Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz za free,później 50 zeta an cały dzień,w tym jest sauna.Ja mam karnet do 15 za 99 zeta,całodniowy kosztuje 149 zeta,czyli an taki sprzęt to taniocha,drugie tyle wydaje na wachę by tam z Gdyni dojechać :P Ostatnio miał tam 2 treningi,ale jakoś mnie nie poruszyło to na tyle by jechać na spotkanie :P

Odnośnik do komentarza

Jakieś 7km ode mnie jest jedyny w Polsce Golds Gym, jak zobaczyłem wnętrze to zdębiałem, duży kompleks, każda sala z innym sprzętem, worki i gruchy, bieżnie z wielkimi lcd na ścianach i opcją podłączenia swojego mp3 (słuchawki na stanowiskach), sauna i basen. Wszystko za "jedyne" 2.599 na rok z góry. Jedyne co mi przeszkadza tam to że nie czuć klimatu hardkoru, za dużo amatorów kwaśnych jabłek.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Czy pompki same w sobie to dobre ćwiczenie na górne partie ciała?

 

Robię sobie taki trening z MH, 100 pompek w 6 tygodni i samo pompowanie rośnie fantastycznie, na koniec 3 tygodnia, po 4 seriach łącznie 120 pompek mogę zrobić w jednej serii 70. Zmian w rzeźbie oczywiście nie za bardzo widzę, bo i ciężko po 3 tygodniach o zmiany, ale czuję większą siłę w łapach i się zastanawiam na ile to moja autosugestia a na ile fakt.

Odnośnik do komentarza

Obok podciągania na drążku to najlepsze, z tym że pompki może robić każdy bo trzeba być fizyczną kaleką, żeby nie zrobić np. 10 pompek. No i można robić w dużej ilości konfiguracji w zależności od ułożenia rąk względem ciała i wysokości położenia nóg. Dobrym urozmaiceniem są uchwyty do pompek a przy tym skutecznie odciążają nadgarstek.

Jak robisz 70 pompek w serii, do tego po wstępnym zmęczeniu, to gratuluję, jest bardzo dobrze Po dwóch miesiącach zauważysz wyraźną różnicę, ale nie spodziewaj sie szczególnego przyrostu masy, pójdzie w rzeźbę.

Odnośnik do komentarza

Ja 6 lat robiłem tylko pompki,zanim zdobyłem się na odwagę by iść na siłkę :P Doszedłem do pompek na 1 ręce,na 2 palcach,na pięściach różne warianty,mój rekord na raz to 100 pompek,ale daje to też siłę,jak przyszedłem pierwszy raz na siłkę od razu 70 kg na klatę poszło,ważyłem wtedy 62 kg.

Odnośnik do komentarza

Obok podciągania na drążku to najlepsze, z tym że pompki może robić każdy bo trzeba być fizyczną kaleką, żeby nie zrobić np. 10 pompek. No i można robić w dużej ilości konfiguracji w zależności od ułożenia rąk względem ciała i wysokości położenia nóg. Dobrym urozmaiceniem są uchwyty do pompek a przy tym skutecznie odciążają nadgarstek.

Jak robisz 70 pompek w serii, do tego po wstępnym zmęczeniu, to gratuluję, jest bardzo dobrze Po dwóch miesiącach zauważysz wyraźną różnicę, ale nie spodziewaj sie szczególnego przyrostu masy, pójdzie w rzeźbę.

Zdziwiłbys sie ile teraz w czasach komputerowego nerdostwa jest osób które nie zrobią 3 poprawnie zrobionych pompek. Kilka lat temu mieliśmy niezły ubaw na wuefach, jeden koleś wogóle nie uginał rąk, normalnie ruchał powietrze.

 

No ale to fakt, dla mnie to fizyczni kalecy :)

Odnośnik do komentarza

Co mnie trochę wkurza w tych nowoczesnych siłowniach to sterylność. U mnie w garażu to brud, smród, krew, pot i łzy. I muzykę włączam tak głośno jak mi się podoba bo wolę bez słuchawek.

 

kwestia tego co kto lubi - ja bym np w takiej 'mordowni' nie wytrzymal dlugo ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na gymie gdzie chodze byl konkurs wlasnie.Wygrywa osoba ktora zrobi ich najwiecej w ciagu minuty (pompki na poreczach).

47 to moj wynik, najblizszy byl 35.Wygrana slaba, bo tylko taki leisure pack, czyli reczniczek, rekawice, paski oraz bidon, ale satysfakcja zawsze zostaje :)

Na klate jestem blisko osiagniecia 100, ale bede szczery, bylem juz happy jak przekroczylem swoja wage :thumbsup: i teraz to nie jest dla mnie zaden priorytet.

Zeby jednak byc szczery, to w podstawowce bylem wlasnie takim inwalida :) nie umialem 20 pompek zrobic a 10 podciagniec na drazku to bylo marzenie hehe.Teraz pompki naginam az sie kurzy, ale co tam, milo powspominac jakim cieniuchem sie bylo ;p

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

jak w domowych warunkach wyrobić sobie sylwetkę, bez przyrządów do ćwiczeń? Obczaiłem ostatnio 6 weidera, męczące, ale czy przyniesie efekt? Pompki podobną kształtują dosyć dużo partii mięśni, więc pewnie też się nadadzą. Można jeszcze w domowych warunkach robić coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...