zdasz sprawę ze suple to też naturalne wspieranie organizmu tym lepiej dla ciebie :P Przecież nie będziesz jadł 4 kg czerwonego mięsa dziennie by dostarczyć 5 gram kreatyny,raz to koszta,dwa to zdrowie(ile byś to trawił i jakie zakwaszenie organizmu)trzy pewnie nie dałbyś rady zrobić treningu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...