Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Mi ten Sustaretard 250 troszeczkę pomógł ale myślałem że mogę liczyć na coś więcej.Ale się nie przejmuję teraz Omadren 250 a potem to już się zobaczy.

 

Przecież susta i oma to prawie to samo wiec nie wiem czego się spodziewasz, poza jeszcze bardziej spuchniętym od retencji wody pyskiem %-)

 

Oma - niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-)

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że przez 4 lata w "moim" klubie bokserskim nie przewinął się chyba żaden koks, a zawodników w wadze ciężkiej było sporo. Mam nawet znajomego, po ujrzeniu którego pewnie większość powiedziałaby krótko : "koks", a chłop po prostu miał dobre predyspozycje + prawie dwa lata konkretnej siłki z idealną dietą.

Dopiero stosunkowo niedawno powstał jakby osobny trening dla bramkarzy, to to już szafy były, ale to inna historia.

 

Odpowiedź na pytanie : osiedlowa mentalność jest taka, że trzeba być wielkim. Nikogo raczej nie obchodzi, czy drogą naturalną, czy nie. Dlatego już małolaty bawią się w mietki.

Odnośnik do komentarza
Nigdy nie zrozumiem koksów. Nie lepiej iść na jakość niż na masę? Jaki to musi być wstyd dla takiego roz.(pipi)anego koksa jak mu nawali szybki i silny bokser o naturalnym ciele (czyt. z mięsniami mocnymi, a nie nadmuchanymi).

 

zeby pisac o "koksie" to najpierw trzeba wiedziec co to jest.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie uważam się za wielkiego ,,koksa'' zażyłem by zauważyć efekty,nie po to by jak ktoś tam napisał by pokazać kolegom z osiedla.Efekty widać wiadomo że jak nie będę po kuracji ćwiczył to zaleje się tłuszczem :) ale nie mam zamiaru zmienić się w zapaśnika Sumo..

Odnośnik do komentarza
Mi ten Sustaretard 250 troszeczkę pomógł ale myślałem że mogę liczyć na coś więcej.Ale się nie przejmuję teraz Omadren 250 a potem to już się zobaczy.

 

Przecież susta i oma to prawie to samo wiec nie wiem czego się spodziewasz, poza jeszcze bardziej spuchniętym od retencji wody pyskiem %-)

 

Oma - niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-)

 

 

Nie powiedział bym że oma a susta to to samo ^_^ moich 2 kolegów brało....1 sust a 2 omke...temu pierwszemu pomogło a mieli takie same ćwiczenia i dietę.Ten drugi wygląda o wiele lepiej niż ten co jechał na susta..I nie powiedział bym że Oma tak jak ty napisałeś że jest to..niezbednik kazdego bramkarza na wiejskiej dyskotece %-) pomijając błędy..nie zwracam na nie uwagi bo sam je robie.. ^_^ ..znam parę osób które brały kuracje omki lub susta.. wyrzeźbiły mięśnie i nadal ćwiczą..fakt troszkę spadli na masie ale nie tak jak by wcale nie ćwiczyły po kuracji..Taka jest moja sugestia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
Cześć kupiłem dwa opakowania mety od kumpla (cena promocyjna, znajomości sie ma :P) i 10 strzałów omki. Kolega powiedział że jak to wezme to bede prawdziwy kozak i będziemy siać zadyme na blokowiskach! Mamy maj, a w wakacje chce jechac na kolonie i chcialbym zebyscie mi ulozyli z tego cykl taki, ze do wakacji będe wygladał tak ze wszystkie (pipi)ki się beda za mna ogladac a i nikt nie podskoczy. Staż na silowni mam niewielki ale mysle ze dzieki temu cyklowi szybko zdobede forme, diety nie trzymam bo kumple mowili ze to sa bzdury i na koxach dieta mi nic nie da. pozdro koxy!

 

 

Gosc potem wyznal, ze jego staz na silowni to 3 miesiace, a silownia na ktorej cwiczy to piwnica kumpla z laweczka i paroma hantelkami. A i jak chce na kolonie jechac to obstawiam tutaj 14-16 lat.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.