Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

+2 / -2 to takie wahania mam w skali tygodnia odkąd zacząłem codziennie włazić na wagę ;)

zastanawiam się czy dobrze podszedłem do tematu budowania masy, bo wychodzi mi że stoję w okolicach 95kg, centymetrowo to wszystko w górę, a brzuch w dół... co jest oczywiście na plus, ale może jednak za mało kcal? teraz zacząłem liczyć z apką Fitatu (polecam), to celuję w 3200-3500 kcal, wcześniej coś pomiędzy 2900-3100

Odnośnik do komentarza

Dzis Pull.

 

Siady w ostatniej serii juz 100x5

Mc na prostych w ostatniej serii 120x5

 

Ostatnio siad ledwo 100x na raz

MC 105x5

 

Bic 40kg na 6 powtorzen w 2 seriach. Bez bujanki

 

Facepulle 45 na sztabie z perfekcyjna technika.

 

44cm w bicu.

 

Ide jesc. W koncu treningi takie jak zawsze chcialem a wystarczyl zeszyt i notowac.

 

KoBik :obemi:

Odnośnik do komentarza

To juz jest cos. xD

 

Ale serio. Technika kulała. I mozna brac pod uwage czynnik ze trenowalem od wrzesnia 2015 do wrzesnia 2016 z zerowym progresem i celem. Po prostu pompowanie.

2 miesiace przerwy od jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej. W robocie tez siedze wiec nawet tam chodzenie to ostatecznosc (do jadalni, szatni xD)

 

Wiec na te chwile jestem zadowolony z progresu.

 

P.S. Baba Litwina jest na bombie.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Mnie nic nie odcina. Albo ten rozeniec sie rozpedzil z dzialaniem albo dobre placebo.

 

Odcielo mnie raz po pierwszym treningu gdy wrocilem po tych dwoch miesiacach. Miesnie nog mialem wrazenie jakby ktos mnie podpalal :/ ale teraz juz gitara.

 

Dzis hiper

 

Klata na skosie hantle 30x8 w ostatniej serii. Niedawno ledwo 22,5 xD niesamowicie idzie sila na nowym planie.

Ohp na hiper 42,5 na 8 razy.

Tric na sztabie 65kg na 10x

Wznosy bokiem 4 serie pyknalem po 12 powtorzen z 12kg hantlami.

 

Wszystko idzie do przodu wzgledem tygodnia. Interere mnie glownie sila. Ale dzis dzien typowo pushhiper. Jutro Pull dynamika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...