Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym podbił białko do 200g, a węglę możesz nawet nieco uciąć, np. w tym posiłku o 13:30 (daj tylko 50g). No chyba, że nie masz problemu z apetytem to jedz tyle. U mnie to wyglądało tak, że jeżeli miałem gorsze dni z jedzenie, to białko zostało na tym samym poziomie, a rezygnowałem z części węgli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem że ostatnio coraz więcej osób robi wyciskanie na ławce chwytem odwrotnym niż zazwyczaj. Ma to sens czy to jakaś fanaberia dałna, który wymyślił że tak będzie za(pipi)iscie?

 

Wykminiłem z neta że to na tripola.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Wyciskanie na ławce skośnej głową w dół samo w sobie działa lepiej na dolne części klatki, o ile się nie mylę, także chłopak w ten sposób pośrednio osiąga ten efekt. Z drugiej strony, taki układ ciała CHYBA pozwala zwiększyć ilość wyciśniętych kilogramów, a jeśli dobrze kojarzę, to ten gif jest z filmiku, na którym ten typ całkiem spore ilości wyciska.

Odnośnik do komentarza

Wyciskanie niestety najgorzej działa na stawy, wiem to częściowo sam po sobie. Da się zredukować efekt chrupiących stawów przy dobrej technice, a ja na publicznej siłowni nie jeden raz widziałem typów co robią półwyciski 90 kg i myślą, że to za(pipi)iście wchodzi :lol: . Technika jest najważniejsza na siłowni, bo przyjść i sobie pomachać to byle frajer może. Dźwigać też trzeba umieć.

 

Jeszcze lepsi są ci, dla których kluczem do dobrej sylwetki jest tylko duży ciężar. Nawalą po 30 kg na krzywce i machają bicepsy ale rzuca nimi jak chyj to przecież nic takiego, bo ważne że łapa jest wy(pipi)ana przez kolejne 2h. Ale oczywiście taki idiota nie zdaje sobie sprawy, że biceps to jedna z partii, które po prostu nie cierpią wielkich ciężarów. Ja dopiero teraz po prawie 2 latach regularnej siłowni sięgam po 15kg hantel.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...