Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie robię http://storage.sfd.pl/1/images2008/20081111181605.jpg

 

+ jeszcze 2 plansze na poniedziałek i środę. Teraz będę leciał już 3 miesiąc i mam pytanie czy dołożyć do tego pompki + drążek + brzuch? Czy co za dużo to niezdrowo? A i od tego tygodnia zaczynam bieganie lepiej biegać przed siłownią czy po i lepiej w te dni co siłka czy wt,czw,sob, czy bez różnicy?

Odnośnik do komentarza

Aktualnie robię http://storage.sfd.pl/1/images2008/20081111181605.jpg

 

+ jeszcze 2 plansze na poniedziałek i środę. Teraz będę leciał już 3 miesiąc i mam pytanie czy dołożyć do tego pompki + drążek + brzuch? Czy co za dużo to niezdrowo? A i od tego tygodnia zaczynam bieganie lepiej biegać przed siłownią czy po i lepiej w te dni co siłka czy wt,czw,sob, czy bez różnicy?

Drążek to powinna byc podstawa do treningu pleców, brzuch i pompki jak najbardziej można dołożyć

Odnośnik do komentarza

generalnie Pan Lifting to jest od dluzszego czasu dla mnie - >

http://www.youtube.com/watch?v=vkLCjw9s5n4

 

 

Napisalbym, ze wygladasz hu jo wo, ale wtedy nie bylaby to prowokacja, niestety. Pisales tam ze cwiczysz niewiadomo ile lat i obracasz sie w swiecie tego sportu, do tego miales jeszcze do czynienia z sokiem. Co cwiczysz? Joge?  Bebzol masz szerszy niz klate, a oponki szersze niz plecy.Te twoje sterydy to chyba jakies podyeby, bo moj szwagier ma lepsze lapy, a nigdy na silowni nie byl. Nawet nie wiadomo, gdzie biceps i gdzie triceps, rownie dobrze moglbys pętko pasztetowej wsadzic do rekawa i definicja bylaby podobna. I prosze cie, nie uzywaj juz nigdy wiecej tych biologicznych pojec typu "wydzielanie sie insuliny" czy "wyrzut kortyzolu" bo sie nie nadajesz.

 

Mariusz Max Kolonko, Mowie jak jest.

 

 

 

 

A teraz czekamy na prowokacje od wronerro

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hantle mają po 29 kg,czyli razem 58 kg i jest to ostatnia seria na klatkę.Skos jest 30 stopni,bo przy 45 czuję barki,specjalnie obejrzałem ten filmik jeszcze raz i nie widzę by linia doopy była na równi z linią klaty,jak ma to miejsce przy płaskiej.

Nie wiem czy jest sie czym chwalić choć by nawet,jak byłem ostatnio na siłce pogadac z kolegą to sobie wziałem hantelki 33kg na jedną strone żeby sprawdzić jak z siłą, jedno wyciskanie płaskie drugie lekki skos na ławeczce,bez problemu poszło 15x i 12x a nie cwiczę już długo na siłce.Ogólnie bez urazy moim zdaniem słaba forma,ale za to fajna domowa siłka w sumie chciał bym miec taka ale niestety nie ma gdzie

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Na 14 razy hantlami  na skosie w górę w ostatniej serii,dla mnie to sporo przy wadze 75 kg,oczywiście taki kabanos jak ty bierze więcej,ale nawet nie śmiem się do ciebie porównywać.

 

Nie wiem co miało oznaczac kabanos bo waże 83kg no i wyciaskam więcej niestety :/ U mnie taki skos nazywany jest wyciskaniem na płaskiej

Odnośnik do komentarza

lol,andżej miszcz :) po koszulce stwierdził bebzon szerszy od klaty(cokolwiek to znaczy),boczki od pleców,to tylko pokazuje z jaką wiedzą mamy tutaj do czynienia .

 

2qwekw7.gif

 

 

Dla tych co mają problemy z czytaniem,lub nie chcą doczytać.Pokazywałem hantle,którymi ciskałem barki w poprzednim filmiku,jak chcecie zobaczyć klatę to polecam 12*100 kg.Kabanos że jesteś cienki.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...